Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Świerad Rafał (Bellator Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) - Visaev Sultan (WCA) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Mayrasultanov Islam (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Musioł Sebastian (Ronin Dąbrowa Górnicza) - Szyszko Sebastian (Nastula) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Musioł Sebastian (Ronin Dąbrowa Górnicza) - Drozdowski Piotr (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) - Bober Adrian -ETK (Ronin Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mochocki Piotr (Cross Fight Club ) - Zajączkowski Adrian (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzaczyński Sebastian (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Zajączkowski Adrian (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Czas walki: 2:16 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Białek Damian (Nastula Club) - Czas walki: 0:54 - (T)KO
  3. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) - Zdybel Jakub (Nastula Club) - Czas walki: 0:56 - (T)KO
  4. Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Zdybel Jakub (Nastula Club) - Czas walki: 2:56 - Dyskwalifikacja
  5. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) - Górski Adam (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kowalski Dominik (Nastula Club) - Dela Adrian (URSO Fight Club) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - Duszenie

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Rudzik Michał (GLKS Yakuza) - Batogowski Norbert (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Krupa Kacper (No Limits Złotoria) - Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) - Nesterowicz Szymon (No Limits Złotoria) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża ) - Jagura Szymon (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rybka Mateusz (Grappling Team Mława ) - Pawlikowski Adrian (No Limits Złotoria) - Czas walki: 2:53 - (T)KO
  3. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża ) - Rybka Mateusz (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 2:00 - (T)KO
  4. Pawlikowski Adrian (No Limits Złotoria) - Jagura Szymon (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Grzywaczewski Kacper (No Limits Złotoria) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Mamytov Emir (Ankos Zapasy Warszawa) - Czas walki: 4.00 + 2.0 - Decyzja
  3. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) - Wdowicz Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 3:21 - Poddanie - Duszenie
  4. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) - Kamilov Islombek (Brak klubu) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  5. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mamytov Emir (Ankos Zapasy Warszawa) - Kamilov Islombek (Brak klubu) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Romaniuk Bartosz (Grappling Team Mława ) - Milczarek Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 0:28 - (T)KO
  2. Paszkowski Dawid (Grappling Team Mława ) - Milczarek Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Paszkowski Dawid (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dziewulak Marek (Nastula) - Leśniczuk Jarosław (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dyjewski Marcin (Warszawskie Centrum Atletyki) - Zielecki Tomasz (Nastula) - Czas walki: 1:56 - Decyzja - Duszenie trójkątne nogami
  2. Osiecki Łukasz (Defense Line) - Wyrzykowski Witold (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - Duszenie trójkątne
  3. Osiecki Łukasz (Defense Line) - Ciesielski Robert (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Abdullakh Salamov (Hunter MMA) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Dyjewski Marcin (Warszawskie Centrum Atletyki) - Ciesielski Robert (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:28 - Poddanie - Balacha
  6. Osiecki Łukasz (Defense Line) - Wolniewicz Rafał (Fighters Żyrardów) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - Mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Budzyński Michał (Highlander Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Gogolczyk Maciej (Jeet Kune Do Ozorków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Deliś Damian (Wojownicy Brwinów) - Papiewski Tomasz (Team Janiak ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Kołodziejczyk Michał (GLKS Yakuza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kołodziejczyk Michał (GLKS Yakuza) - Raczkowski Artur (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  6. Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
  7. Deliś Damian (Wojownicy Brwinów) - Przybyła Karol (Defense Line) - Czas walki: 2:20 - (T)KO
  8. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Tworkowski Michał (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:21 - (T)KO
  9. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) - Budzyński Michał (Highlander Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Romanowski Daniel (Cross Fight Club ) - Gogolczyk Maciej (Jeet Kune Do Ozorków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Deliś Damian (Wojownicy Brwinów) - Przybyła Karol (Defense Line) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Deliś Damian (Wojownicy Brwinów) - Czas walki: 2:49 - Poddanie
  15. Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) - Deliś Damian (Wojownicy Brwinów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Wardak Łukasz (Viet Boxing Poland) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gęsiarz Michał (Nastula Club) - Jankowski Marek (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jankowski Marek (Dragon Fight Club Sochaczew) - Wardak Łukasz (Viet Boxing Poland) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) - Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mackiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki) - Kuna Konrad (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ostrowski Filip (Armia Dęblin) - Dereszewski Igor (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Ostrowski Filip (Armia Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) - Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Dźwignia na łokieć
  5. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) - Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - Duszenie

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Kolus Arkadiusz (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Makowski Radosław (Nastula Club) - Kolus Arkadiusz (Academia Gorilla) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) - Marciniak Mateusz (Rosomak Białystok) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - Balacha
  4. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Makowski Radosław (Nastula Club) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Sulkowski Mateusz (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - mataleo
  2. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Kupczak Wojciech (Gladio) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Dzwignia na staw łokciowy
  3. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - Dzwignia na staw łokciowy
  4. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kupczak Wojciech (Gladio) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  5. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) - Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - kimura

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Kriks Emil (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Cegiełko Jakub (UKS Karate Grodzisk Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Dobies Jan (Hunter MMA) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - Taktarov
  4. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) - Romański Piotr (Armia Dęblin) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - Dzwignia na staw łokciowy
  5. Cegiełko Jakub (UKS Karate Grodzisk Maz.) - Romański Piotr (Armia Dęblin) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Duszenie trójkątne nogami
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Korzeń Dajana (Brak klubu) - Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów