Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Csapek Arno - OT (Octagon Team ) - Wełnicki Przemysław (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dudek Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Murawski Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czernik Igor (Dexters Team) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pęśko Arek (GB Spartan Team Chorzów) - Czernik Igor (Dexters Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Mach Maciej (Dexters Team) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pęśko Arek (GB Spartan Team Chorzów) - Gąsienica Darek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Mach Maciej (Dexters Team) - Wojtala Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Czernik Igor (Dexters Team) - Grzeżółkowski Mateusz (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - anaconda
  7. Mach Maciej (Dexters Team) - Pęśko Arek (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00+1:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Skowronek Denis (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Delimat Marcin (MMA Krosno) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Skowronek Denis (GB Spartan Team Chorzów) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - 4:00
  5. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czernik Tomasz (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - taktarov
  6. Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - taktarov
  7. Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Ogorzałek Stanisław - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Gaś Mateusz - KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Niespor Tomek - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Hebrajski Seweryn - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Michalik Łukasz - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Hawro Michał - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Michalik Łukasz - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Akhyad Khadzhiev - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Obtułowicz Kacper - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Akhyad Khadzhiev - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Akhyad Khadzhiev - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Owczarzak Patryk - SCh (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Mieleszczuk Paweł - GBS (GB Spartan Team Chorzów) - Owczarzak Patryk - SCh (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:16 - (T)KO - TKO
  5. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Mieleszczuk Paweł - GBS (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sowa Damian - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Jezewski Grzegorz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 0:51 - (T)KO - TKO
  2. Sowa Damian - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Vogtman Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Vogtman Michał - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Olszewski Grzegorz - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Kozłowski Mateusz - OT (Octagon Team ) - Olszewski Grzegorz - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie
  5. Kozłowski Mateusz - OT (Octagon Team ) - Sowa Damian - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Gliński Marcin - TASW (TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miśków Oskar - TASW (TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry) - Pach Damian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Miśków Oskar - TASW (TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry) - Tokarczyk Szymon - GBS (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Miśków Oskar - TASW (TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry) - Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Poprawa Damian - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 2:15 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Polaszek Bartosz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dorula Bartłomiej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Jankowski Adam - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Polaszek Bartosz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Kowalski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Szewczyk Dariusz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - balacha
  6. Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Góral Daniel - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - duszenie
  7. Waluś Mateusz - BT (Bastion Tychy) - Chyleński David - R_M (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00+1:30 - (T)KO - TKO
  8. Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Waluś Mateusz - BT (Bastion Tychy) - Wojnar Krystian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:55 - Decyzja - taktarov
  10. Waluś Mateusz - BT (Bastion Tychy) - Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 0:10 - Poddanie - balacha
  11. Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kwiatkowski Michał (Elysium MMA) - Trajdos Arkadiusz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Filip Mateusz - RMS (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Filip Mateusz - RMS (RAPAX MMA Siemianowice) - Trajdos Arkadiusz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kwiatkowski Michał (Elysium MMA) - Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Petryka Mateusz (Wataha Sosnowiec) - Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Burian Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - anaconda
  3. Przekwas Radosław - OT (Octagon Team ) - Jędrusik Łukasz - EM (Elysium MMA) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Jędrusik Łukasz - EM (Elysium MMA) - Dąbrowski Kamil - R_MMA (RAPAX MMA Siemianowice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Przekwas Radosław - OT (Octagon Team ) - Petryka Mateusz (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kies Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Mazan Patryk - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Frączek Alicja (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Maj Joanna (BANZAI Kraków) - Frączek Alicja (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Maj Joanna (BANZAI Kraków) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - balacha
  4. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów