Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Strzała Bartosz (Fighters Factory) - Molka Patryk - MMA_R (MMA Rawicz) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Jędrzejczak Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Pogorzelski Michał (Boi Team) - Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:15 - Poddanie - mataleo
  3. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Pogorzelski Michał (Boi Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Jędrzejczak Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Pogorzelski Michał (Boi Team) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Balacha
  5. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Jędrzejczak Marek (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Żernowski Sebastian - CZG (Cyklon Zielona Góra) - Kowalski Tomasz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) - Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) - Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  4. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) - Żernowski Sebastian - CZG (Cyklon Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kowalski Tomasz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Żernowski Sebastian - CZG (Cyklon Zielona Góra) - Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - KO
  7. Kowalski Tomasz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Żernowski Sebastian - CZG (Cyklon Zielona Góra) - Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Kowalski Tomasz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Jadowski Maciej (FightLab Wrocław) - Laszuk Damian - AW_LB (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Brynkiewicz Paweł - SFT_L (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bober Adrian -ETK (Emers Team Katowice) - Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bober Adrian -ETK (Emers Team Katowice) - Gałka Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gałka Mateusz (Brak klubu) - Gil Marcin (FightLab Wrocław) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Gil Marcin (FightLab Wrocław) - Wrona Krzysztof - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Stanula Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Rzepa Eryk - FL_W (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rzepa Eryk - FL_W (FightLab Wrocław) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Stanula Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - duszenie trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Wrocław) - Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Michalczyk Robert - RT (Rudzki Tomodahi) - Niechciał Mateusz (Sambo-combat) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Niechciał Mateusz (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Wrocław) - Michalczyk Robert - RT (Rudzki Tomodahi) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Michalczyk Robert - RT (Rudzki Tomodahi) - Wrona Rafał (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Sroka Dawid - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Sroka Dawid - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Skowron Marek - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Skowron Marek - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - kimura

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra ) - Danyluk Wojciech (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra ) - Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gulbiński Kacper (MMA Solo Team Namysłów) - Fąfara Mateusz - SWD (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra ) - Gulbiński Kacper (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: - Walkower
  5. Fąfara Mateusz - SWD (TS Wisła Kraków) - Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Gajda Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Sokołowski Patryk - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Gajda Sebastian - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) - Sokołowski Patryk - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kopeć Mateusz (Brak klubu) - Lewiński Dominik - FL (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Świtoń Patryk - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Kopeć Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Lewiński Dominik - FL (FightLab Wrocław) - Zinchenko Artem (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Świtoń Patryk - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Zinchenko Artem (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Świtoń Patryk - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Guziel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 2:57 - Dyskwalifikacja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Chorążewski Mateusz - TS (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Balacha
  2. Ziemski Maciej (TS Wisła Kraków) - Bator Maciej (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Ziemski Maciej (TS Wisła Kraków) - Goj Piotr - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Goj Piotr - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Maciasz Mateusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Ziemski Maciej (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - Balacha
  6. Goj Piotr - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Bator Maciej (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - Balacha
  7. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Maciasz Mateusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Strzelczyk Bartosz (Fight Club Bytom .) - Dorosz Dawid - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilak Grzegorz - FF (Fighters Factory) - Tomasik Michał - OFKK_G (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha
  3. Pilak Grzegorz - FF (Fighters Factory) - Stec Mateusz (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - Strzelczyk Bartosz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - KO
  5. Stec Mateusz (TS Wisła Kraków) - Strzelczyk Bartosz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Golec Krzysiek - TS (TS Wisła Kraków) - Janur Piotr - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - Golec Krzysiek - TS (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Stec Mateusz (TS Wisła Kraków) - Królikowski Filip (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Pilak Grzegorz - FF (Fighters Factory) - Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Piwowarski Jakub (Streffa Fight Team Lubin) - Jeżowski Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Piwowarski Jakub (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Wójcik Artur - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Balacha
  4. Jeżowski Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Wójcik Artur - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Motyka Jakub (TS Wisła Kraków) - Matejko Szymon (TS Wisła Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rodzyn Łukasz (Contender Kamienna Góra ) - Blizna Andrzej - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Motyka Jakub (TS Wisła Kraków) - Blizna Andrzej - LFTB (Legion Fight Team Brzeg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Matejko Szymon (TS Wisła Kraków) - Rodzyn Łukasz (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Szwed Marzena - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 1:31 - (T)KO - TKO
  2. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin) - Czas walki: 3:16 - Poddanie - Balacha
  3. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Szwed Marzena - K_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie trójkątne
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów