Mistrzostwa Śląska XVII Hadaka Waza
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Prost Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Prost Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Buczko Jacek - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Micuda Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Buczko Jacek - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - mataleo
  3. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Micuda Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:56 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) - Cuber Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gośko Gustaw - GK (Grappling Kraków) - Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) - Kuczera Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Gośko Gustaw - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Gośko Gustaw - GK (Grappling Kraków) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) - Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Olszowy Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Oleksy Patryk (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) - Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Olszowy Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Mokras Mateusz - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - mataleo
  6. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) - Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Olszowy Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Olszowy Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Dębowski Kamil - R (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Bałasz Eryk (Szkoła Walki Drwala) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - Nowak Michał - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Więcek Wiktor - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Segiet Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - KO
  2. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Turek Szymon - FG (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Więcek Wiktor - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Mika Krzysztof - KTJ (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) - Więcek Wiktor - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 0:53 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Banaszek Michał - BT (Bastion Tychy) - Kopeć Kacper - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wybierało Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Karadag Deniz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Mazurewicz Maciej - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Banaszek Michał - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Pilch Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Szczurek Łukasz - RKSiSW (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Gargasz Denis - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - mataleo
  8. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Szewczyk Nicolas - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - mataleo
  9. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Knast Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Pilch Kacper (Brak klubu) - Wilczek Dawid - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 1:06 - (T)KO - KO
  11. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Poprawa Krystian - UG (United Gym) - Byrski Patryk - FG (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - balacha
  3. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Poprawa Krystian - UG (United Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - kimura
  6. Poprawa Krystian - UG (United Gym) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Dębski Olaf - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Myszkowski Miłosz - SŻ (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Wawrzusiak Dorian - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - mataleo
  3. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Kisielewski Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kisielewski Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Dębski Olaf - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Fąfara Radek - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Dębski Olaf - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  6. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Fąfara Radek - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - duszenie trójkątne nogamii

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Chrapliwy Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Wojciechowski Artur - BFC (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 1:03 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Gruszczyński Przemysław - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Tront Sebastian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Tront Sebastian (Brak klubu) - Pustułka Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pustułka Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czekała Arkadiusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - mataleo
  5. Tront Sebastian (Brak klubu) - Mrugała Daniel - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - TKO
  6. Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Myszka Daniel - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 3:00 - (T)KO - KO
  7. Pustułka Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Myszka Daniel - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Jackowiec Michał - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Kawalec Szymon - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Raczkowski Dawid (Gold Team Polska) - Kania Jakub - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Raczkowski Dawid (Gold Team Polska) - Jackowiec Michał - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Drzyzga Przemysław - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jackowiec Michał - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Drzyzga Przemysław - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Raczkowski Dawid (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Szczygieł Piotr - KTJ (KTJ MMA TEAM) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wojtowicz Łukasz - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Bryndal Maciej - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trela Tomasz - KK (Klincz Kielce) - Krawczyk Alan - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wojtowicz Łukasz - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Ciureja Rikardo - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Włoszek Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Włoszek Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Śpiewak Domnik - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 1:23 - (T)KO - KO
  7. Trela Tomasz - KK (Klincz Kielce) - Kowalski Jakub - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Wojtowicz Łukasz - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Pospiszył Paweł - ŁR (Łamator Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Trela Tomasz - KK (Klincz Kielce) - Wojtowicz Łukasz - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Mosler Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - KO
  12. Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Trela Tomasz - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) - Dziedzina Jarosław - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) - Szyndlar Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Rezler Paweł - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) - Koryczan Kamil - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) - Wybraniec Wiktor - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Dęborowski Hubert - CTD (Combat Team Dębica) - Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Baron Grzegorz (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) - Jelonek Przemysław - FJ (Klub Sportowy Fighting Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Dęborowski Hubert - CTD (Combat Team Dębica) - Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) - Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dęborowski Hubert - CTD (Combat Team Dębica) - Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Wojtaś Bartłomiej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Szafraniec Robert - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Rajca Damian - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Mędrek Filip - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kucia Patryk - S (SPARTANS) - Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Rajca Damian - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rajca Damian - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kucia Patryk - S (SPARTANS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Żesławski-Rzeszowski Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Żesławski-Rzeszowski Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Stanisławski Jakub - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Żesławski-Rzeszowski Sebastian - GK (Grappling Kraków) - Kucia Patryk - S (SPARTANS) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Poradzisz Piotr - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Malec Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Załuska Oliwia (Aligatores Warszawa) - Klamerus Amina - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Grabowska Maria - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mazur Kinga - GK (Grappling Kraków) - Skupień Barbara - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:0 - Decyzja
  3. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Zasępa Nikola (Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha
  4. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Mazur Kinga - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Mazur Kinga - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - mataleo
  7. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - balacha
  8. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Szpiczakowska Aleksandra - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów