Mistrzostwa Bydgoszczy MMA i Akademickie Mistrzostwa Polski MMA
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Depta Rafał - GŁD (GŁD Team Piła) - Wojciechowski Filip (Gold Team Polska) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Krzyżaniak Kamil - EB (Espadon Bydgoszcz ) - Piłat Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team) - Grzybek Jakub - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Cichocki Jakub - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Woszczyński Szymon - SK (Shooters Konin) - Grzybek Jakub - BSSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Karolczyk Bartłomiej - W (MMA Witkowo ) - Franco Michele - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Nowak Oscar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Grzywacz Paweł - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:08 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Bogdan Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - Stopa Filip - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Stopa Filip - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stopa Filip - CFR (Cross Fight Radom) - Kochiev Ismal - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - mataleo
  5. Maślewski Kamil - WŚ (MLKS Wisła Świecie) - Bogdan Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Maślewski Kamil - WŚ (MLKS Wisła Świecie) - Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Nowicki Jakub - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Głażewski Mateusz - KBG (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Hizriev Shamhan - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Borta Kacper - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - mataleo
  3. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Klatecki Filip - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Głażewski Mateusz - KBG (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Klatecki Filip - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Głażewski Mateusz - KBG (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - KO
  6. Didaev Ilman - PTT (Poland Top Team) - Didaev Usman - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team) - Nitek Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team) - Matuszak Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Matuszak Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Lubański Patryk - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 0:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Matuszak Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Kucharski Dawid - KG (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Kucharski Dawid - KG (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM) - Nitek Dawid - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Grodziski Sławomir - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 2:49 - Decyzja - mataleo
  2. Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Krąż Sebastian - NLI (No Limits Inowrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krąż Sebastian - NLI (No Limits Inowrocław) - Rosada Sylwester - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stasiewicz Karol - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Kopcza Marcin - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rosada Sylwester - SK (Shooters Konin) - Tendecki Dawid - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 2:31 - (T)KO - KO
  6. Kopcza Marcin - GŁD (GŁD Team Piła) - Rosada Sylwester - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Davidov Shakhaban - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Kowalski Hubert - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - balacha
  2. Davidov Shakhaban - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Zieliński Maciej - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - mataleo
  3. Kowalski Hubert - BP (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Zieliński Maciej - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 0:07 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kuschel Arkadiusz - NLI (No Limits Inowrocław) - Miłek Daniel - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cięciara Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kuschel Arkadiusz - NLI (No Limits Inowrocław) - Dereszkiewicz Michał - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - mataleo
  4. Dybowski Tomasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Dereszkiewicz Michał - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Kuschel Arkadiusz - NLI (No Limits Inowrocław) - Cięciara Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Topal Dmytro - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Osiewicz Krzysztof - PTT (Poland Top Team) - Czas walki: 2:07 - Decyzja - kimura
  2. Topal Dmytro - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Grzelak Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzelak Oskar - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Dumont Krzysztof - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Osiewicz Krzysztof - PTT (Poland Top Team) - Dumont Krzysztof - PFGL (Porrada Fight Gym Leszno) - Czas walki: 0:22 - Dyskwalifikacja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Volkau Ivan - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czech Kamil - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 3:34 - Decyzja - balacha

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Krzyżaniak Kamil - EB (Espadon Bydgoszcz ) - Ibrahim Michał - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Ibrahim Michał - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Krzyżaniak Kamil - EB (Espadon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kovalchuk Yaroslav - AW (Aligatores Warszawa) - Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie zza pleców
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów