Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Tomaszek Daniel (Janosik ) - Raszkiewicz Ryszard (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - Gilotyna

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) - Markowicz Daniel (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Łaszczak Krzysztof RCB (RCB ) - Rajwa Remigiusz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Łaszczak Krzysztof RCB (RCB ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rajwa Remigiusz (GB Spartan Team Chorzów) - Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - Duszenie

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) - Raczyński Rafał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Raczyński Dawid (Forca Brava Gold Team Polska) - Grzybek Sylwester (Bastion Tychy) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Balacha
  3. Boduszek Michał War Dogs (War Dogs) - Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Kimura
  4. Boduszek Michał War Dogs (War Dogs) - Grzybek Sylwester (Bastion Tychy) - Czas walki: 2:07 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Pelikowski Maciej (Brak klubu) - Olszynka Piotr (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - skrętówka
  2. Pelikowski Maciej (Brak klubu) - Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) - Gubernat Arnold (Ryoku Dojo Fight Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Owczarek Damian (RCB ) - Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team ) - Wojtas Dawid (AKS Wrestler ) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - kimura
  4. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team ) - Owczarek Damian (RCB ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Murawski Michał (Octagon Team ) - Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Półtorak Dawid (Kong Sao) - Michalewski Dariusz (Gladiatores Krapkowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Michalewski Dariusz (Gladiatores Krapkowice ) - Gorgoń Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - kontuzja
  4. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) - Wojtas Dawid (AKS Wrestler ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Murawski Michał (Octagon Team ) - Półtorak Dawid (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kubica Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Fojcik Artur (Kong Sao) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Balacha
  2. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Juszczyk Marcin (Bastion Oświęcim ) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Balacha
  3. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Kubica Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Duszenie
  4. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Duszenie
  5. Kubica Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha
  6. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Szajna Łukasz (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Szajna Łukasz (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Kondziołka Dominik (Kong Sao) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Gilotyna
  2. Sekuła Kamil (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Kondziołka Dominik (Kong Sao) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom .) - Sekuła Kamil (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kwiecień Marcel (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Porębski Igor (Brak klubu) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - Balacha
  3. Kwiecień Marcel (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Dyszy Filip (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:59 - (T)KO - TKO
  4. Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .) - Porębski Igor (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kwiecień Marcel (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kopciuch Błażej (Brak klubu) - Dłubak Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Kopciuch Błażej (Brak klubu) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - klucz na rękę
  3. Musioł Michał (Brak klubu) - Koliński Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Balacha
  4. Musioł Michał (Brak klubu) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 1:09 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Fila Mateusz (GB Spartan Team Chorzów) - Cupiał Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Duszenie
  2. Bajor Krystian (Brak klubu) - Nosal Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Warzybok Kamil Kong Sao (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Fila Mateusz (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Bajor Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Borawski Paweł (Brak klubu) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) - Czas walki: 4+1:02 - Poddanie - Duszenie
  9. Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Bajer Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - klucz
  10. Borawski Paweł (Brak klubu) - Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - Balacha
  11. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  12. Bielecki Kamil - NGT (Gold Team Polska.) - Borawski Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  13. Borawski Paweł (Brak klubu) - Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Borawski Paweł (Brak klubu) - Mieszkowski Denis (Brak klubu) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - Gilotyna
  2. Kalemba Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Smolarz Rafał (UKS Ronin ) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - Duszenie
  3. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława ) - Groticki Marcin (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - TKO
  4. Chochół Jakub (Brak klubu) - Ordakowski Marcin (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  5. Groticki Marcin (GB Spartan Team Chorzów) - Chochół Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Borawski Paweł (Brak klubu) - Kiera Przemysław (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Firek Mateusz (Brak klubu) - Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Kominek Karol OCT (Brak klubu) - Groticki Marcin (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Hirth Kamil (UKS Ronin ) - Kalemba Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Tkaczyk Łukasz (Ronin Ruda Śląska) - Bartodziej Mariusz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - mataleo
  11. Kominek Karol OCT (Brak klubu) - Firek Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Balacha
  12. Kopciuch Błażej (Brak klubu) - Koliński Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - chicken
  13. Borawski Paweł (Brak klubu) - Hirth Kamil (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Petryka Mateusz (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karkula Andrzej (UKS Barbakan) - Czernik Tomasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - Balacha
  3. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) - Gibała Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Mentel Paweł (Berserkers Venganza Racibórz) - Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Nowak Krzysztof Bastion Oświęcim (Bastion Oświęcim ) - Mentel Paweł (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowak Krzysztof Bastion Oświęcim (Bastion Oświęcim ) - Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Skóra Artur (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Jaskólski Jakub (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - Widera Marcin (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - Gilotyna
  4. L D (Brak klubu) - Jaskólski Jakub (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 3:13 - Decyzja - Gilotyna

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szweda Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Lepiarski Tomasz (AFC Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) - L D (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzyb Dawid (GB Spartan Team Chorzów) - Grygierzec Patryk (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - mataleo
  4. Krzyżowski Jakub (Kong Sao) - Piekarski Rafał (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Gilotyna
  5. Krzyżowski Jakub (Kong Sao) - Zalewski Przemysław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - mataleo
  6. Zalewski Przemysław (Dragon Fight Club Sochaczew) - Grzyb Dawid (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - Gilotyna
  7. Szweda Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Krzyżowski Jakub (Kong Sao) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gajdka Krystian (Silesian Cage Club) - Dawid Adrian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gajdka Krystian (Silesian Cage Club) - Mizia Adrian Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szweda Sebastian (GB Spartan Team Chorzów) - Grzyb Dawid (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - Balacha
  4. Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club) - Rajwa Patryk (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mizia Adrian Octagon Cieszyn (Octagon Team ) - Dawid Adrian (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - Duszenie Trójkątne

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kuczeński Jakub - WS (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Rojek Marcin (Kong Sao) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - Gilotyna
  2. Kuczeński Jakub - WS (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Arciemień Kamil (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Gilotyna
  3. Zięba Sylwester (Brak klubu) - Kuczeński Jakub - WS (MTS ''Płomień'' Milowice ) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO
  4. Pawera Adam (Octagon Team ) - Arciemień Kamil (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:31 - (T)KO - TKO
  5. Pawera Adam (Octagon Team ) - Zięba Sylwester (Brak klubu) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - Balacha

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice) - Pawlus Patryk (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Stolarczyk Kamil (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - Duszenie Trójkątne
  2. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Krupa Marcin (South Legion Bytom ) - Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) - Kudzia Patryk Shogun Mysłowice (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - Balacha
  5. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Krupa Marcin (South Legion Bytom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mzyk Rafał (GB Spartan Team Chorzów) - Bolek Sebastian (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) - Bolek Sebastian (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - Balacha
  3. Mzyk Rafał (GB Spartan Team Chorzów) - Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) - Rybak Dawid (Wydra Gym) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  2. Kareta Dawid (Octagon Team ) - Rybak Dawid (Wydra Gym) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Góral Łukasz FB (Fightman) - Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Kudzia Patryk Shogun Mysłowice (Shogun Mysłowice) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Ertel Natalia (UKS Ronin ) - Spyra Żaneta (UKS Ronin ) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - Duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) - Nowińska Magdalena (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:43 - (T)KO - KO
  2. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Nowińska Magdalena (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:09 - (T)KO - KO
  3. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Domin Samanta (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:54 - (T)KO - TKO
  2. Kózka Joanna (Fightman) - Domin Samanta (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów