Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Lepiarski Tomasz (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Pożoga Tomasz RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Lepiarski Tomasz (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 5:00+3:54 - (T)KO - KO
  3. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala) - Pożoga Tomasz RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:31 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Murawski Michał (Octagon Team ) - Bajor Krystian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Bajor Krystian (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Golda Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+1:07 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Murawski Michał (Octagon Team ) - Golda Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bielecki Kamil - NGT (Natal Gold Team) - Szweda Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) - Zdanowski Aleksander (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Bielecki Kamil - NGT (Natal Gold Team) - Mysiakowski Przemysław (Team 13 Strzelce Opolskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bielecki Kamil - NGT (Natal Gold Team) - Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Borys Maciej (Natal Gold Team) - Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Misiak Sylwester (Brak klubu) - Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Misiak Sylwester (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:37 - Poddanie - Balacha
  4. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Borys Maciej (Natal Gold Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Wychowaniec Łukasz (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Figura Mariusz (Supergym Proksa) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Figura Mariusz (Supergym Proksa) - Mikruta Robert (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Witkowski Adam (Spartan Knurów ) - Mikruta Robert (Brak klubu) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - Balacha
  7. Mikruta Robert (Brak klubu) - Figura Mariusz (Supergym Proksa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rzyman Daniel - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Jarczyk Jakub - ON (Orzesze Niepokorni) - Czas walki: 4:00+0:45 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Miodoński Patryk (Supergym Proksa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miodoński Patryk (Supergym Proksa) - Wełnicki Przemysław (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Herman Piotr (Szkoła Walki Drwala) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha
  3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Herman Piotr (Szkoła Walki Drwala) - Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kleinert Jakub - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kleinert Jakub - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Zalejski Jakub (ANIMMALS) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wójciga Adam - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kleinert Jakub - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - mataleo
  7. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Skowronek Denis (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Stępiński Łukasz - KB_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Balacha
  2. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bąkowicz Piotr - CŁ (Gold Team Polska) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Bąkowicz Piotr - CŁ (Gold Team Polska) - Stępiński Łukasz - KB_RŚl (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - americana

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Burkat Krzysztof (Atleta Fight Club) - Hasa Piotr SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Baranowski Piotr - BZ_KK (Atleta Fight Club) - Hasa Piotr SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Baranowski Piotr - BZ_KK (Atleta Fight Club) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - Balacha
  4. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) - Burkat Krzysztof (Atleta Fight Club) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kieliszczyk Aleksander - AFC (Atleta Fight Club) - Kita Piotr - B-zMMA (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 3:21 - (T)KO - TKO
  2. Kieliszczyk Aleksander - AFC (Atleta Fight Club) - Marciniak Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Kuchta Michał - B-zMMA (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Balacha
  2. Carnavalho Vitor (Berserkers Venganza Racibórz) - Stramski Paweł - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 1:51 - (T)KO - TKO
  3. Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Wełnicki Przemysław (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Piechota Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Miąsko Karol - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - KO
  5. Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Piechota Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Piechota Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Carnavalho Vitor (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO
  7. Kuchta Michał - B-zMMA (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Carnavalho Vitor (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bonar Kamil RŚ (UKS Ronin ) - Cerajewski Adrian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Poddanie
  2. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Cerajewski Adrian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Bonar Kamil RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - Taktarov
  4. Marciniak Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Kita Piotr - B-zMMA (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pukowiec Szymon (Octagon Team ) - Dąbrowski Wojciech - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Gajecki Wojciech - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:35 - (T)KO - KO
  2. Pukowiec Szymon (Octagon Team ) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Gajecki Wojciech - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Pukowiec Szymon (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czopka Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Czopka Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 3:23 - (T)KO - KO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 71 kg

  1. Włodarczyk Kornelia - BT (BOI TEAM WROCŁAW ) - Majchrewicz Patrycja - R_Ś (UKS Ronin ) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) - Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Jędrzejczyk Rafał (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:22 - (T)KO - TKO
  3. Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) - Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów