Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Pietruszka Sylwester (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 5:00+5:00+ - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Ozga Jakub (Cross Fight Radom) - Oleksy Michał - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00+0:11 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Witoszek Agata - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Csapek Arno - OT (Octagon Team ) - Klapsia Patryk - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pezda Michał (Octagon Team ) - Niechciał Mateusz (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Bienios Łuksza - VS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Czas walki: 1:10 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Lis Paweł - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtala Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wardak Piotr (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kois Wojciech - GTP (Gold Team Polska) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kois Wojciech - GTP (Gold Team Polska) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Wojtala Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Wojtala Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Kois Wojciech - GTP (Gold Team Polska) - Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sacharuk Łukasz (Pride Złotoria) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klęczar Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Krzewina Kamil - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - balacha
  3. Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Porada Robert (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - balacha
  5. Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:15 - (T)KO - TKO
  6. Sacharuk Łukasz (Pride Złotoria) - Glinka Przemysław - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 2:55 - (T)KO - TKO
  7. Sacharuk Łukasz (Pride Złotoria) - Klęczar Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sacharuk Łukasz (Pride Złotoria) - Czas walki: 0:53 - (T)KO - TKO
  10. Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Klęczar Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Raba Maciej - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Bałasz Eryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Bałasz Eryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Raba Maciej - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pach Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pach Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lipiński Kacper - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Tabor Dominik - NGT (Natal Gold Team) - Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Tabor Dominik - NGT (Natal Gold Team) - Pach Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Lipiński Kacper - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Drabek Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szamota Mateusz - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drabek Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Gaś Mateusz - KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 2:15 - (T)KO - KO
  4. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Sewera Michał - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Drabek Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sewera Michał - FXC (Fighting X Club) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Popławski Przemysław - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Stopka Kamil - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Buganik Michał - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Buganik Michał - MT (Malinowski Team) - Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 3:14 - (T)KO - KO
  6. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Buganik Michał - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Burian Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Burian Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Ślebioda Konrad - GT (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Ślebioda Konrad - GT (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Koszowski Robert (MMATADORES Katowice) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - anaconda
  2. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Wincenciak Aleksander - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Wincenciak Aleksander - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Koszowski Robert (MMATADORES Katowice) - Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Kołodziejczyk Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Baranowski Piotr - BZ_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Mościński Łukasz - AFC (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Wuwer Szymon - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:0++2:00 - Decyzja
  2. Wuwer Szymon - FXC (Fighting X Club) - Sowa Damian - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00+0:40 - (T)KO - KO
  3. Mościński Łukasz - AFC (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Szebeszczyk Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Sowa Damian - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Szebeszczyk Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Grzemski Patryk - KSM (Kong Sao) - Skubiś Konrad - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Kotala Damian - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Golik Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:36 - (T)KO - KO
  3. Kowalski Piotr - VS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Barczyński Bartosz - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 0:55 - (T)KO - KO
  4. Dudek Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kowalski Piotr - VS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Kotala Damian - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Dudek Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kowalski Piotr - VS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Dudek Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Grzemski Patryk - KSM (Kong Sao) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - balacha
  8. Grzemski Patryk - KSM (Kong Sao) - Kotala Damian - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Sobolewski Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Szargut Krzysztof - KG (Kodokan Gliwice ) - Lech Kamil - SSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowrotek Mariusz - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Stargała Kamil - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Sternicki Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kłaptocz Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nowrotek Mariusz - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Kozieł Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Szargut Krzysztof - KG (Kodokan Gliwice ) - Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Polcyn Artur - KTJRŚ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - mataleo
  9. Sternicki Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Kulig Bartosz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Kłaptocz Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kłaptocz Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Szargut Krzysztof - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Szargut Krzysztof - KG (Kodokan Gliwice ) - Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Szostak Daniel - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Góras Maciej - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Adamek Michał - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:42 - (T)KO - TKO
  4. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Witanowski Bartłomiej - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Węgliński Dominik - KTJRŚ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Cieśla Szymon - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - mataleo
  8. Góras Maciej - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Piwowarczyk Norbert - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:47 - (T)KO - TKO
  9. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Cieśla Szymon - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00+0:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Góras Maciej - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  11. Góras Maciej - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO
  12. Cieśla Szymon - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Pietras Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bartoszek Mateusz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Filip Mateusz - RMS (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Filip Mateusz - RMS (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czernik Tomasz (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - balacha
  4. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - balacha
  6. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Filip Mateusz - RMS (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Witoszek Agata - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów