Mistrzostwa Śląska i Akademickie Mistrzostwa Polski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Ivkov Mykola - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:16 - (T)KO - TKO
  2. Ivkov Mykola - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Szydłowski Michał (GB Spartan Team Chorzów) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kurek Bartosz (War Dogs) - Cechowy Dawid VT (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bartnik Wawrzyniec - WD (War Dogs) - Bielawski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - KO
  3. Cechowy Dawid VT (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Bielawski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Bartnik Wawrzyniec - WD (War Dogs) - Kurek Bartosz (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Papiernik Dawid - SK (Spartan Knurów ) - Kotula Michał (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Papiernik Dawid - SK (Spartan Knurów ) - Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - balacha
  4. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Papiernik Dawid - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  3. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Rzyman Daniel - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Niemczyk Piotr - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:35 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Gojdź Dorian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Gojdź Dorian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sechawer Bartek - RGM_R (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Gojdź Dorian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Sechawer Bartek - RGM_R (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Bodek Hubert - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Gacek Tomasz (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Zioło Patryk - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Barszczak Arkadiusz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Chowaniec Patryk - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Wydra Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - balacha
  8. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:00 - Poddanie
  9. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Kaczmarzyk Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Pniewski Oskar - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Fąfara Mateusz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Fąfara Mateusz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Keller Arkadiusz (Brak klubu) - Głogowski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Drewniak Zygmunt - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Keller Arkadiusz (Brak klubu) - Popławski Przemysław - NL (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Stopka Kamil - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Szymczyk Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha
  7. Keller Arkadiusz (Brak klubu) - Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - mataleo
  8. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Keller Arkadiusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Babiarski Adrian - DBTBB (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bordo Kamil - Ł_R (Łamator Racibórz) - Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Janiczak Paweł - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Janiczak Paweł - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bordo Kamil - Ł_R (Łamator Racibórz) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Smoliński Remigiusz (Brak klubu) - Hasa Piotr SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:27 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dzionek Jakub - WD (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Piechota Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Jamrozowicz Dominik - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Reiman Jacek - Ł_R (Łamator Racibórz) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - balacha
  4. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Piechota Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jamrozowicz Dominik - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Reiman Jacek - Ł_R (Łamator Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tomasik Michał - OFKK_G (Only Fighting KK Głuszyca ) - Bielecki Filip - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - mataleo
  2. Szproch Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Łój Paweł - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Tomasik Michał - OFKK_G (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mach Marcin - AFC (Atleta Fight Club) - Szproch Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Tomasik Michał - OFKK_G (Only Fighting KK Głuszyca ) - Szproch Łukasz - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Mach Marcin - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dąbrowski Wojciech - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Tatoń Tomasz - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Góras Maciej - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gosiewski Radosław - RGM_R (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Janota Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Szczyrba Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Faryniarz Zbigniew (Brak klubu) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Faryniarz Zbigniew (Brak klubu) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Gosiewski Radosław - RGM_R (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - KO
  8. Faryniarz Zbigniew (Brak klubu) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Pasieczny Piotr - SCC (Silesian Cage Club) - Gosiewski Radosław - RGM_R (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - mataleo
  10. Kocur Bartłomiej - KG (Kodokan Gliwice ) - Dąbrowski Wojciech - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 3:29 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Mol Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - TKO
  2. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Młynarczyk Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Młynarczyk Rafał (Brak klubu) - Mol Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:59 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice) - Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Graca Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice) - Graca Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Lipski Jakub (Alfa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Lipski Jakub (Alfa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) - Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - mataleo
  4. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) - Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Romanowski Daniel (Cross Fight Radom) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sobiech Michał - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Sobiech Michał - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca ) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha na nogę

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Domin Michał (Octagon ŻORY) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów