Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mielniczuk Krzysztof (Brak klubu) - Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) - Czas walki: 5:00+2:56 - (T)KO
  2. Załomski Roman (Brak klubu) - Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Mielniczuk Krzysztof (Brak klubu) - Załomski Roman (Brak klubu) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Kimura

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) - Bieniek Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - Gilotyna

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00+1:20 - Poddanie - Duszenie klatką

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - Anaconda

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00+ - Decyzja
  3. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:25 - (T)KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) - Gołąbek Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Gołąbek Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szozda Grzegorz (Dexters Team) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Americana
  6. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Gołąbek Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jaskot Marcin (Brak klubu) - Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jaskot Marcin (Brak klubu) - Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - Poddanie
  3. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Lutomski Kornel (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - Balacha
  4. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Bieniek Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - Mataleo
  5. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Bieniek Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jaskot Marcin (Brak klubu) - Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 57 kg

  1. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów) - Mróz Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kurylowicz Karol (Brak klubu) - Robak Marek (Alfa) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - Duszenie
  2. Kurylowicz Karol (Brak klubu) - Marciniuk Sebastian (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Litwiniuk Rafał (Brak klubu) - Matysek Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Marciniuk Sebastian (MKS Kalina Lublin ) - Matysek Kamil (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Litwiniuk Rafał (Brak klubu) - Kurylowicz Karol (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czaja Kamil (Dexters Team) - Kosciuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oraczewski Adrian (Brak klubu) - Kosciuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Trójkąt rękami
  3. Czaja Kamil (Dexters Team) - Oraczewski Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 0:24 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mach Maciej (Dexters Team) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Olszewski Jakub (Brak klubu) - Trzeciak Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Gilotyna
  3. Mach Maciej (Dexters Team) - Olszewski Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Duher Przemysław (Gladio) - Olszewski Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - Gilotyna
  6. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Drelich Michał (Dexters Team) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - Balacha
  7. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Szeliga Damian (LL Team Rzeszów) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - Balacha
  2. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Balacha
  3. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Tokarczyk Jarosław (Dexters Team) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Balacha
  4. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Tokarczyk Jarosław (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  5. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Albrecht Adam (Brak klubu) - Czas walki: 0:39 - (T)KO
  2. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów) - Pastuszuk Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:46 - (T)KO
  3. Danyło Lapin (Spartakus Rzeszów) - Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Gilotyna
  4. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów) - Grzegorczyk Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 0:47 - (T)KO
  5. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Grzegorczyk Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Danyło Lapin (Spartakus Rzeszów) - Pas Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) - Mika Piotr (Herkules Łęczna) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kargol Jacek (Brak klubu) - Żuchnik Wojciech (Gladio) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kargol Jacek (Brak klubu) - Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Król Paweł (Brak klubu) - Bielic Paweł (Dexters Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Skorupski Mikołaj (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Lipski Jakub (Alfa) - Skaruch Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Taktarov
  6. Lipski Jakub (Alfa) - Kargol Jacek (Brak klubu) - Czas walki: 3:29 - (T)KO
  7. Król Paweł (Brak klubu) - Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kargol Jacek (Brak klubu) - Czas walki: 0:29 - (T)KO
  9. Lipski Jakub (Alfa) - Król Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:29 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Owczarek Michał (Cross Fight Radom) - Wołoszyn Mateusz (Gladio) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Smolak Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - Americana
  3. Owczarek Michał (Cross Fight Radom) - Czernik Igor (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Czernik Igor (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Smolak Mateusz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Owczarek Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rybaczuk Michał (Brak klubu) - Główczyk Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kulik Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Główczyk Krystian (Dexters Team) - Wojcik Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  4. Rybaczuk Michał (Brak klubu) - Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Gardziel Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gardziel Rafał (Brak klubu) - Jasiuczenia Hubert Dexters (Dexters Team) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - Gilotyna
  7. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Sadal Bartek (Brak klubu) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - Gilotyna
  8. Gardziel Rafał (Brak klubu) - Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - Gilotyna
  9. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Rybaczuk Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Nowocień Daniel - DFCR (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kuziel Jakub (Alliance Jiu Jitsu Lublin) - Jasiński Dawid (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kuziel Jakub (Alliance Jiu Jitsu Lublin) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kociołek Krystian (Dexters Team) - Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:57 - (T)KO
  5. Jasiński Dawid (Dexters Team) - Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Staniuk Aneta (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szałajka Anita (Brak klubu) - Chojnacka Joanna (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szałajka Anita (Brak klubu) - Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  4. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Albrecht Magda (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Czas walki: 0:13 - (T)KO
  5. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce) - Albrecht Magda (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Szałajka Anita (Brak klubu) - Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów