Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Jędrzejczyk Rafał (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - klucz na stope
  2. Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Jędrzejczyk Rafał (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) - Perczyński Artur (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Rogóż Patryk (Fightman) - Książczyk Przemysław (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - Balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Kawecki Kasper (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kawecki Kasper (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) - Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) - Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź) - Kosiński Piotr (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - skrętówka

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź) - Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) - Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Głowacki Emil (Arrachion Olsztyn) - Twardziński Damian (MMA Piotrków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Głowacki Emil (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Borowski Łukasz (BOI TEAM WROCŁAW ) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - Gilotyna
  4. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) - Karwowski Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - Gilotyna
  5. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) - Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - KO
  6. Głowacki Emil (Arrachion Olsztyn) - Karwowski Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Sobczak Mateusz (MMAtaleo Słupsk) - Rylski Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Szlęzak Kamil (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Sobczak Mateusz (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  4. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie) - Rylski Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Nowicki Arkadiusz (Brak klubu) - Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Zwierzchowski Adrian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Skupień Damian (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Stefanek Jakub (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Nowicki Arkadiusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Mantaj Artur (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Balacha
  8. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) - Poniedziałek Piotr (Kong Sao) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  9. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Mataleo
  10. Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Balacha
  11. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) - Jesiotr Piotr (Palestra Warszawa) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  12. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) - Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  13. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Włodarczyk Adrian (Gladio) - Czas walki: 2:54 - (T)KO - TKO
  14. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) - Kobus Kamil (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Krzaczyński Sebastian (FIT.MASTER ZELÓW) - Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Kędziora Sebastian (Drysdale Jiu Jitsu) - Radoń Patryk (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grabiński Marcin (Wydra Gym) - Radoń Patryk (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Grabiński Marcin (Wydra Gym) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - klucz na stope

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Drzewiecki Krystian (Bone Breakers Kutno) - Czarniecki Dominik (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Orzech Maciej Gorila (Nokaut Ostrów Mazowiecki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Bieniek Krzysztof (Fightman) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  4. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Rełowicz Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Gilotyna
  5. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Drzewiecki Krystian (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Drzewiecki Krystian (Bone Breakers Kutno) - Vardanyan Gevorg (Marky Mark) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Kędziora Sebastian (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  9. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) - Kowacki Bartosz (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Włodarczyk Kornelia - BT (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Włodarczyk Kornelia - BT (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 96 kg

  1. Ponder Tomasz (Arrachion Olsztyn) - Kania Adrian (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Nowak Arkadiusz (Puncher Wrocław) - Kania Adrian (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ponder Tomasz (Arrachion Olsztyn) - Dziubek Bartek (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dziubek Bartek (Brawler Końskie) - Nowak Jakub "BULDOG" (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Grabowski Patryk - ŁŁB (PSM Piotrków ) - Michaś Marcin (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Michniewicz Patryk (12BZ Choszczno ) - Juszkiewicz Patryk (PSM Piotrków ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Michniewicz Patryk (12BZ Choszczno ) - Grabowski Przemysław (Forca Brava ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Juszkiewicz Patryk (PSM Piotrków ) - Michaś Marcin (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 0:10 - Walkower - walkower

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz ) - Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Dulnik Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Świątek Igor United Gym Bełchatów (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ruta Patryk (Brak klubu) - Jura Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - Mataleo
  5. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 2:05 - Decyzja - Duszenie zza pleców
  6. Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz ) - Karpiński Patryk (Sambo-combat) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - Gilotyna
  7. Ruta Patryk (Brak klubu) - Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  8. Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz ) - Ruta Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Miksa Jakub (Drysdale Jiu Jitsu) - Tarka Sebastian (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Owczarek Sebastian Fenix (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kołacha Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Balcerak Janusz BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  4. Porębski Sebastian (Fightman) - Raj Jakub (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - kimura
  5. Owczarek Sebastian Fenix (Brak klubu) - Błaszczyk Adrian (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Mataleo
  6. Kołacha Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  7. Porębski Sebastian (Fightman) - Jedynak Michał (Brawler Końskie) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - klucz na rękę
  8. Porębski Sebastian (Fightman) - Kołacha Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Miksa Jakub (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kołacha Sebastian (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  12. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) - Porębski Sebastian (Fightman) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - kontuzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 67 kg

  1. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Juzinkiewicz Damian (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Włodarczyk Kacper (Wydra Gym) - Tworski Mateusz (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Szwugier Michał (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:40 - Decyzja - kimura
  4. Szwugier Michał (Vera Fight Club) - Tokarski Piotr (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - kimura
  5. Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) - Włodarczyk Kacper (Wydra Gym) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - kontuzja
  6. Szwugier Michał (Vera Fight Club) - Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni do 62 kg

  1. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Szymczak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) - Mrowicki Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) - Kubiak Michał Vera FC (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 65 kg

  1. Krzewicki Artur (Gracie Barra Łódź) - Zalas Robert (Wydra Gym) - Czas walki: 4+2 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

  1. Sobałkowski Patryk (Wydra Gym) - Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Mołdawa Mateusz Brawler (Brawler Końskie) - Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mołdawa Mateusz Brawler (Brawler Końskie) - Sobałkowski Patryk (Wydra Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg

  1. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) - Dulas Martynian (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - anakonda
  2. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) - Szymański Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dulas Martynian (Vera Fight Club) - Szymański Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg

  1. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Jura Grzegorz (Brak klubu) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  2. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Nowicki Łukasz (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  3. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Sikora Mateusz Brawler (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Maliński Grzegorz (Vera Fight Club) - Kita Albert (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - Mataleo
  5. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Zabilski Robert (Jeet Kune Do Ozorków) - Czas walki: 1:45 - Decyzja - Duszenie Trójkątne nogami
  6. Hałota Robert (Brak klubu) - Wysocki Rafał (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - Mataleo
  7. Maliński Grzegorz (Vera Fight Club) - Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Duszenie zza pleców
  8. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Hałota Robert (Brak klubu) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie Trójkątne nogami
  9. Mackiewicz Maciej (FIT.MASTER ZELÓW) - Hałota Robert (Brak klubu) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna
  10. Maliński Grzegorz (Vera Fight Club) - Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 3:35 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg

  1. Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Grabowski Łukasz - ZVŁ (MMA Piotrków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Reksulak Jakub (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mazurek Roland (12BZ Choszczno ) - Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mazurek Roland (12BZ Choszczno ) - Lorens Marcin (Drysdale Jiu Jitsu) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - Balacha
  5. Zawierucha Sebastian (Vera Fight Club) - Fajkowski Emilian (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - Balacha
  6. Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Wójcik Adrian (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 1:34 - (T)KO - TKO
  7. Pilch Mateusz (Fightman) - Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 4+2 - Decyzja
  8. Zawierucha Sebastian (Vera Fight Club) - Mazurek Roland (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - Gilotyna
  9. Zawierucha Sebastian (Vera Fight Club) - Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Mazurek Roland (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Milczarek Aleksandra (TNT Wołomin) - Kózka Joanna (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów