II Mistrzostwa Dolnego Śląska
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Joniak Grzegorz - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Gajda Mateusz - BKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Joniak Grzegorz - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gajda Mateusz - BKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Głód Marcin - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Głód Marcin - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - balacha
  3. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Perkowski Mateusz - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Perkowski Mateusz - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Żurek Michał (Tyberian Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pelc Paweł - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Żurek Michał (Tyberian Team) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Pelc Paweł - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Janiszewski Paweł (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Janiszewski Paweł (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Berestecki Norbert - SGT (Saiyan Gold Team) - Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Markiewicz Piotr - SGT (Saiyan Gold Team) - Konik Kewin - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Markiewicz Piotr - SGT (Saiyan Gold Team) - Berestecki Norbert - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kharytonov Nikita - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Konik Kewin - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Contessa Christopher - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Krakowiak Tymoteusz - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Contessa Christopher - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Szewczyk Nicolas - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - balacha
  2. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Studnicki Oliwier - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - balacha
  3. Łączny Michał - IL (Invictus BJJ Leszno) - Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Hołod Tymon - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Kasprowicz Ryszard - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Ignatowicz Damian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Jędrzejewski Łukasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - balacha
  7. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Łączny Michał - IL (Invictus BJJ Leszno) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Ignatowicz Damian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Łączny Michał - IL (Invictus BJJ Leszno) - Ignatowicz Damian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:11 - (T)KO - KO
  10. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Paśk Paweł - TT (Tyberian Team) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bednarski Dawid - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Opalony Miłosz - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Duda Patryk - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Adamek Franciszek - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Bednarski Dawid - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Duda Patryk - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Opalony Miłosz - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Adamek Franciszek - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Regewicz Mikołaj - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Piersiak Szymon - TT (Tyberian Team) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Schulte-Nolle Wiktor - W (Wrox Gym) - Nowak Tomasz - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiśniowski Przemysław (Brak klubu) - Nowak Grzegorz - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Kuklewicz Wiktor (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Regewicz Mikołaj - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - duszenie trójkatne nogami
  6. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Schulte-Nolle Wiktor - W (Wrox Gym) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Wiśniowski Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie
  8. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Bogatko Filip - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wiśniowski Przemysław (Brak klubu) - Schulte-Nolle Wiktor - W (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Szymański Marcin - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Smoliński Rafał - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  2. Szymański Marcin - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Zabijak Marcel - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie trójkątne
  3. Zabijak Marcel - SGT (Saiyan Gold Team) - Smoliński Rafał - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Głownia Dawid - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dąbrowski Dorian - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kajkowski Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Berestecki Norbert - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  3. Kasprzyński Szymon - IMR (Ikizama MMA Radzionów) - Vasylkow Kyrylo - W (Wrox Gym) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - balacha
  4. Kasprzyński Szymon - IMR (Ikizama MMA Radzionów) - Szebeszczyk Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - balacha
  5. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Proszowski Bartosz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Kajkowski Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Gladis Kamil - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  7. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Głownia Dawid - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:47 - (T)KO - TKO
  8. Kasprzyński Szymon - IMR (Ikizama MMA Radzionów) - Kajkowski Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - balacha
  9. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - duszenie trójkątne
  10. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Kajkowski Rafał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - mataleo
  11. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Kasprzyński Szymon - IMR (Ikizama MMA Radzionów) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szymczyk Krystian (Brak klubu) - Smoliński Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Łęga Konrad - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Wierzbicki Patryk - GTP (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Surma Krzysztof - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - mataleo
  4. Wszędobył Piotr (Brak klubu) - Szymczyk Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 0:05 - Poddanie - balacha
  5. Pantak Denis - SK (Spartan Knurów ) - Kulig Bartosz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - mataleo
  6. Siadkowski Waldemar (Brak klubu) - Smoczyński Łukasz - PFTL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 2:11 - (T)KO - TKO
  7. Siadkowski Waldemar (Brak klubu) - Kasprzyk Radosław - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 1:17 - (T)KO - KO
  8. Pantak Denis - SK (Spartan Knurów ) - Konik Kewin - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Łęga Konrad - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Kasprzyk Radosław - SGT (Saiyan Gold Team) - Kaszubski Aleksander - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Pantak Denis - SK (Spartan Knurów ) - Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - brabo
  12. Siadkowski Waldemar (Brak klubu) - Pantak Denis - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie trójkątne
  13. Siadkowski Waldemar (Brak klubu) - Wszędobył Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 2:34 - (T)KO - TKO
  14. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Wszędobył Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 3:02 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Frohlich Ryszard - SK (Spartan Knurów ) - Kudła Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dajczak Kamil - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Król Daniel - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Słaby Jakub - FXC (Fighting X Club) - Pawyza Bartosz - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Frohlich Ryszard - SK (Spartan Knurów ) - Tworkowski Jacek - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - KO
  5. Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Wawrzyniak Marcel - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 2:20 - (T)KO - KO
  6. Słaby Jakub - FXC (Fighting X Club) - Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Frohlich Ryszard - SK (Spartan Knurów ) - Słaby Jakub - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Frohlich Ryszard - SK (Spartan Knurów ) - Dajczak Kamil - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:46 - (T)KO - TKO
  9. Dajczak Kamil - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Bielawski Bartek - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kistela Patryk - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Japiński Patryk - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Felkowski Radek - FXC (Fighting X Club) - Żebrowski Marcin - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Jankowski Alan - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Felkowski Radek - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Łukasz Marek - IR (Ikizama MMA Radzionów) - Kistela Patryk - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - mataleo
  5. Łukasz Marek - IR (Ikizama MMA Radzionów) - Jankowski Alan - BZKK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - mataleo
  6. Felkowski Radek - FXC (Fighting X Club) - Kistela Patryk - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Klimas Szymon - TT (Tyberian Team) - Grzegorski Artur - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kumórek Kacper - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Bać Wojciech (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne
  3. Klimas Szymon - TT (Tyberian Team) - Kumórek Kacper - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 0:05 - (T)KO - KO
  4. Bać Wojciech (Contender Kamienna Góra ) - Grzegorski Artur - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  5. Klimas Szymon - TT (Tyberian Team) - Kumórek Kacper - BGTB (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 0:03 - (T)KO - KO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Małecka Dominika - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Małecka Dominika - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Cicha Klaudia - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - balacha
  2. Cicha Klaudia - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 0:31 - (T)KO - TKO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów