Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria OPEN

  1. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) - Wiwatowski Kewin (Brak klubu) - Czas walki: 0:24 - (T)KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Czas walki: 3:56 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Galicki Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:52 - (T)KO
  3. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Galicki Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Baczyńska Natalia (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Stec Łukasz - CKG (Brak klubu) - Doleżał Ernest (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Kubiak Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Doleżał Ernest (Brak klubu) - Kubiak Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) - Stec Łukasz - CKG (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Krzaczyński Sebastian (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bińkowski Łukasz (Brak klubu) - Adriańczyk Tobiasz (PSM Piotrków ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krzaczyński Sebastian (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Białas Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - Mataleo
  4. Adriańczyk Tobiasz (PSM Piotrków ) - Białas Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+0:39 - Poddanie - Mataleo
  5. Krzaczyński Sebastian (SAIYAN TEAM BEŁCHATÓW ) - Bińkowski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Pilch Rafał (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  3. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  4. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) - Adamek Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 2:51 - (T)KO
  5. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) - Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Młyński Oliwier - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) - Tasarz Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Mazajczyk Michał (Brak klubu) - Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 2:33 - Poddanie - Trójkąt

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Baszczyj Marcin (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miszczak Patryk (Brak klubu) - Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Baszczyj Marcin (Gold Team Polska) - Miszczak Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - Duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Karczewski Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) - Kowalski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) - Dybski Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - Duszenie gilotynowe
  4. Karczewski Tomasz (Brak klubu) - Kowalski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Spoida Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Team Namysłów) - Sporek Marcel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bigos Mateusz (Brak klubu) - Bator Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Janeczek Kamil (Brak klubu) - Szady Artur (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Janeczek Kamil (Brak klubu) - Kułaga Filip (Brak klubu) - Czas walki: 3:22 - Poddanie - Balacha
  3. Szady Artur (Brak klubu) - Mazajczyk Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Janeczek Kamil (Brak klubu) - Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaszubowski Krzysztof (Brak klubu) - Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kaszubowski Krzysztof (Brak klubu) - Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Rudzki Patryk G.T. (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - Gilotyna

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Fąfara Mateusz - SWD (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Herman Piotr (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Gazurek Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 0:16 - (T)KO
  3. Gazurek Szymon (Brak klubu) - Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Herman Piotr (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Mencel Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - Balacha
  5. Mencel Kacper (Brak klubu) - Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 1:08 - (T)KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Morgiel Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Morgiel Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - Balacha
  3. Morgiel Patryk (Brak klubu) - Koczan Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) - Ozga Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 61 Kg

  1. Koczan Michał (Brak klubu) - Ozga Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Gabrysiak Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Zinchenko Artem (Brak klubu) - Majchrowski Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zinchenko Artem (Brak klubu) - Koziorzębski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - Gilotyna
  3. Koziorzębski Łukasz (Brak klubu) - Łaskarzewski Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Siekirka Kamil (Brak klubu) - Drańczarek Michał (Brak klubu) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Gilotyna
  2. Bielawny Patryk (Brak klubu) - Ziemski Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - Balacha
  3. Bielawny Patryk (Brak klubu) - Siekirka Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Drańczarek Michał (Brak klubu) - Wilk Patryk (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 + 4:0 - Decyzja
  5. Drańczarek Michał (Brak klubu) - Kot Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - Trójkąt
  6. Wilk Kamil (Brak klubu) - Mróz Adrian (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - Gilotyna
  7. Siekirka Kamil (Brak klubu) - Krata Dominik (Gwardia Tychy ) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Gilotyna
  8. Krata Dominik (Gwardia Tychy ) - Wilk Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Nowakowski Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Kędziora Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Machnicki Marcin (Brak klubu) - Wilk Patryk (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nowakowski Kamil (Brak klubu) - Jędrzejek Dariusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kułak Artur (Szkoła Walki Drwala) - Niechciał Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - Balacha
  6. Kułak Artur (Szkoła Walki Drwala) - Grobelny Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Nowakowski Kamil (Brak klubu) - Stec Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Machnicki Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) - Kułaga Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - Chicken z dosiadu
  10. Nowakowski Kamil (Brak klubu) - Kułak Artur (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - Mataleo
  11. Machnicki Marcin (Brak klubu) - Kudła Michał (Brak klubu) - Czas walki: 1:30 - (T)KO
  12. Kułak Artur (Szkoła Walki Drwala) - Machnicki Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Domański Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Smaga Jacek (Brak klubu) - Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Wędzik Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - Gilotyna
  4. Kapica Zbigniew (Brak klubu) - Środa Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - Mataleo
  5. Wędzik Adrian (Brak klubu) - Cyrkler Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Smaga Jacek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Smaga Jacek (Brak klubu) - Kapica Zbigniew (Brak klubu) - Czas walki: 2:32 - Poddanie - Trójkąt

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Motyka Jakub (Brak klubu) - Malinowski Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Motyka Jakub (Brak klubu) - Brygadzin Jan (Brak klubu) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - Duszenie
  3. Malinowski Daniel (Brak klubu) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - Trójkąt
  4. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Brygadzin Jan (Brak klubu) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - Mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) - Matejko Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 3:40 - (T)KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria kobiety do 55Kg

  1. Majchrowski Konrad (Brak klubu) - Łaskarzewski Michał (Brak klubu) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - ciosy w stójce
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do57 kg

  1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) - Dróżdż Katarzyna (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów