Mistrzostwa Małopolski
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Garncarz Jakub - IDM (Iron Dragon Mielec) - Przybysz Tomasz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szot Maciej - A (ANIMMALS) - Jarocki Patryk - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jarocki Marcin - KL (MKS Kalina Lublin ) - Przybysz Tomasz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szot Maciej - A (ANIMMALS) - Garncarz Jakub - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Strzelecki Maciej - G (Gladio) - Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jarocki Patryk - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Strzelecki Maciej - G (Gladio) - Jarocki Patryk - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kowalski Maksymilian - A (ANIMMALS) - Carbol Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Hirth Kamil (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ludwiński Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Janikowski Krzysztof - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Szostak Filip - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Ludwiński Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:32 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Skowronek Tomasz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Ludwiński Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Skowronek Tomasz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Błaziak Marcin - G (Gladio) - Danel Przemysław - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kozik Szczepan - F (Fightman) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Data Dawid - F (Fightman) - Miler Kamil - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Varshavskyi Bohdan (Brak klubu) - Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+0:47 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Data Dawid - F (Fightman) - Czas walki: 3:29 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Maroń Kacper - A (ANIMMALS) - Varshavskyi Bohdan (Brak klubu) - Czas walki: 0:30 - Dyskwalifikacja
  5. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Maroń Kacper - A (ANIMMALS) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  6. Data Dawid - F (Fightman) - Varshavskyi Bohdan (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Lenart Oliwier - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Początko Dominik - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jaworek Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Początko Dominik - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Półchłopek Kordian - K (MMA Krosno) - Czerny Nikita - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Jesionek Michał - K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Półchłopek Kordian - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - balacha
  4. Czerny Nikita - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Jesionek Michał - K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 3:37 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Pilch Bartłomiej - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Biela Szymon - M (Maximus MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gładysz Krzysztof - MK (MMATADORES Katowice) - Orzechowski Dawid - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gładysz Krzysztof - MK (MMATADORES Katowice) - Paprotny Arkadiusz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pilch Bartłomiej - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Gładysz Krzysztof - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Paja Przemysław - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Kól Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Paprotny Arkadiusz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Paja Przemysław - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Pilch Bartłomiej - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Paja Przemysław - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nitsch Kacper - F (Fightman) - Mazur Marcin (Okniński Biała Podlaska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szupiany Szymon - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Majerczuk Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mańka Szymon - A (ANIMMALS) - Godula Marcin - F (Fightman) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Surówka Konrad - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Adamczyk Marcin - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 3:32 - (T)KO - KO
  5. Szupiany Szymon - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Nitsch Kacper - F (Fightman) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Mańka Szymon - A (ANIMMALS) - Surówka Konrad - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Mańka Szymon - A (ANIMMALS) - Szupiany Szymon - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Surówka Konrad - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Nitsch Kacper - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pelczar Konrad - D (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Starczewski Patryk - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojtaczka Jakub - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Słaby Dominik - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wikar Hubert - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Uzarek Tomasz - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gala Filip - GB (Gladiator Bochnia) - Wojtaczka Jakub - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Krzan Radosław - LTT (Legion Team Tarnów) - Szymura Mateusz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wikar Hubert - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Wójciga Adam - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Vajgl Samuel - OT (Octagon Team ) - Krzan Radosław - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Wójciga Adam - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Niżnik Patryk - OFCK (Optimus Fight Club Krosno) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Pelczar Konrad - D (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Kilian Miłosz - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - balacha
  10. Tomczyk Michał - MG (MMA Gliwice) - Pietrzyk Patryk - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Tomczyk Michał - MG (MMA Gliwice) - Pelczar Konrad - D (Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Defender) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Wikar Hubert - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Nowak Mateusz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 0:43 - (T)KO - TKO
  13. Storch Dawid - FHNS (Fight House Nowy Sącz) - Jowik Łukasz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:01 - (T)KO - KO
  14. Vajgl Samuel - OT (Octagon Team ) - Mykula Viktor - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - KO
  15. Gala Filip - GB (Gladiator Bochnia) - Storch Dawid - FHNS (Fight House Nowy Sącz) - Czas walki: 3:37 - (T)KO - KO
  16. Gala Filip - GB (Gladiator Bochnia) - Vajgl Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Gala Filip - GB (Gladiator Bochnia) - Wikar Hubert - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Wikar Hubert - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Tomczyk Michał - MG (MMA Gliwice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  19. Tomczyk Michał - MG (MMA Gliwice) - Vajgl Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pluciński Maciej - GK (Grappling Kraków) - Przybyło Dominik - IDM (Iron Dragon Mielec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pluciński Maciej - GK (Grappling Kraków) - Felkowski Radek - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Katriniok Martin - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bedla Szymon (Brak klubu) - Wilk Łukasz - BK (BANZAI Kraków) - Czas walki: 3:36 - (T)KO - KO
  5. Bedla Szymon (Brak klubu) - Jędrychowski Mariusz - KT (KOTWICA MMA TEAM) - Czas walki: 2:47 - (T)KO - KO
  6. Pluciński Maciej - GK (Grappling Kraków) - Bedla Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Nisor Rafał - MG (MMA Gliwice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Basiakowski Szymon - MTK (MMATADORES Katowice) - Pluciński Maciej - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Nisor Rafał - MG (MMA Gliwice) - Bedla Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Skowronek Michał - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Ciałoń Adam - MK (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciałoń Adam - MK (MMATADORES Katowice) - Bednarz Krystian - M (Maximus MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Milich Mateusz - BK (BANZAI Kraków) - Bednarz Krystian - M (Maximus MMA) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  4. Skowronek Michał - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - Milich Mateusz - BK (BANZAI Kraków) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pyciak Szymon - GK (Grappling Kraków) - Piotrowski Jakub - AC (Apeiron Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wawrzusiak Dorian - MK (MMATADORES Katowice) - Włosiński Adam - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wawrzusiak Dorian - MK (MMATADORES Katowice) - Burzawa Konrad - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Burzawa Konrad - LTT (Legion Team Tarnów) - Jamrozik Damian - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wawrzusiak Dorian - MK (MMATADORES Katowice) - Pyciak Szymon - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Pyciak Szymon - GK (Grappling Kraków) - Jamrozik Damian - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Nisor Rafał - MG (MMA Gliwice) - Borkowski Maciek - O (KSW Ofensywa) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Jończyk Jakub - M (Maximus MMA) - Janicki Bartek - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Jurasz Przemek (Brak klubu) - Borowiecki Adrian - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Antoniuk Oliwier - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Majkut Bernard - FO (Factory Oświęcim) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nogaj Kryspin - K (MMA Krosno) - Firlit Patryk - G (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Firlit Patryk - G (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Majkut Bernard - FO (Factory Oświęcim) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Nogaj Kryspin - K (MMA Krosno) - Antoniuk Oliwier - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Janus Krystian - AC (Apeiron Częstochowa) - Przybysz Paweł - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gutka Marcin - FO (Factory Oświęcim) - Mroczek Oskar - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Michalik Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Gutka Marcin - FO (Factory Oświęcim) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bugno Rafał - G (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Miklar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Bugno Rafał - G (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Janus Krystian - AC (Apeiron Częstochowa) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Michalik Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Bandrowczak Julian - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO
  7. Gutka Marcin - FO (Factory Oświęcim) - Janus Krystian - AC (Apeiron Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Michalik Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Bugno Rafał - G (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Jarosz Kacper - F (Fightman) - Świątko Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowak Michał - O (KSW Ofensywa) - Jarosz Kacper - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowak Michał - O (KSW Ofensywa) - Świątko Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Durałek Maciej - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Rojewski Dawid - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Durałek Maciej - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Lewkowicz Mateusz - M (Maximus MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Figiel Kacper - A (ANIMMALS) - Majdzik Damian - AC (Apeiron Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lewkowicz Mateusz - M (Maximus MMA) - Majdzik Damian - AC (Apeiron Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Figiel Kacper - A (ANIMMALS) - Durałek Maciej - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Sząbara Marlena - K (MMA Krosno) - Mikocka Małgorzata (Fightman) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Krawiec Sandra - OT (Octagon Team ) - Madej Dominika - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krawiec Sandra - OT (Octagon Team ) - Makieła Katarzyna - O (KSW Ofensywa) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Makieła Katarzyna - O (KSW Ofensywa) - Madej Dominika - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów