Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Rupa Krzysztof - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Baran Łukasz - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Rupa Krzysztof - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - TKO
  4. Głąb Mateusz (Wrox Gym) - Baran Łukasz - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - taktarov

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Kępa Adrian (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - balacha
  2. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - skrętówka
  3. Kępa Adrian (MMATADORES Katowice) - Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kupczyk Jarosław - RGCW (23 Evolution Fight Academy) - Jadowski Maciej (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kupczyk Jarosław - RGCW (23 Evolution Fight Academy) - Klamecki Sebastian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rożenko Robert - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Graczyk Jakub - RG (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Graczyk Jakub - RG (Rio Grappling Club Wrocław) - Klamecki Sebastian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Rożenko Robert - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Kupczyk Jarosław - RGCW (23 Evolution Fight Academy) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Fiuk Michał (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gil Marcin (FightLab Wrocław) - Bociąga Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Gil Marcin (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bednarek Kamil - JD (Junior Dzerżoniów) - Semak Maciej - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bednarek Kamil - JD (Junior Dzerżoniów) - Dąbkowski Paweł - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 1:34 - (T)KO - KO
  6. Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Bednarek Kamil - JD (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gil Marcin (FightLab Wrocław) - Semak Maciej - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Gałecki Artur - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kogut Michał - JD (Junior Dzerżoniów) - Rohde Adrian - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rybiński Radosław (Tyberian Team) - Rzepa Eryk - FL_W (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stefaniak Igor - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Szczepański Michał (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Kogut Michał - JD (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 2:31 - (T)KO - TKO
  6. Stefaniak Igor - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Rybiński Radosław (Tyberian Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Rybiński Radosław (Tyberian Team) - Kogut Michał - JD (Junior Dzerżoniów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Stefaniak Igor - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Gałka Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 2:32 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żurek Michał (Tyberian Team) - Krzyżanowski Łukasz - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - balacha
  3. Żurek Michał (Tyberian Team) - Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Krzyżanowski Łukasz - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Gomułka Mariusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Gomułka Mariusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Ćwikłowski Jakub - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 1:17 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sochański Kasjan - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Skoczke Piotr - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Staniszewski Dawid - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00+0:54 - Poddanie
  3. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Staniszewski Dawid - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Santkiewicz Kacper - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mikła Damian - SGT (Saiyan Gold Team) - Mika Krzysztof - KTJ (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Mateusiak Kuba - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Trzęsimięch Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - balacha
  5. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Mikła Damian - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha
  6. Mateusiak Kuba - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Guzera Dawid - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 0:07 - (T)KO - KO
  7. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Grzesiak Damian - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mateusiak Kuba - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Mikła Damian - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:16 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walkowiak Marcin - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Niewiadomski Jakub - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - balacha
  3. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 1:07 - (T)KO - TKO
  4. Walkowiak Marcin - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Niewiadomski Jakub - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Baron Mateusz - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Baron Mateusz - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Ociepka Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 2:05 - (T)KO - TKO
  3. Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Ociepka Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Zagajewski Patryk - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Machoń Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Machoń Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Zagajewski Patryk - BGT (Bebson Gold Team Bielawa) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Wrocław) - Szewczyk Mateusz - W (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mykhalchuk Oleksander - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Chłopiński Przemysław - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Wrocław) - Szczurek Mariusz - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jóźwiak Adrian - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Mykhalchuk Oleksander - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Mroczek Jakub - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mroczek Jakub - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Łęga Konrad - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - taktarov
  7. Dwornik Grzegorz - SGT (Saiyan Gold Team) - Leboda Paweł - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - KO
  8. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Dwornik Grzegorz - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  9. Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Wrocław) - Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Charmuszko Mariusz - RGW (Rio Grappling Wrocław) - Jóźwiak Adrian - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  11. Dwornik Grzegorz - SGT (Saiyan Gold Team) - Jóźwiak Adrian - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Janiak Grzegorz - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Kerlin Adam - JFC (Jenel Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilarz Paweł - SN (MMA Solo Team Namysłów) - Andrzejewski Krystian - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Janiak Grzegorz - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Chmiel Marcin - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pilarz Paweł - SN (MMA Solo Team Namysłów) - Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Deleś Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Olejnik Sebastian - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jabłoński Remik - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Wieczorek Filip - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Deleś Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Płażalski Krzysztof - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00+1:06 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Olejnik Sebastian - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Ciesielski Bartosz - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Wieczorek Filip - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Bobatów Łukasz - W (Wrox Gym) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Chmiel Marcin - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Łanucha Łukasz - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - KO
  11. Jabłoński Remik - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Deleś Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Pilarz Paweł - SN (MMA Solo Team Namysłów) - Janiak Grzegorz - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - balacha
  13. Deleś Łukasz - JFC (Jenel Fight Club) - Janiak Grzegorz - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 2:49 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  14. Pilarz Paweł - SN (MMA Solo Team Namysłów) - Jabłoński Remik - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:22 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Bryg Kacper (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Nowicki Maciej - ST (MMA Solo Team Namysłów) - Hajduczek Janusz - JFC (Jenel Fight Club) - Czas walki: 2:23 - (T)KO - KO
  3. Nowicki Maciej - ST (MMA Solo Team Namysłów) - Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zarówny Denis - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Shveyko Valik - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Nowicki Maciej - ST (MMA Solo Team Namysłów) - Sołkiewicz Mikołaj - A (Alliance) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - TKO
  6. Shveyko Valik - SGT (Saiyan Gold Team) - Sołkiewicz Mikołaj - A (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Katarzyński Tomasz - SGT (Saiyan Gold Team) - Michalczyk Marek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiewiórka Maksymilian - CW (CHECKMAT Wrocław) - Golis Tobiasz - AFK (Adrenalina Fight Kluczbork) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Księżopolski Krystian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - TKO
  4. Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Katarzyński Tomasz - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wiewiórka Maksymilian - CW (CHECKMAT Wrocław) - Pielaszkiewicz Patryk (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Wiewiórka Maksymilian - CW (CHECKMAT Wrocław) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Katarzyński Tomasz - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:29 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Grzegorski Artur - RGC (Rio Grappling Club Wrocław) - Leszczyński Kacper - W (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów