Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowców, III Mistrzostwa Dolnego Śląska
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 3:33 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Arndt Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - KO
  2. Arndt Dominik (Brak klubu) - Grzelczak Bartosz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO
  3. Fida Jarosław - TT (Tyberian Team) - Grzelczak Bartosz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Jurewicz Marcin - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Alot Daniel (Brak klubu) - Zadorożny Jarosław - CSW (Combat Sambo Wrocław) - Czas walki: 1:37 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Niespor Tomek - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 3:54 - Decyzja - duszenie trójkątne
  2. Brylewski Filip - OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Verbenchuk Oleksandr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niespor Tomek - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Brylewski Filip - OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Niespor Tomek - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Dobroszek Fabian - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kociński Karol - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Król Szymon - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Wojnowski Wojciech - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kociński Karol - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Panachida Kuba - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wróbel Michał - FLW (FightLab Wrocław) - Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wróbel Michał - FLW (FightLab Wrocław) - Kociński Karol - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bednarski Dawid - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Trepiński Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Sitarz Wojciech - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) - Bednarski Dawid - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Kruszelnicki Kacper - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Kułtoniak Igor - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Mańdok Dorian (Brak klubu) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - balacha
  4. Wieczorek Cyprian - RŚ (GB Spartan Team Chorzów) - Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Illich Karol - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Palasik Kuba - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Owczarzak Patryk - SCh (GB Spartan Team Chorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Zieliński Tobiasz - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Dymiński Dominik - SCH (GB Spartan Team Chorzów) - Palasik Kuba - NSŚ (Niedźwiedzie Stronie Śląskie) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Smoliński Rafał - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Jaremko Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Makosz Mariusz - RGCM (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Mordziński Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Makosz Mariusz - RGCM (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Smoliński Rafał - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Koźmiński Juliusz (Brak klubu) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO
  2. Koźmiński Juliusz (Brak klubu) - Koza Kacper - KCN (KONTRA CTP NYSA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Jamroży Artur - STTB (Shark Top Team Bytom) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Wisłocki Kamil - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Sarańczak Michał - KCN (KONTRA CTP NYSA) - Czas walki: 0,57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Jamroży Artur - STTB (Shark Top Team Bytom) - Wisłocki Kamil - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Bielawny Patryk (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Synator Kamil - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Tyczyński Dariusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Brynkiewicz Marcin - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie
  8. Jamroży Artur - STTB (Shark Top Team Bytom) - Bielawny Patryk (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kłosowski Krzysztof - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Rymarczyk Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - balacha
  2. Kułaga Kacper (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Jurek Dawid - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 2:43 - (T)KO - KO
  3. Kłosowski Krzysztof - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kułaga Kacper (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kułaga Kacper (Rio Grappling Club Krotoszyn) - Solodovnyk Artem - TT (Tyberian Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Kłosowski Krzysztof - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Małeczek Mateusz - HW (Horda MMA Wałbrzych) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rymarczyk Daniel (Brak klubu) - Kocisz Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Solodovnyk Artem - TT (Tyberian Team) - Bartkiewicz Adrian - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Jurek Dawid - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Piędel Damian - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kuś Filip - KCN (KONTRA CTP NYSA) - Szwejkowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:19 - (T)KO - TKO
  2. Piwowarski-Bajer Marcus - I (Invictus BJJ) - Głogowski Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wójcik Przemysław (Brak klubu) - Józefowicz Bartłomiej - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Szwejkowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Omelan Michał - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Piwowarski-Bajer Marcus - I (Invictus BJJ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kuś Filip - KCN (KONTRA CTP NYSA) - Szlembarski Patryk (Horda MMA Wałbrzych) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Szwejkowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Muszyński Norbert - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Kuś Filip - KCN (KONTRA CTP NYSA) - Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00+0:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Kowalski Jakub - TTŚ (SHARK TOP TEAM) - Mazur Mateusz - RGCM (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Szlembarski Patryk (Horda MMA Wałbrzych) - Golonka Sebastian - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - mataleo
  11. Mazur Mateusz - RGCM (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) - Wójcik Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Chwałkowski Oskar - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Gąsecki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Rosa Szymon - FLW (FightLab Wrocław) - Łechtański Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - mataleo
  3. Chwałkowski Oskar - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Paśk Paweł - TT (Tyberian Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gąsecki Łukasz (Brak klubu) - Winiarski Radosław - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rosa Szymon - FLW (FightLab Wrocław) - Chwałkowski Oskar - RGCOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO
  6. Rosa Szymon - FLW (FightLab Wrocław) - Upustovaru Semen - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Świderski Jan - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Boniarczyk Michał - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Walenczykiewicz Piotr - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Świderski Jan - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 0:23 - (T)KO - TKO
  3. Boniarczyk Michał - FLW (FightLab Wrocław) - Walenczykiewicz Piotr - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kubiak Leonardo - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Yengoyan Boris - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kubiak Leonardo - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Kozajda Krystian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - TKO
  3. Yengoyan Boris - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kozajda Krystian - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 3:22 - (T)KO - TKO

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Olech Łukasz - NLB (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Bednakiewicz Łukasz - FMZ (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 1:11 - (T)KO - TKO

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Grodziski Sławomir - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grodziski Sławomir - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Jędzierowski Jan - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  3. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Robakowski Mikołaj - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Contessa Christopher - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szulc Szymon (Brak klubu) - Dumont Krzysztof - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 2:11 - (T)KO - TKO
  3. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Dadas Paweł (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Robakowski Mikołaj - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Szulc Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - mataleo
  5. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - mataleo
  6. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Robakowski Mikołaj - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - mataleo

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Ganczarek Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ogónski Nikodem - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Szuman Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Figas Jakub - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Łączkowski Sylwester - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - balacha
  4. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Nowicki Michał - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - mataleo
  5. Ganczarek Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Ogónski Nikodem - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Ganczarek Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Zarówny Denis - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Łączkowski Sylwester - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - balacha
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Cicha Klaudia - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Pilawka Agata - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilawka Agata - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Cicha Klaudia - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów