Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2022
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni +93 kg

  1. Jaszczuk Rafał - ECG (Energy Club Gdynia) - Gutowski Przemysław - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:33 - (T)KO - TKO
  2. Jaszczuk Rafał - ECG (Energy Club Gdynia) - Bartosiński Kamil (GŁD Team Piła) - Czas walki: 3:00+2:26 - Poddanie - balacha

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 65,7 kg

  1. Nazirov Rashidbek - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Biruk Aleksiej - W (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 2:09 - (T)KO - KO
  2. Siedin Serhii - MS (MMAtaleo Słupsk) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 3:00+3:00+ - Decyzja
  3. Wieliczko Adrian - RGTK (Macaco Ronin Gold Team Koszalin) - Nazirov Rashidbek - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:00+3:00+ - Decyzja
  4. Siedin Serhii - MS (MMAtaleo Słupsk) - Wieliczko Adrian - RGTK (Macaco Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 70,3 kg

  1. Kazachynskyi Nikolai - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Biruk Aleh - W (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 3:00+3:00+ - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 77,1 kg

  1. Pashniuk Andrii - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 3:00+3:00+ - Decyzja
  2. Yousupov Sanjar - AW (Aligatores Warszawa) - Zacholski Maciej - RGTK (Macaco Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 3:00+1:33 - (T)KO - TKO
  3. Yousupov Sanjar - AW (Aligatores Warszawa) - Pashniuk Andrii - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 83,9 kg

  1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Sępkowski Rafał (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:00+3:00+ - Decyzja
  2. Śmigacz Krzysztof (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Sopin Volodymyr - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 2:01 - (T)KO - TKO
  3. Kolus Arkadiusz (Academia Gorila Skierniewice) - Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Włodkowski Przemysław (Aligatores Warszawa) - Śmigacz Krzysztof (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Włodkowski Przemysław (Aligatores Warszawa) - Kolus Arkadiusz (Academia Gorila Skierniewice) - Czas walki: 2:50 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bronszkiewicz Robert - GŁD (GŁD Team Piła) - Rychlik Aleksander - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:58 - (T)KO - KO
  2. Bronszkiewicz Robert - GŁD (GŁD Team Piła) - Podgórski Dawid - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 1:01 - (T)KO - TKO
  3. Podgórski Dawid - DF (Dragon Fighter) - Rychlik Aleksander - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria mężczyźni +93 kg

  1. Brach Hubert - AI (Arrachion MMA Iława ) - Jaszczuk Rafał - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Szot Maciej - A (ANIMMALS) - Jaszczuk Rafał - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Szot Maciej - A (ANIMMALS) - Brach Hubert - AI (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sokołov Ivan - NLT (No Limit Toruń) - Makowski Łukasz - AI (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sochacki Kacper - FCR (Fight Club Radzymin) - Sokołov Ivan - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Sochacki Kacper - FCR (Fight Club Radzymin) - Makowski Łukasz - AI (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Rutowicz Adam - TFC (TOP FIT CENTER Piotrków Trybunalski) - Luwański Filip - TT (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Hoeft Michał - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 0:15 - Dyskwalifikacja
  3. Szymanowski Jakub - GŁD (GŁD Team Piła) - Kowalski Maksymilian - A (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Rutowicz Adam - TFC (TOP FIT CENTER Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Budziak Kacper - DW (Dziki Wschód) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Szymanowski Jakub - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 2:40 - (T)KO - TKO
  7. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Budziak Kacper - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:22 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Andrzejczuk Kamil - AG (Academia Gorila) - Syrek-Dąbrowski Stefan - BTW (Berserker's Team Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Bielawa) - Akhremenka Aleks - FG (Forfit) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Macewicz Dominik - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Andrzejczuk Kamil - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - mataleo
  4. Macewicz Dominik - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Jędrasik Ksawery - BGTB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Nowak Aleksy - VR (Virtus Radom) - Jóźwiak Hubert (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Płatek Jakub - AC (MMA Academy Cracow) - Mazan Sebastian (Bebson Bielawa) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - taktarov
  3. Nowak Aleksy - VR (Virtus Radom) - Płatek Jakub - AC (MMA Academy Cracow) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Banaszak Mariusz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Chernukhin Yevhen - AC (MMA Academy Cracow) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Byrski Patryk - AC (MMA Academy Cracow) - Maroń Kacper - A (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Syc Jakub - LG (LEGION Głogów ) - Leśniański Franciszek - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 3:50 - (T)KO - KO
  4. Korbal Kacper - IP (Impact Płock) - Banaszak Mariusz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Hamerski Mateusz - VR (Virtus Radom) - Byrski Patryk - AC (MMA Academy Cracow) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - balacha
  6. Korbal Kacper - IP (Impact Płock) - Syc Jakub - LG (LEGION Głogów ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Hamerski Mateusz - VR (Virtus Radom) - Korbal Kacper - IP (Impact Płock) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria mężczyźni +93 kg

  1. Krukowski Igor - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Derhachov Yurii - W (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Duran Kamil - BFCT (Bulldog Fight Club Tarnobrzeg) - Janowski - Grzegrzółka Mateusz - EFC (Elite Fight Club Lidzbark Warmiński) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - KO
  3. Duran Kamil - BFCT (Bulldog Fight Club Tarnobrzeg) - Krukowski Igor - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Stachelek Bartosz - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Winkler Krzysztof - TFC (TOP FIT CENTER Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - americana
  2. Stachiewicz Miłosz - FF (Fighters Factory) - Kozłowski Hubert - BH84 (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:29 - Poddanie - TKO
  3. Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Zubrzycki Kacper - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Stachiewicz Miłosz - FF (Fighters Factory) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Stachelek Bartosz - ZG (MMA Zapasy Grajewo) - Karaczun Wiktor - KTS (Karaczun Team Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pruszkowski Maciej - CNT (CNT Wołomin) - Czajka Stanisław - TFC (TOP FIT CENTER Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - balacha
  2. Pawlak Bartłomiej - ZŁ (Zenith BJJ) - Wycech Hubert - FCR (Fight Club Radzymin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pruszkowski Maciej - CNT (CNT Wołomin) - Ofianewski Kacper - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha
  4. Pawlak Bartłomiej - ZŁ (Zenith BJJ) - Chłanda Dawid - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Pawlak Bartłomiej - ZŁ (Zenith BJJ) - Pruszkowski Maciej - CNT (CNT Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Początko Dominik - F (Fightman) - Makuch Patryk - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Janko Błażej - CRF (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Dusza Igor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czernik Radosław - FS (FightSports Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Początko Dominik - F (Fightman) - Godłoza Łukasz - WFC (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - balacha
  5. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Dusza Igor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Stachura Oskar - BB (Bebson Bielawa) - Początko Dominik - F (Fightman) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - Strawa Dominik - DFCR (Dragon Fight Club Radom) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie zza plećów
  2. Fedenko Danil - SŁ (Shark Łódź) - Leśniański Franciszek - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Rosiak Aleks - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Waszak Kamil - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - Tykałowski Alan - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO
  5. Fedenko Danil - SŁ (Shark Łódź) - Kozłowski Hubert (J) - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - mataleo
  6. Skrzek Tobiasz - BFCT (Bulldog Fight Club Tarnobrzeg) - Erdmann Patryk - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Fedenko Danil - SŁ (Shark Łódź) - Rosiak Aleks - FR (Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - mataleo
  8. Fedenko Danil - SŁ (Shark Łódź) - Skrzek Tobiasz - BFCT (Bulldog Fight Club Tarnobrzeg) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Figiel Kacper - A (ANIMMALS) - Szymanek Tomasz - TFC (TOP FIT CENTER Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Sołowiej Michał - K (FightSports Stalowa Wola) - Jaśkowiak Szymon - OŁ (Octopus Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Aluda Eryk - ZB (Zenith BJJ) - Niewójt Witold - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 0:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Kaczmarek Kamil - PBT (Przemol Boxing Team) - Figiel Kacper - A (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sołowiej Michał - K (FightSports Stalowa Wola) - Aluda Eryk - ZB (Zenith BJJ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Sołowiej Michał - K (FightSports Stalowa Wola) - Kaczmarek Kamil - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni +93 kg

  1. Gajke Patryk - MS (MMAtaleo Słupsk) - Pryszlak Konrad - EFC (Elite Fight Club Lidzbark Warmiński) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Weber Amadeusz - FFG (Forfit) - Gumola Grzegorz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grudka Alex - WFC (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.) - Laskowski Jakub - WTP (Wesling Team Piaseczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rzeczkowski Sebastian - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Weber Amadeusz - FFG (Forfit) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Rzeczkowski Sebastian - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Grudka Aleksander - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zych Paweł - MSFGR (Marga SFG Radom ) - Kuzmenko Mykhailo - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Maciusik Jarosław - GK (Grappling Kraków) - Sasin Mateusz - CNT (CNT Wołomin) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - TKO
  3. Wieczorek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) - Lendzion Oliwier - FFG (Forfit) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - duszenie
  4. Zych Paweł - MSFGR (Marga SFG Radom ) - Tomaszewski Mikołaj - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Heise Szymon - ASSW (Aleksandrowskie Stowarzyszenie Sportów Walki Warrior) - Terenia Ivan - DS (Klub Sportowy Droga Smoka) - Czas walki: 3:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Maciusik Jarosław - GK (Grappling Kraków) - Wójcik Bartłomiej - KT (Kaliniak Team Mrągowo) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Wieczorek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) - Zych Paweł - MSFGR (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Heise Szymon - ASSW (Aleksandrowskie Stowarzyszenie Sportów Walki Warrior) - Maciusik Jarosław - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - mataleo
  9. Wieczorek Mateusz - CFR (Cross Fight Radom) - Heise Szymon - ASSW (Aleksandrowskie Stowarzyszenie Sportów Walki Warrior) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Krawczyk Marcin - WTP (Wesling Team Piaseczno) - Starzyński Aleksander - FCR (Fight Club Radzymin) - Czas walki: 1:37 - (T)KO - TKO
  2. Majerczuk Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Antczak Mikołaj - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gabner Dominik - ECG (Energy Club Gdynia) - Niemiec Szczepan - FS (FightSports Stalowa Wola) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - TKO
  4. Paluchowski Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Żyła Kamil - UFTR (Universal Fight Team Rzeszów) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Krawczyk Marcin - WTP (Wesling Team Piaseczno) - Majerczuk Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Paluchowski Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Gabner Dominik - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 3:05 - (T)KO - KO
  7. Krawczyk Marcin - WTP (Wesling Team Piaseczno) - Paluchowski Piotr - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Konwalik Konrad - G (Gladio) - Lenarczyk Jakub - WT (Wesling Team Piaseczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Osuchowski Michał - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Sowiński Artur - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 1:59 - (T)KO - TKO
  3. Włodarczyk Kasjan - AZ (ANIMMALS) - Fabianowicz Dawid - PASW (Powiatowa Akademia Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Konwalik Konrad - G (Gladio) - Siuda Dawid - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Włodarczyk Kasjan - AZ (ANIMMALS) - Osuchowski Michał - AGŻ (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Janicki Oskar - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Konwalik Konrad - G (Gladio) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  7. Janicki Oskar - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Włodarczyk Kasjan - AZ (ANIMMALS) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Makowski Szymon - TG (MMA Team Giżycko) - Fandrejewski Fabian - TT (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szelągiewicz Damian - FF (Fighters Factory) - Płuszka Szymon - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  3. Makowski Szymon - TG (MMA Team Giżycko) - Opiłowski Jakub - DFCR (Dragon Fight Club Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tomaszewski Oliwier - FFG (Forfit) - Szelągiewicz Damian - FF (Fighters Factory) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Tomaszewski Oliwier - FFG (Forfit) - Makowski Szymon - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Yuriv Nazarii - CFR (Cross Fight Radom) - Malachowski Sebastian - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Olszewski Alan - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Słabikowski Marcin - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pacek Marcin - W (Klub Sportowy Workout) - Słabikowski Marcin - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Pacek Marcin - W (Klub Sportowy Workout) - Olszewski Alan - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kyritsis Frank - AW (Aligatores Warszawa) - Wąsowski Adrian - GS (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Petruchok Stanisław - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kosewski Krystian - CNT (CNT Wołomin) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Petruchok Stanisław - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kyritsis Frank - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wołoszko Nino - #SM (#SPORTPLUS Marki) - Zahryvyi Volodymyr - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sochacki Oskar - FCR (Fight Club Radzymin) - Jaszke Antoni - ECG (Energy Club Gdynia) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Sochacki Oskar - FCR (Fight Club Radzymin) - Wołoszko Nino - #SM (#SPORTPLUS Marki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dusza Igor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Ałanowski Krzysztof - TT (MMA Team Tczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rybaczyk Oskar - PASW (Powiatowa Akademia Sportów Walki) - Harasim Kacper - WL (Klub Sportowy Workout) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - KO
  3. Dusza Igor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Żytek Oskar - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - balacha
  4. Dusza Igor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Rybaczyk Oskar - PASW (Powiatowa Akademia Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Gutowski Bartek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Dymek Maksym - DS (Klub Sportowy Droga Smoka) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Suska Daniel - TG (MMA Team Giżycko) - Mikitiuk Igor - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - TKO
  3. Prus Alan - VTB (Vale Tudo Białystok) - Radliński Kacper - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Mackiewicz Igor - MS (MMAtaleo Słupsk) - Karwowski Jakub - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - mataleo
  5. Radwański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Gutowski Bartek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Suska Daniel - TG (MMA Team Giżycko) - Kunda Miłosz - BB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Prus Alan - VTB (Vale Tudo Białystok) - Kras Filip - SJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Piotrowski Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Mackiewicz Igor - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - balacha
  9. Suska Daniel - TG (MMA Team Giżycko) - Radwański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Piotrowski Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Prus Alan - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - TKO
  11. Piotrowski Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Suska Daniel - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior pierwszy krok (J-PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Baran Kamil - WL (Klub Sportowy Workout) - Czerski Marcel - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - mataleo
  2. Pastuszuk Michał - GS (Gladiator Siedlce) - Mikiciak Kacper - AW (Akademia Walki ) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Małecki Martin - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Dotsiak Sasza - TO (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Driemel Igor - BB (Bebson Bielawa) - Bychta Adrian - TG (MMA Team Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Baran Kamil - WL (Klub Sportowy Workout) - Pastuszuk Michał - GS (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Małecki Martin - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Driemel Igor - BB (Bebson Bielawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Baran Kamil - WL (Klub Sportowy Workout) - Małecki Martin - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 1:49 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła striking - kategoria mężczyźni do 70,3 kg

  1. Syc Jakub - LG (LEGION Głogów ) - Krypets Stanislau - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 3:00+0:38 - (T)KO - TKO

Formuła striking - kategoria mężczyźni do 83,9 kg

  1. Słomiak Bartosz (MMA Leszno) - Yousupov Sanjar - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 1:59 - (T)KO - TKO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 70 kg

  1. Tkocz Małgorzata - SK (Spartan Knurów ) - Trześniewska Olga - LKP (Long Kiem Parczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Andruch Wiktoria - AI (Arrachion MMA Iława ) - Górska Oliwia - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 1:25 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 52 kg

  1. Weitz Monika - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Wójcik Edyta - BSMSW (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cholewa Krystyna - GK (Grappling Kraków) - Andruch Wiktoria - AI (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Weitz Monika - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Cholewa Krystyna - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Władyka Angelika - UFTR (Universal Fight Team Rzeszów) - Zykowa Vira (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Poddanie
  2. Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Uroda Alicja - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Władyka Angelika - UFTR (Universal Fight Team Rzeszów) - Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Karyś Adrianna - L (MMA Leszno) - Żelazek Julia - KT (Kaliniak Team Mrągowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karyś Adrianna - L (MMA Leszno) - Przybylska Martyna - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Przybylska Martyna - AO (Arrachion Olsztyn) - Żelazek Julia - KT (Kaliniak Team Mrągowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Dobrowolska Ida - UFTR (Universal Fight Team Rzeszów) - Chrzyptowicz Dominika - WFC (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Przygodzka Natalia - CFR (Cross Fight Radom) - Zimnicka Natalia - TKT (Fight Club TK Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Klepacka Wiktoria - AW (Aligatores Warszawa) - Kozłowska Julia - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00+1:03 - Poddanie - duszenie zza plećów
  3. Żelazek Julia - KT (Kaliniak Team Mrągowo) - Dobrowolska Ida - UFTR (Universal Fight Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Przygodzka Natalia - CFR (Cross Fight Radom) - Klepacka Wiktoria - AW (Aligatores Warszawa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Przygodzka Natalia - CFR (Cross Fight Radom) - Żelazek Julia - KT (Kaliniak Team Mrągowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Uroda Alicja - SGT (Saiyan Gold Team) - Kwiatkowska Maja - DF (Dragon Fighter) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Popowicz Małgorzata - SFTL (Strefa Walki Lubin) - Bocianowska Magdalena - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dembińska Sara - AP (UKS Anakonda Podciernie) - Uroda Alicja - SGT (Saiyan Gold Team) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Popowicz Małgorzata - SFTL (Strefa Walki Lubin) - Dembińska Sara - AP (UKS Anakonda Podciernie) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów