Ranking zawodników

Typ sortowania:
Rok:
Pokaż ranking

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria OPEN

1. Bujkowski Damian - BTS (Berserker's Team Suwałki) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Lęcznar Jakub (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Łuczaj Kamil - VTB (Vale Tudo Białystok) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Sołogub Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Brzezicki Jacek (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Łupiński Marcin (Vale Tudo Białystok) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Zardzewiały Marek - K (Sparta Przeworsk) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
9. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kozłowski Dawid - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Tsiak Serhii - VTB (Vale Tudo Białystok) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
6. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Kuczmarski Dawid - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Kwaśny Dawin - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
9. Niemyjski Marek - MW (UKS Mały Wojownik Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Irlik Roger - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Kazieczko Wojciech - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
3. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Bulecki Bogdan - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
6. Sobaszek Kamil - RKJJS (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Hadała Kamil - KT (KOTWICA MMA TEAM) - 0 x złoto - 2 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
3. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Janusz Paweł - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

1. Baraniewski Iwo - AW (Aligatores Warszawa) - 2 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 15 punktów
2. Litwiniuk Rafał - OTB (Oleksiejczuk Team Barki) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Czubak Jacek (Aligatores Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Dreczkowski Michał - AZP (Ankos MMA) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Gawryjołek Kamil - SP (Sportowe Puławy) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Dziki Artur - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Kaźmieruk Wojciech - DW (Dziki Wschód) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Kowalczyk Przemysław - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Olech Mateusz - AZP (Ankos MMA) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Czapla Kacper (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Rudzki Michał - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Petka Szymon - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Stolarek Krzysztof - A (Ankos MMA) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Grzegorzewski Mateusz - VFC (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Szot Maciej - A (ANIMMALS) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Szalast Kacper - AW (Aligatores Warszawa) - 5 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 30 punktów
2. Strzelecki Maciej - G (Gladio) - 1 x złoto - 2 x srebro - 1 x brąz - 13 punktów
3. Kupczyk Jarosław - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
4. Szczygieł Oliwier - AGR (Academia Gorila Rybnik) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Maciulewicz Marcin - GRŚ (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
7. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Sochacki Kacper - BTW (Bambero Team Wyszków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Chramęga Krystian FLW (FightLab Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Kulesz Adam - DWŁ (Dziki Wschód Łosice) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Olszewski Kacper - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
13. Nowak Łukasz - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Bojar Sebastian - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Gulewaty Patryk - STT (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Winiarski Krystian - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Gajewski Kamil - RT (Różal Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Zaręba Mariusz - NM (MMA Nowe Miasto) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
13. Izdebski Marcin - L (Lublinianka MMA) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - 3 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 18 punktów
3. Przywoźny Bartosz (CNT Wołomin) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
4. Łukaszuk Grzegorz - DW (Dziki Wschód) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
5. Nowak Łukasz - SP (Sportowe Puławy) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Sura Nikodem - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Maj Szymon - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Czyżuk Adrian (Aligatores Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Borowiec Karol - G (Gladio) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
11. Dorosz Ernest - OTB (Oleksiejczuk Team Barki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Ciechanowski Damian (MMA Solo Team Namysłów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Miękina Maciej - MKS_L (MKS Lubartów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Burda Jonasz - DO (Draculino Oświęcim) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Bergman Michał - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Grobel Maciej - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Gamla Szymon (Gold Team Polska) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Krąż Sebastian - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
19. Karpiński Krystian - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Carbol Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Kampa Przemysław (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Niemiec Kacper - G (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Błaziak Marcin - G (Gladio) - 4 x złoto - 3 x srebro - 1 x brąz - 34 punktów
2. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
3. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Kowalski Jakub - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Mleczko Dawid CNT (CNT Wołomin) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Więcek Wiktor - KMT (KOTWICA MMA TEAM) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Skowyra Bartłomiej - GŁD (GŁD Team Piła) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
9. Semeniuk Patryk - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Mika Krzysztof - GRŚ (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Śmigacz Krzysztof (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Just Mariusz - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
16. Bywalec Tomasz - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Zatoński Krzysztof - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Maik Jakub - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Goljasz Patryk (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Kopcza Marcin - GŁD (GŁD Team Piła) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Akhmadov Baysangur - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Pachny Sławomir - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Niemiec Kacper - G (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grosicki Krzysztof - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 8 punktów
2. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
2. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
4. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Knap Hubert - F (Fightman) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Kościelak Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
11. Polański Adam - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Buczek Dominik - FD (Forca Dęblin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Kowalski Adam - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Krzyżaniak Kamil - EB (Espadon Bydgoszcz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Piojda Mateusz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Żmijewski Tomasz - LFC (Legia Fight Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Walaszczyński Szymon - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Kasperek Krystian - G (Gladio) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Cholewa Kacper - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
21. Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
22. Biedroń Dawid - AR (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Jabłoński Antoni - VTB (Vale Tudo Białystok) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Czachor Adrian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Piszczek Arkadiusz - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - 4 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 27 punktów
2. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Monarcha Wojciech - MMA_W (MMA Witkowo ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Janiszewski Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
7. Pacholski Jakub - GT (Gameness Team) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Przybył Tomasz - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Knap Hubert - F (Fightman) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Panna Krzysztof - F (Fightman) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Czarnuch Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Hawro Michał - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
15. Makowiecki Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
16. Hajmowicz Artur - MGB (Mighty Bulls Gdynia) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Prus Vadym - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Firlejczyk Robert - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Caban Sebastian - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Karaszewski Filip - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Miler Kamil - OT (Octagon Team ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Wiśniewski Igor - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Lizakowski Piotr - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 2 x złoto - 0 x srebro - 3 x brąz - 15 punktów
2. Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Pervushyn Denys - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
4. Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 2 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
5. Ściegliński Jakub - CFR (Cross Fight Radom) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Wojciechowski Jan - FGL (Fight Gym Lublin) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
7. Krupa Damian - G (Gladio) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
8. Jurko Eryk - AG (Academia Gorila) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
8. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - 5 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 30 punktów
2. Pajdo Kuba - KK (Klincz Kielce) - 1 x złoto - 2 x srebro - 1 x brąz - 13 punktów
3. Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Penar Piotr - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Wójcik Paweł - SL (Shootfighters Lublin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Gręda Dominik - VO (Victoria Ostrołęka) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
7. Grzegorczyk Kacper - TKO (TKO Niemce) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
7. Motaska Ksawery - FCDM (Fight Center Dobre Miasto) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gręda Dominik - VO (Victoria Ostrołęka) - 3 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 18 punktów
3. Wocial Dominik - KWG (Klub Walki Grappler) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Siepa Kacper - AZP (Ankos MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Aplas Kacper - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Penar Piotr - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Pyzel Tomasz - AW (Aligatores Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Grys Oliwier - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Zaborowski Nikodem - FYBK (For Your Body Kościerzyna) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
9. Chmiel Oliwier - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
9. Dubiel Oliwier - SL (Shootfighters Lublin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
9. Waliński Robert - FYBK (For Your Body Kościerzyna) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - 3 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 18 punktów
2. Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
2. Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
4. Lenart Oliwier - KT (KOTWICA MMA TEAM) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
4. Kowalczyk Kacper - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
6. Olszewski Bartosz - MAR (Monster Akademia Rybnik ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Drzewiecki Kacper - PG (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Rutkowski Daniel - STN (MMA Solo Team Namysłów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Prządka Maciej - FD (Forca Dęblin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Zwoliński Tomasz - KG (Kodokan Gliwice ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Leśko Piotr - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Aplas Kacper - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Pyzel Tomasz - AW (Aligatores Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Tworek Pascal - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Tracz Przemysław - M_S (MMAtaleo Słupsk) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Rutowicz Adam - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
19. Andrzejczak Mikołaj - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Urban Szymon - MGT (Murowana Goślina Team ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Romankiewicz Maciej - DO (Draculino Oświęcim) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Tomasiak Wiktor - W (Klub Sportowy Workout) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Zubrzycki Kacper - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Jatczak Adrian - OŁ (Octopus Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Makowski Łukasz - AI (Arrachion MMA Iława ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Jaszczuk Alan - DW (Dziki Wschód) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Matys Krzysztof - SGT (Saiyan Gold Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Holzer Dominik - BK (Bushido Kowale) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - 4 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 27 punktów
2. Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 3 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
3. Początko Dominik - F (Fightman) - 1 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 8 punktów
4. Kaźmierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Shatunskyi Vladyslav - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Wiąk Alan - MR (Marga SFG Radom ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Ogorzałek Krystian - DT (Dexters Team) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Godłoza Łukasz - WFC (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Dziubiński Ernest - FGL (Fight Gym Lublin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Selwa Paweł - AR (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Mroczek Hubert - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Leja Kamil - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Czajkowski Adam - FGL (Fight Gym Lublin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Kazimierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
17. Skobel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
18. Matyka Kamil - SW (Kaito Stalowa Wola) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Petelski Mikołaj - VTB (Vale Tudo Białystok) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Wilk Nestor - SRz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Pietrzela Szymon - FGL (Fight Gym Lublin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Zubrzycki Kacper - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Lewandowski Angelo - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Jaworek Mateusz - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Grzesik Wojciech - AP (UKS Anakonda Podciernie) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Balko Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - 4 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 24 punktów
2. Barczak Paweł - MKS (MKS Lubartów) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
3. Kruk Miłosz - AH (Akademia Holistyczna) - 1 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
4. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
5. Ramulewicz Damian - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Łaguna Krzysztof - VTB (Vale Tudo Białystok) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
5. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
9. Czerny Nikita - RŚ (Ronin Świętochłowice) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Orent Mateusz - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Czerwiński Bartosz - KWG (Klub Walki Grappler) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Leja Kamil - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Sieńko Eryk - SRz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Janiak Dawid - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Szymański Patryk - DF (Dragon Fighter) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Szewczyk Arkadiusz - AP (UKS Anakonda Podciernie) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Półchłopek Kordian - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
18. Kisialeuski Danil - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Staszewski Kacper - K1 (K1 Fighting Center) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Nowicki Bartosz - OŁ (Octopus Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Oksiński Maciej - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Sztejnert Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Waszak Kamil - SK (Shooters Konin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Trzonek Marcel - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Toporek Kacper - BK (Bushido Kowale) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Mieczkowski Aleks - CSP (Czerwony Smok Poznań) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
18. Komada Jakub - RŚ (Ronin Świętochłowice) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Dziasek Paweł - FCB (Fight Club Bytom .) - 3 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 18 punktów
2. Wiśniowski Piotr - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
2. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
4. Hulbój Marcel - SJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Borettini Jakub - OŁ (Octopus Łódź) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Shavanov Adam - GS (Gladiator Siedlce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Poźniak Oskar - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Janari Raul - DFCR (Dragon Fight Club Radom) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
9. Wiącek Korneliusz - SRz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Watuszko Dominik - BB (Bebson Bielawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
11. Rojewski Dawid - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Fedokha Vladyslav - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Leśniewski Jakub - FCB (Fight Club Bytom .) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Ćwikliński Oskar - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Sztejnert Jan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Trela Wiliam - SRz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Zapora Dawid - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
18. Podkański Paweł - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 3 x brąz - 3 punktów
19. Schlifka Maciej - KG (Kodokan Gliwice ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Góra Olaf - DT (Dexters Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Rowgiejsza Jerzy - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Astafiev Marko - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
19. Knopik Stanisław - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

1. Włodarczyk Marek - OŁ (Octopus Łódź) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Grędysa Marek - SRz (Spartakus Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Pezda Kamil - AR (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Rychlicki Kamil - LTT (Legion Team Tarnów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Makosz Mariusz - RGCM (Monster Akademia Rybnik ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Drabik Tomasz - FCB (Fight Club Bytom .) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
8. Chistjakov Oleksandr - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
8. Dolata Damian - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
10. Gębura Mateusz - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Turalski Kamil (Brawler Końskie) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Polak Szymon - NC (Nastula Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Andrzejewski Maciej - KG (Kodokan Gliwice ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Kozioł Michał - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
15. Rejmak Kamil - AR (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
15. Kucharski Dawid - KG (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
15. Zagórski Daniel - AW (Aligatores Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
15. Beim Bartosz - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
15. Wilkosz Przemysław - AG (Academia Gorila) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Grzeszczuk Paweł - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Gulewaty Patryk - STT (Shark Top Team Bytom) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
3. Kubiak Patryk - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Kasprzyński Szymon -STTB (Shark Top Team Bytom) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Babayan Vanush - NC (Nastula Club) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Błażejczyk Rafał - ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Mosimchuk Andrii - SJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Piwowarek Cezary - DAR (DAR No Excuse) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
9. Myrtazaliev Dzamalytdin - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
10. Daroszewski Mateusz - GDB_ (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Winiarski Krystian - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Kolańczyk Sebastian - GRŚ (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Parpulov Vlad - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Kołacz Michał - CBT (Cross Box Tarnobrzeg) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
10. Szurko Mateusz - CRS (CRS Pabianice) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
16. Rożej Darek (Cross Fight Radom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Wikło Dominik - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Tronci Karol - GE (Grappler Ełk) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Grobel Maciej - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Dysarz Mateusz - FYBK (For Your Body Kościerzyna) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Lorenowicz Wojciech - MG (MMAsakra Gym) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Król Mateusz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Walenda Marcin - JS (Judo-MMA Suwałki) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
16. Pilch Bartłomiej - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Haiduk Stepan - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 3 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 18 punktów
2. Dąbrowski Sebastian - AW (Akademia Walki ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Jałtoszuk Oskar - BTS (Berserker's Team Szczecin ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kałmuk Dawid - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kopcza Marcin - GŁD (GŁD Team Piła) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kasprzyk Bartłomiej - DT (Dexters Team) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Szmyd Denis - K (MMA Krosno) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Krąż Sebastian - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Białas Robert - OT (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Ambroziak Daniel - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
11. Kownacki Wojtek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
12. Błocki Bartłomiej - AW (Akademia Walki ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
12. Pietrzak Patryk - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
14. Gorgolik Kacper - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Jankowski Michał - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Janas Oskar - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Lubrant Dawid - AGR (Academia Gorila Rybnik) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Komarnicki Tomasz - FLW (FightLab Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Witkowski Mateusz - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Stachal Adrian - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Feliksiak Kacper - CW (Copacabana Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
22. Grund Adam - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Zajkowski Kamil (Aligatores Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Dzwonkowski Piotr - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Sokołowski Michał - FSch (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Mazur Dawid - SCC (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Szupiany Szymon - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Kosiński Bartosz - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Zieliński Karol - IDM (Iron Dragon Mielec) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Piędel Damian - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Ryczko Jakub - KK (Klincz Kielce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
2. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Śmiatek Eryk - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Wieczorek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Borys Wiktor - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Bednarz Kazimierz - MG (Maku Gym) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Visangiriev Dzabrail - AG (Academia Gorila) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Malak Krystian - TTR (Top Team Rzeszów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kurkiewicz Marcin - G (Gladio) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Sternak Piotr - CW (Copacabana Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Czamara Cezary - AW (Aligatores Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Wilk Alexander - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
13. Dubaczyński Patryk - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
14. Horobets Oleksii - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Lotoshnikov Bohdan - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Bralewski Paweł - AW (Akademia Walki ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Frontczak Kamil - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Osmonov Iadgar - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Budziłek Aleksander - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Przybylak Oskar - A (Ankos MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Trojan Andrzej - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Korbecki Damian - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
14. Vajgl Samuel - OT (Octagon Team ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
24. Skowronek Tomasz - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
25. Słaby Dominik - ROW (Rybnicki Ośrodek Walk) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Krawczyk Patryk - PW (Puncher Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Zakrzewski Daniel - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Ekielski Grzegorz - AG (Academia Gorila) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Nowicki Kamil - SGT (Saiyan Gold Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Bogdan Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Grabowski Przemysław - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Skubiś Konrad - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Tatarynowicz Maciej - AZP (Ankos MMA) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
25. Pecyna Daniel - AW (Akademia Walki ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Bywalec Tomasz - AZ (BJJ Academy Zgorzelec) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Saienko Ivan - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
2. Siedlec Albert - SP (Sportowe Puławy) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
4. Manikowski Łukasz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
4. Czyż Krystian - OT (Octagon Team ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
6. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Zając Dominik - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Sakowski Robert - AG (Academia Gorila) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Drzewiecki Michał - PG (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Pluciński Maciej - GK (Grappling Kraków) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Polejowski Kacper - BK (Bushido Kowale) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
12. Kadzimierz Wojciech - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Czarniecki Daniel - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Puławski Dorian - AM (Arrachion Morąg) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Sobaszek Kamil - RKJJS (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Michalski Michał - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Tłuściak Patryk - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Maroń Kacper - A (ANIMMALS) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Kucherenko Mykhailo - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Piotrowski Jan - AW (Akademia Walki ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Studziński Krystian - MT (Malinowski Team) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
22. Łępicki Bartłomiej - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Perun Marian - CW (Copacabana Warszawa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Ross Jerzy - AG (Academia Gorila) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Sołek Jonatan - SGT (Saiyan Gold Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Cieśla Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Korniszuk Marcin (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Krawczun Mirek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Maślewski Kamil - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Grzesiak Jakub - G (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Trojan Andrzej - KK (Klincz Kielce) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Barteczko Filip - G_RŚ (Grizzly Martial Arts Ruda Śl.) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
22. Podolski Adrian - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Miastkowski Nikodem - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
1. Prus Vadym - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
3. Data Dawid - F (Fightman) - 1 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 8 punktów
4. Rakowski Michał - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Tłuściak Patryk - K (MMA Krosno) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Gołdyn Mariusz - KG (Kodokan Gliwice ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Ścibak Mateusz - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Jastrzębski Mateusz - GS (Gladiator Siedlce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
9. Kłos Łukasz - AR (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Bordzicki Adrian - FPBP (Fight Point Biała Podlaska) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Jacewicz Cezary - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Pająk Kacper - AGT (Academia Gorila Tomaszów Maz.) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Alimjanov Nodir - CK (Copacabana Kielce) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Haiwko Michał - SWP (Sporty Walki Piła) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Kaczorek Filip - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Kwietniewski Tomasz - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Fedor Dariusz - FP (Fight Point Biała Podlaska) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
9. Khamrokulov Shakhzod - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
19. Szeremeta Janusz - SRz (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
20. Czyżowicz Dawid - DT (Dexters Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Ostrowicz Krystian - PW (Puncher Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Jasica Grzegorz - TTŚ (Tornado Team Świętochłowice) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Berkowski Marceli - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Kaimov Salah - GS (Gladiator Siedlce) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Banaszak Mariusz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Krokhmalskyi Elhar - AFC (Ares Fight Club Warszawa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Wlazły Jakub - TKO (TKO Niemce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Ostrowicz Krystian - PW (Puncher Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Krogulec Bartosz - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Adamski Mateusz - FSF (Free Style Fight) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Jurko Eryk - AG (Academia Gorila) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Gołdyn Mariusz - KG (Kodokan Gliwice ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Miastkowski Nikodem - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Kmiecik Przemysław - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
11. Kucypera Adrian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
12. Krzpiet Mateusz - HW (Horda MMA Wałbrzych) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Sadkowski Damian - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Wojciechowski Marcin - GLKS (GLKS Nadarzyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Majewski Szymon - BTB (Berserker's Team Barlinek) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Polit Bartosz - SRZ (Spartakus Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
12. Soból Norbert - SFC (SFC 24 Dęblin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
20. Włosiński Adam - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Sosnówka Karol - KS (Kaito Stalowa Wola) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Gajecki Dominik - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Sadkowski Damian - SP (Sportowe Puławy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Tomasik Miłosz - KT (KOTWICA MMA TEAM) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Jamrozik Damian - BBS (BOOM BOXING STUDIO) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
20. Osieł Cezary - JKKT (Janowski Klub Karate Tradycyjnego) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria OPEN

1. Dreczkowski Michał - AZP (Ankos MMA) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kucharski Dawid - KG (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Zabijak Marcel - SGT (Saiyan Gold Team) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Krępa Gabriel - IDM (Iron Dragon Mielec) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Pastuszek Mateusz - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Przybylak Oskar - A (Ankos MMA) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Mikołajczyk Bartłomiej - STN (MMA Solo Team Namysłów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Contessa Christopher - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ogoński Nikodem - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kruszelnicki Kacper - STN (MMA Solo Team Namysłów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Illich Karol - STN (MMA Solo Team Namysłów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Krzyżak Wojciech - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Miastkowski Nikodem - CS (MMA Czarni Słupsk ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Schulte-Nolle Wiktor - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła master - kategoria mężczyźni do 88 kg

1. Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła master - kategoria OPEN

1. Witkowski Mariusz - DF (Dragon Fighter) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Kurkus Piotr - GLKS (GLKS Nadarzyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zniszczoł Arek - MAR (Monster Akademia Rybnik ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Sobolewski Przemysław - BTW (Bambero Team Wyszków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Baran Dawid - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Machalica Dominik - KS (Kong Sao) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Hawran Michał - PBT (Przemol Boxing Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Korzec Nikodem - KS (Kong Sao) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Krzewski Mateusz - GK (Grappling Kraków) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Siudak Maksym - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Mrowiec Igor - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Jatczak Adrian - OŁ (Octopus Łódź) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Grys Oliwier - TTR (Top Team Rzeszów) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Bacik Sebastian - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Nowak Bartosz - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Nowak Mikołaj - OŁ (Octopus Łódź) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Feja Kajetan - STN (MMA Solo Team Namysłów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Świeży Jakub - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Niziołek Grzegorz - AG (Academia Gorila) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Chmielewski Maciej - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Posmyk Marcel - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Skrzęta Szymon - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Gomółka Dominik - SCC (Silesian Cage Club) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Gołąb Gracjan - SCC (Silesian Cage Club) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Nowicki Bartosz - OŁ (Octopus Łódź) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Łaba Patryk - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Kozieł Kacper - KS (Kong Sao) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Czernik Radosław - SW (Kaito Stalowa Wola) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Rarek Oskar - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Babel Michał - BT (Bastion Tychy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wlazły Jakub - TKO (TKO Niemce) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
1. Sęk Kacper - SCC (Silesian Cage Club) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Rabada Dawid - R (MMA "Sokół" Rymanów) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
3. Szudrowicz Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Delura Franciszek - CFG (KSW Cross Fight Gym) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Such Filip - K (MMA Krosno) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Chrobot Sebastian - DO (Draculino Oświęcim) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Gołąb Gracjan - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +70 kg

1. Fornal Lara (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Barańska Weronika - BK (Brawler Końskie) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
2. Kon Dominika - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Koszela Karolina - W (MMA Witkowo ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
4. Gnida Weronika - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
4. Gojko Aneta - BH (Black Horse MMA Łomża ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

1. Sząbara Marlena - K (MMA Krosno) - 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 9 punktów
2. Sobczuk Angelika (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
2. Filocha Milena - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Pilawka Agata - FB (Forca Brava ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Gojko Aneta - BH (Black Horse MMA Łomża ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

1. Rodzik Marta (MKS Lubartów) - 1 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
2. Steczkowska Dominika - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 2 x srebro - 1 x brąz - 7 punktów
3. Derbin Aneta - OSZP (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Czerwińska Emilia - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Niziołek Kinga - IDM (Iron Dragon Mielec) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Wasiluk Agata - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
8. Szczekutowicz Agnieszka - BW (BONZAI MMA Wrocław) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
8. Borowiec Julia - G (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
8. Pilawka Agata - FB (Forca Brava ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
8. Wawiórko Monika - C (Copacabana) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

1. Zykowa Vira (Ankos MMA) - 2 x złoto - 3 x srebro - 0 x brąz - 21 punktów
2. Wolanin Sara - K (MMA Krosno) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
4. Chabiniak Dominika - ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Chłobuszewska Karolina - FCB (Fight Club Bytom .) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
6. Michno Sandra - SCC (Silesian Cage Club) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Madej Dominika - GK (Grappling Kraków) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Adamkiewicz Natalia - 5D (5D Gym) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Piątek Iga - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
6. Marczak Klaudia - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
11. Rybicka Zofia - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Gęściak Paulina - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Orędowicz Marta - RT (Różal Team) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Ciaskowska Martyna (23 Evolution Fight Academy) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
11. Weitz Monika - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +66 kg

1. Roik Martyna - OT (Octagon Team ) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Przybylska Martyna - AO (Arrachion Olsztyn) - 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
3. Gruchalska Izabela - BTW (Bambero Team Wyszków) - 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz - 6 punktów
4. Galwas Magda - STTB (Shark Top Team Bytom) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Klasińska Anna - F (Fightman) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
5. Chachaj Martyna - G (Gladio) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 66 kg

1. Czyżewska Wiktoria - BK (Brawler Końskie) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Lisiak Julia - SK (Shooters Konin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
3. Bocianowska Magdalena - PBT (Przemol Boxing Team) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
4. Szpera Joanna - MTJ (Muay-thai Jarocin ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
4. Remiszewska Pola - AO (Arrachion Olsztyn) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
4. Przygodzka Natalia - CFR (Cross Fight Radom) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

1. Brzozowska Daria - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz - 12 punktów
2. Stępień Blanka - OT (Octagon Team ) - 1 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 10 punktów
3. Jabłońska Zuzanna - FCŁ (Fight Club Łomża ) - 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz - 4 punktów
4. Popowicz Małgorzata - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz - 3 punktów
5. Krawiec Sandra - OT (Octagon Team ) - 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz - 2 punktów
6. Doniecka-Bedlińska Tatiana - FCB (Fight Club Bytom .) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów
6. Sós Marta - CSP (Czerwony Smok Poznań) - 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz - 1 punktów