Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sołogub Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 5:00+3:11 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Januszkiewicz Sebastian (Rio Grappling Club Oława ) - Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 3:23 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kazieczko Wojciech - PZG (Pepe MMA Zielona Góra) - Bartoszewicki Maksymilian (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Czas walki: 5:00+1:08 - Poddanie - duszenie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kupczyk Jarosław - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Chramęga Krystian FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Ciechanowski Damian (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Janiszewski Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - Czarnuch Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Piwko Damian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Siepa Kacper - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 0:21 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rutkowski Daniel - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Leśko Piotr - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - balacha
  2. Leśko Piotr - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Matys Krzysztof - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 0:59 - (T)KO - TKO
  3. Rutkowski Daniel - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Matys Krzysztof - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Łaba Patryk - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Skobel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Feja Kajetan - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Kłos Konrad - BB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mroczek Hubert - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - Skobel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00+1:05 - Poddanie - anaconda
  5. Skobel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Kłos Konrad - BB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Mroczek Hubert - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Komada Jakub - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kisialeuski Danil - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Leśniański Franciszek - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Krzemiendak Jakub - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Czerny Nikita - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Krzemiendak Jakub - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Augustyn Kacper - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Czerny Nikita - RŚ (Ronin Świętochłowice) - Kisialeuski Danil - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Kisialeuski Danil - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Krzemiendak Jakub - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Kalisz Kacper - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniowski Piotr - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Trojan Jakub - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Watuszko Dominik - BB (Bebson Bielawa) - Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Wiśniowski Piotr - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Matuszewski Oskar - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO
  5. Watuszko Dominik - BB (Bebson Bielawa) - Półchłopek Szymon - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Matuszewski Oskar - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Wiśniowski Piotr - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Watuszko Dominik - BB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Piędel Damian - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Gardecki Wojciech - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kałmuk Dawid - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Piędel Damian - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kałmuk Dawid - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Komarnicki Tomasz - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Komarnicki Tomasz - FLW (FightLab Wrocław) - Bajak Radosław - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 0:38 - (T)KO - KO
  5. Piędel Damian - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Bajak Radosław - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Budziłek Aleksander - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Żurawa Błażej - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowicki Kamil - SGT (Saiyan Gold Team) - Piaskowy Maciej - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Borys Wiktor - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Stec Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - mataleo
  4. Borys Wiktor - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Nowicki Kamil - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - mataleo
  5. Budziłek Aleksander - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Piaskowy Maciej - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - mataleo
  6. Borys Wiktor - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Budziłek Aleksander - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Czarniecki Daniel - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Kaczmarek Bruno - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zając Dominik - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Sołek Jonatan - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sołek Jonatan - SGT (Saiyan Gold Team) - Kaczmarek Bruno - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Zając Dominik - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czarniecki Daniel - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Czarniecki Daniel - BW (BONZAI MMA Wrocław) - Włodarczyk Seweryn - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Miastkowski Nikodem - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Kucypera Adrian - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - mataleo
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów