Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Fidkowski Adam (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:11 - (T)KO - TKO
  3. Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Fidkowski Adam (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  2. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Ćwik Dawid - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Bałabach Mateusz - NLO (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Greń Damian (Octagon Team ) - Bałabach Mateusz - NLO (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Cichoń Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zardzewiały Marek - K (Klub Sportów Walki KARIM) - Duda Tomasz - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 0:55 - (T)KO - KO
  3. Piechota Tomasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Cichoń Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Duda Tomasz - JS (Jatubaht Szczecin) - Cichoń Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Piechota Tomasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Zardzewiały Marek - K (Klub Sportów Walki KARIM) - Czas walki: 2:15 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pudełek Gabriel (Fightman) - Krawczyk Michał - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - balacha
  2. Makowski Daniel - JS (Jatubaht Szczecin) - Orliński Artur - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - balacha
  3. Pudełek Gabriel (Fightman) - Makowski Daniel - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - balacha
  4. Krawczyk Michał - LTT (Legion Team Tarnów) - Orliński Artur - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Cichocki Tomasz - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie trójkatne nogami
  3. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Cichocki Tomasz - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  2. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Gąsienica Darek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gąsienica Darek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Nawrocki Kamil - S (MMA "Sokół" Rymanów) - Sieniawski Hubert - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Kopacz Łukasz - F (Fightman) - Czas walki: 3:41 - (T)KO - TKO
  2. Popławski Szymon - WCA (WCA) - Kwinta Norbert - F (Fightman) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - KO
  3. Popławski Szymon - WCA (WCA) - Cuber Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Popławski Szymon - WCA (WCA) - Czas walki: 3:09 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Mucha Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Michalik Łukasz - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Kopczak Bartek - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - balacha
  4. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team) - Podrygała Kuba - F (Fightman) - Czas walki: 2:48 - (T)KO - TKO
  5. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team) - Michalik Łukasz - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Słowiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Słowiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Obtułowicz Kacper - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Machaj Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Pawlik Bartosz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Gruszczyński Przemysław - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Surdyka Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:01 - (T)KO - TKO
  2. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Gruszczyński Przemysław - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 0:45 - (T)KO - KO
  3. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Surdyka Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - taktarov

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bojar Sebastian - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Fedeliński Adam - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Lachcik Paweł - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Brzezoń Dawid - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 2:06 - (T)KO - TKO
  4. Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kierzkowski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 3:43 - (T)KO - TKO
  5. Bojar Sebastian - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Kwiatkowski Bartosz - LLT (Luta Livre) - Czas walki: 1:32 - Dyskwalifikacja
  6. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Gorczyca Marek - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gorczyca Marek - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Biesiadecki Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Gorczyca Marek - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Kurek Mateusz (Fightman) - Czas walki: 3:48 - Poddanie - balacha
  9. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Bojar Sebastian - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bryk Łukasz - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Goch Gabriel - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dziągwa Paweł - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Chernyh Roman (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Dziągwa Paweł - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kasperek Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kasperek Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bryk Łukasz - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Pytko Michał - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - balacha
  2. Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Szymczakiewicz Krystian - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 0:42 - (T)KO - TKO
  3. Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Rydza Daminan - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - KO
  4. Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Tokarski Michał - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - balacha
  2. Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Lipski Jakub - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Trzęsimięch Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Czas walki: 3:07 - (T)KO - KO
  5. Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Trzęsimięch Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Świętoniowski Marcin - KSWK (Klub Sportów Walki KARIM) - Burzawa Konrad - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Hądz Kamil - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Tadewosjan Dawid - MMP (Madness Marga Puławy) - Czas walki: 3:39 - (T)KO - TKO
  3. Świętoniowski Marcin - KSWK (Klub Sportów Walki KARIM) - Hądz Kamil - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Haba Justyna (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maj Joanna (BANZAI Kraków) - Giermek Magdalena - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Maj Joanna (BANZAI Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Giermek Magdalena - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Haba Justyna (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów