Akademickie Mistrzostwa Polski MMA
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wróbel Kacper - STT (SHARK TOP TEAM) - Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szuman Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Winiarczyk Kamil - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Szuman Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Winiarczyk Kamil - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Hec Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Dutkowski Kacper - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wieczorek Szymon - WG (Walka Gniezno) - Oleksy Jakub - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Hudzik Kacper - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Tylkowski Hubert - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Hudzik Kacper - GŁD (GŁD Team Piła) - Tylkowski Hubert - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Borta Kacper - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Strzałka Szymon - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Nowakowski Mateusz - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Strzałka Szymon - STT (SHARK TOP TEAM) - Nowakowski Mateusz - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Borta Kacper - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 3:52 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Niemienionek Krzysztof (Brak klubu) - Ivanchenko Roman (Brak klubu) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - balacha
  2. Makucki Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - Ivanchenko Roman (Brak klubu) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Makucki Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - Niemienionek Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Badocha Łukasz - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czarnecki Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - TKO
  2. Matuszak Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Badocha Łukasz - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 3:50 - (T)KO - KO
  3. Matuszak Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Czarnecki Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Witkowski Damian - NLT (No Limit Toruń) - Kaczmarek Piotr - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Maćkała Hubert - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Kędzierski Patryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karnowski Eryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Królik Michał - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - mataleo
  3. Pawłowski Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Karnowski Eryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kędzierski Patryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Karnowski Eryk - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Maćkała Hubert - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Pawłowski Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Alot Daniel (Brak klubu) - Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - TKO
  2. Łączkowski Sylwester - NLT (No Limit Toruń) - Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 0:44 - (T)KO - TKO
  3. Alot Daniel (Brak klubu) - Łączkowski Sylwester - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Karaszewski Filip - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Łukasik Szymon - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Karaszewski Filip - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Łukasik Szymon - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - mataleo

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szalast Kacper - AG (Academia Gorilla) - Wiktor Tomasz - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 4:00+1:30 - Poddanie - kimura
  2. Sparzak Piotr - AW (Aligatores Warszawa) - Wiktor Tomasz - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Lewandowski Bartosz - OŁ (Octopus Łódź) - Sparzak Piotr - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - mataleo
  4. Szalast Kacper - AG (Academia Gorilla) - Lewandowski Bartosz - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - kimura

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Lewicki Marek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Siegert Oskar - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stępkowski Mikołaj - BS (Berserker Szczecin ) - Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - mataleo
  3. Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Strzałka Adrian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Stępkowski Mikołaj - BS (Berserker Szczecin ) - Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 0:05 - (T)KO - KO

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Zadorozhny Alik - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów