Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Tokaj Adam (Hunter MMA) - Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - Taktarow
  2. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) - Sieradzan Krzysztof (Hunter MMA) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - niezdolność
  3. Tokaj Adam (Hunter MMA) - Sieradzan Krzysztof (Hunter MMA) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - skrętówka

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Drozdowski Piotr (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Fryzowski Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 00:00 - Walkower
  4. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) - Drozdowski Piotr (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Należyty Zbigniew (Jissen MMA) - Szubartowski Sebastian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dachaev Samad (Okniński Team ) - Mustafaev Azamat (Okniński Team ) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Dzierżawski Krzysztof (United Gym Poddębice) - Bęben Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chłopek Adam (Copacabana Kielce) - Sioch Leszek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:11 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  3. Chłopek Adam (Copacabana Kielce) - Grzegorczyk Piotr (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - anakonda
  4. Bęben Krzysztof (Brak klubu) - Kołodziejski Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 3:55 - (T)KO - Kombinacja
  5. Bęben Krzysztof (Brak klubu) - Grzegorczyk Piotr (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 1:04 - (T)KO - Kombinacja ciosow
  6. Dzierżawski Krzysztof (United Gym Poddębice) - Chłopek Adam (Copacabana Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Danych Filip (Okniński Pabianice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jankowski Michał (MMA Płock) - Powązka Krzysztof (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Jankowski Michał (MMA Płock) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szymański Mateusz GLKS Nadarzyn (GLKS Nadarzyn) - Gut Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gut Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Kaczor Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 0:08 - Poddanie - Balacha
  6. Woroniecki Łukasz (Hunter MMA) - Szymański Mateusz GLKS Nadarzyn (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Klucz
  7. Jankowski Michał (MMA Płock) - Gut Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wieczerza Sebastian (GLKS Nadarzyn) - Danaj Adam KS (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Knap Marcin (Fightman) - Gałązka Marcin (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Knap Marcin (Fightman) - Kiepura Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Knap Marcin (Fightman) - Rymut Michał (Copacabana Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rymut Michał (Copacabana Kielce) - Baruła Darek (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  6. Wieczerza Sebastian (GLKS Nadarzyn) - Rymut Michał (Copacabana Kielce) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  7. Kiepura Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) - Czas walki: 4+1:32 - (T)KO - złamany nos
  8. Wieczerza Sebastian (GLKS Nadarzyn) - Kiepura Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Surowaniec Wojciech (Kaito Stalowa Wola) - Banasiak " Banan" Grzegorz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  2. Surowaniec Wojciech (Kaito Stalowa Wola) - Dachaev Samad (Okniński Team ) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Balacha
  3. Banasiak " Banan" Grzegorz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Mustafaev Azamat (Okniński Team ) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4+1:04 - (T)KO - niezdolność
  3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) - Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 00:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA) - Czas walki: 00:00 - Decyzja
  2. Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA) - Świątek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Balacha
  3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Świątek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 2:15 - (T)KO - Ciosy na korpus

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Soldaev Magomed (GLKS Nadarzyn) - Ofiarowicz Michał (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Ląd Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Akhmadov Shakh-Magomed (Okniński Team ) - Majewski Dawid (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ląd Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Olczak Tomasz (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  4. Majewski Dawid (GLKS Nadarzyn) - Flis Patryk (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Duszenie Gilotynowe
  5. Majewski Dawid (GLKS Nadarzyn) - Ląd Mateusz (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Akhmadov Shakh-Magomed (Okniński Team ) - Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Banach Kamil (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Erzanukaev Shamil (Okniński Team ) - Florek Marcin (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4+1:04 - Poddanie - Mataleo
  4. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - Balacha
  5. Dulkowski Przemysław (Ronin MMA) - Erzanukaev Shamil (Okniński Team ) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Mataleo
  6. Sinkiewicz Piotr Copacabana Kielce (Brak klubu) - Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Erzanukaev Shamil (Okniński Team ) - Sinkiewicz Piotr Copacabana Kielce (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Sinkiewicz Piotr Copacabana Kielce (Brak klubu) - Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Stepanyan Armen (ACT) - Porębski Sebastian (Fightman) - Czas walki: 3:59 - Decyzja - Balacha
  2. Stepanyan Armen (ACT) - Pudełek Gabriel (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Barkinkhoev Ibragim (ACT) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Pudełek Gabriel (Fightman) - Czuj Paweł (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Kimura
  5. Stepanyan Armen (ACT) - Barkinkhoev Ibragim (ACT) - Czas walki: 00:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów