Puchar Bydgoszczy MMA i BJJ
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Dreczkowski Michał - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Leśniak Kacper (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Grzegorzewski Mateusz - VFC (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dreczkowski Michał - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Kujtkowski Jacek - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Grzegorzewski Mateusz - VFC (Zenith Vera Łódź) - Leśniak Kacper (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Szymanowski Jakub - SWP (Sporty Walki Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Pokorski Jakub - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bergman Michał - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sura Nikodem - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Sura Nikodem - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - Bergman Michał - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Jakubiak Marcin - GT (Gameness Team) - Mioduszewski Kacper - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Wiśniewski Szymon - A_I (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Just Mariusz - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Myszk Krzysztof - AGL (Agoga Gym Lębork) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - balacha
  4. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk ) - Just Mariusz - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Just Mariusz - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Jakubiak Marcin - GT (Gameness Team) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Jakubiak Marcin - GT (Gameness Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Jarocki Filip - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Kościelak Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Dereszkiewicz Michał - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - omoplata
  4. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - mataleo
  5. Wieliczko Adrian - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - mataleo
  6. Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Dereszkiewicz Michał - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 0:50 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Monarcha Wojciech - MMA_W (MMA Witkowo ) - Pacholski Jakub - GT (Gameness Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Woszczyna Robert - AGL (Agoga Gym Lębork) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Urban Szymon - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Walczykiewicz Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Nowicki Michał - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Pinczewski Jakub - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - americana
  6. Urban Szymon - MGT (Murowana Goślina Team ) - Pinczewski Jakub - SPCSW (Stowarzyszenie Puckie Centrum Sztuk Walki VIRTUS) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kochman Czarek - AGL (Agoga Gym Lębork) - Bobrowicz Dawid - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Namielski Gracjan - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Szymański Patryk - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Romańczuk Szymon - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Kochman Czarek - AGL (Agoga Gym Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Walczak Antek - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Skobel Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Kazimierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kopiński Nicolas - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Romańczuk Szymon - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kazimierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Kochiev Ismal - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Romańczuk Szymon - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  11. Fornalski Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Kazimierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - mataleo
  12. Kazimierczak Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Bednarski Dominik - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Leja Kamil - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Brynkiewicz Oskar - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Franka Mateusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Leja Kamil - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Rosiak Michał - BTB (Berserker's Team Barlinek) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - TKO
  5. Strzelczyk Oskar - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Brynkiewicz Oskar - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Blaszyński Nikodem - W (MMA Witkowo ) - Leja Kamil - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Ćwikliński Oskar - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Rowgiejsza Jerzy - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Smolarek Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rowgiejsza Jerzy - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Smolarek Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Didaev Usman - PTT (Poland Top Team Grudziądz ) - Ćwikliński Oskar - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Błażejczyk Rafał - ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Daroszewski Mateusz - GDB_ (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:07 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kownacki Wojtek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Raczyński Bartosz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krąż Sebastian - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Wyszyński Kamil - BGN (KO Bloodline Gym Nysa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krąż Sebastian - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Kosiński Bartosz - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kownacki Wojtek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Gil-Pilarski Szymon - HB (Klub Sportowy Husaria Bydgoszcz) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - TKO
  5. Krąż Sebastian - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Kownacki Wojtek - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Kosiński Bartosz - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - Gil-Pilarski Szymon - HB (Klub Sportowy Husaria Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zakrzewski Daniel - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Jaśniewski Bartosz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  2. Przybylak Oskar - A (Ankos Zapasy Poznań ) - Kuras Adam - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Bednarz Kazimierz - MG (Maku Gym) - Klejsa Krystian - AGL (Agoga Gym Lębork) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Zakrzewski Daniel - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Sobczak Marcin - TMK (TMK MMA Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bednarz Kazimierz - MG (Maku Gym) - Przybylak Oskar - A (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Przybylak Oskar - A (Ankos Zapasy Poznań ) - Zakrzewski Daniel - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - anakonda
  7. Bednarz Kazimierz - MG (Maku Gym) - Sobczak Marcin - TMK (TMK MMA Gniezno) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kata Maciej - MGT (Murowana Goślina Team ) - Pankiewicz Daniel - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maślewski Kamil - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Lewandowski Kacper - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Studziński Krystian - MT (Malinowski Team) - Lintowski Łukasz - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Manikowski Łukasz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Kata Maciej - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Studziński Krystian - MT (Malinowski Team) - Maślewski Kamil - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Manikowski Łukasz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Gągorowski Maksymilian - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 2:54 - Poddanie - mataleo
  7. Maślewski Kamil - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Kata Maciej - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Manikowski Łukasz - PTTG (Poland Top Team Grudziądz ) - Studziński Krystian - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Miastkowski Nikodem - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Haiwko Michał - SWP (Sporty Walki Piła) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Krogulec Bartosz - WCTS (West Coast Team Świnoujście) - Majewski Szymon - BTB (Berserker's Team Barlinek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Chabiniak Dominika - ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów