Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Borowiecki Mateusz - BT (Bastion Tychy) - Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Jędryczka Sebastian - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Jędryczka Sebastian - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Cichoń Michał (SHARK TOP TEAM) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Jankowski Adam - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wacław Kordian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Kies Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Petryka Mateusz (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 1:36 - (T)KO - TKO
  4. Malinowski Daniel (Octagon Team ) - Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:51 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Poznańczyk Patryk - STT (SHARK TOP TEAM) - Anthony Samuel - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - TKO
  2. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie
  3. Musiał Michał - SCC (Silesian Cage Club) - Poznańczyk Patryk - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Gaś Mateusz - KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Chłopecki Adrian - KSWS (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 3:12 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Cuber Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Hir Michał - BM (Bastion Myślenice) - Orzeł Paweł - AK (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - balacha
  2. Cieszyński Sebastian - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Orzeł Paweł - AK (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Hir Michał - BM (Bastion Myślenice) - Cieszyński Sebastian - SZ (Sportowe Zagłębie ) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Obtułowicz Kacper - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Popławski Przemysław - NL (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Popławski Przemysław - NL (Akademia Walki Lewin Brzeski) - Jelonek Przemysław - FJ (Klub Sportowy Fighting Jaworzno) - Czas walki: 3:32 - (T)KO - KO
  5. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) - Likus Patryk - MMA_K (MMATADORES Katowice) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Michniewicz Michał - ŁR (Łamator Racibórz) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Michniewicz Michał - ŁR (Łamator Racibórz) - Myszkowski Miłosz - SŻ (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie
  3. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Myszkowski Miłosz - SŻ (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Stępień Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Nieckarz Patryk - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 1:07 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Poprawa Damian - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha
  2. Nowak Kamil - ŁR (Łamator Racibórz) - Salomon Grzegorz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Nowak Kamil - ŁR (Łamator Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kuczera Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Szewczyk Dariusz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Pniak Paweł - WK (Klub Sportowy Warriors Koziegłowy) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - klucz na rękę
  3. Kuczera Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Kawski Bartek - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Kuziorowicz Grzegorz - AT (Atemi Team Myszków ) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - balacha
  4. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Pachny Sławomir - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - balacha
  5. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szulcek Dawid - ŁR (Łamator Racibórz) - Imiołczyk Jakub - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szulcek Dawid - ŁR (Łamator Racibórz) - Burian Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Szulcek Dawid - ŁR (Łamator Racibórz) - Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Szczygieł Kamil - AT (Atemi Team Myszków ) - Hądz Kamil - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 0:23 - (T)KO - TKO
  2. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Szczygieł Kamil - AT (Atemi Team Myszków ) - Czas walki: 1:04 - (T)KO - KO
  3. Kubiak Łukasz - RCSW (RCSW Fighter Rybnik) - Hądz Kamil - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 0:41 - (T)KO - KO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Ogrodnik Joanna - ŁR (Łamator Racibórz) - Załuska Oliwia (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów