Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Turczyński Karol - ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Motyka Robert - FFT (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Gajewski Kamil - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Klinot Cezary - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Ciosek Patryk - RT (Różal Team) - Czas walki: 0:31 - (T)KO - KO
  5. Pierwoła Kuba - OT (Octagon Team ) - Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Kowalski Patryk - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Kowalski Patryk - H (Hunter MMA) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Rygiel Dawid (Octagon Team ) - Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:26 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Górecki Szymon - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Nowakowski Mateusz - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Budziński Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Rojek Marcin - GW (MKS Gimnazjon Wyszków 1991) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Fiedorek Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fiedorek Maciej (Brak klubu) - Olek Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nowakowski Jakub - SK (Shooters Konin) - Olek Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 3:30 - Poddanie

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tokarski Damian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Aszurkiewicz Krzysztof - BSMSW (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mittelstadt Radosław - CW (Copacabana Warszawa) - Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tokarski Damian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Mittelstadt Radosław - CW (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Aszurkiewicz Krzysztof - BSMSW (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Biedroń Dawid - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:44 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Kusztelak Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Orędowicz Marta - RT (Różal Team) - Czas walki: 1:09 - (T)KO - TKO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów