Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Victoriano Livio (Forca Brava Gold Team Polska) - Turyński Michał (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) - Bobrowski Michał (Dzierżoniów) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Dębiak Adrian (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  2. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3;41 - Poddanie - Mataleo
  3. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Balacha
  4. Dębiak Adrian (ELITARNI MMA TEAM ) - Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Kareta Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Olko Sławomir (Extreme Fighters ) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Olko Sławomir (Extreme Fighters ) - Jański Maciej (Certus Victoria ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Silczak Jędrzej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Olko Sławomir (Extreme Fighters ) - Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jański Maciej (Certus Victoria ) - Bociąga Jan (Wrox Gym) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Gilotyna
  6. Jański Maciej (Certus Victoria ) - Silczak Jędrzej (Extreme Fighters ) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Gilotyna
  7. Silczak Jędrzej (Extreme Fighters ) - Michalczyk Robert - MRBD (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Kapka Adam (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Gilotyna
  2. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha
  5. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Grabowski Bartek (GOLD TEAM BIELAWA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - Balacha
  3. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) - Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dybski Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Główka Krzysztof (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Dybski Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Droś Paweł (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tracichleb Robert (ELITARNI MMA TEAM ) - Droś Paweł (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ziółko Mikołaj (Fightman) - Widera Patryk (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Widera Patryk (Wrox Gym) - Tracichleb Robert (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Kowalski Sebastian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Szczecina Adam (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:56 - (T)KO - KO
  4. Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Kowalski Sebastian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Oniszczuk Kamil (MMA Międzyrzecz) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Jura Łukasz (Gwardia Wałbrzych ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciesielski Sebastian (UKS Gladius Trzebnica ) - Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Juśkowiak Maciek (Forca Brava Gold Team Polska) - Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Owczarek Sebastian Fenix (Fenix Warszawa ) - Gałecki Artur - CKG (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Seliga Paweł (Wydra Gym) - Koczan Dominik (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Balacha
  3. Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka ) - Seliga Paweł (Wydra Gym) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Duszenie
  4. Seliga Paweł (Wydra Gym) - Owczarek Sebastian Fenix (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka ) - Gałecki Artur - CKG (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Michniak Kamil (Fightman) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Wac Jacek (Forca Brava Gold Team Polska) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Morgiel Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - kimura
  4. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kowalczyk Kornel (Brak klubu) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  5. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Kowalczyk Kornel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Kulesza Patryk (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Urbański Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Góral Łukasz FB (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  4. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Urbański Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - Balacha
  5. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) - Kubiak Piotr (Sambo-combat) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Kottas Krzysztof (UKS Gladius Trzebnica ) - Gil Marcin (Extreme Fighters ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Kottas Krzysztof (UKS Gladius Trzebnica ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Banach Dariusz (Extreme Fighters ) - Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drejer Michał (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Mataleo
  3. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Szymański Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha
  4. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Kotowski Krzysztof (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 1:41 - (T)KO - KO
  5. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  6. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Drejer Michał (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  7. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) - Scholz Damian (Gwardia Wałbrzych ) - Czas walki: KO - (T)KO - 0:38

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Sołogub Paweł - FLW (Orun Capoeira ) - Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojtal Marcin (Gold Team Polska) - Piskorski Radosław (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych ) - Kaliciński Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych ) - Stopczyński Patryk (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  5. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Sołogub Paweł - FLW (Orun Capoeira ) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - Balacha
  6. Wojtal Marcin (Gold Team Polska) - Krużyński Tomasz (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - Taktarow
  7. Muszak Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Bartczak Wiktor (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - Mataleo
  8. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Wojtal Marcin (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych ) - Muszak Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) - Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych ) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Majewska Anna (Dragon Fight Club Sochaczew) - Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - Mataleo
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów