Puchar Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bułajewski Piotr - BSŚ (Black Seven Śrem) - Orlicki Mateusz - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:36 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - KO
  2. Szpakowski Anatolii - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 3:18 - (T)KO - KO
  3. Szpakowski Anatolii - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) - Stolarek Krzysztof - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 1:15 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rogacki Dawid (Gold Team Polska) - Lisiecki Jurand W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Krygier Marek (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Bieryło Marcin (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Rogacki Dawid (Gold Team Polska) - Panek Jan (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Rogacki Dawid (Gold Team Polska) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - mataleo
  6. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Panek Jan (Pankration Poznań) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - mataleo
  7. Kozicz Adrian (Gold Team Polska) - Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Ogonowski Artur - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Pasternak Maciej - GK (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stasiak Adrian - ŁKS (ŁKS Łódź boks) - Tomczak Kacper (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Stasiak Przemysław (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Stasiak Adrian - ŁKS (ŁKS Łódź boks) - Stasiak Przemysław (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00+1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Stasiak Adrian - ŁKS (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Statkiewicz Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Statkiewicz Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Kotowski Adrian (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pawlik Krystian - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Smolarczyk Aleks - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Cisłowski Błażej - GK (Gorillas Koszalin) - Judt Michał - SGT (KRAV MAGA WOLSZTYN) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań ) - Zieliński Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - mataleo
  3. Zieliński Radosław (Brak klubu) - Iwon Michał - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - KO
  4. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań ) - Cisłowski Błażej - GK (Gorillas Koszalin) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - mataleo
  5. Judt Michał - SGT (KRAV MAGA WOLSZTYN) - Zieliński Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Bilicki Piotr - SSWM (MMA Witkowo ) - Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Bilicki Piotr - SSWM (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Rusin Mateusz - Ronin_GTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz ) - Rusin Mateusz - Ronin_GTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - taktarov

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kaska Cezary (Brak klubu) - Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Osendowski Kamil (Bone Breakers Zgierz ) - Kaska Cezary (Brak klubu) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - balacha
  3. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Śmiałowski Oskar - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - balacha
  4. Kaska Cezary (Brak klubu) - Śmiałowski Oskar - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Osendowski Kamil (Bone Breakers Zgierz ) - Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań) - Cholewiński Mateusz - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań) - Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 1:17 - (T)KO - KO
  3. Cholewiński Mateusz - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) - Kamiński Krzysztof (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kiźło Bartosz - DevilP (MMA Devil Poznań) - Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gorzelańczyk Adam - KP (Kohorta Poznań) - Majchrzak Krzysztof - BSŚ (Black Seven Śrem) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kiźło Bartosz - DevilP (MMA Devil Poznań) - Gorzelańczyk Adam - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Baran Patryk - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kiźło Bartosz - DevilP (MMA Devil Poznań) - Baran Patryk - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Baran Patryk - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Majewski Adam - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - balacha
  9. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Horodecki Tomasz - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - balacha
  10. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Kiźło Bartosz - DevilP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - balacha
  11. Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Radkiewicz Robert (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Olszewski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czarnecki Andrzej - AWF_P (MMA AWF Poznań) - Misiak Kamil - PP (Pankration Poznań) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Waloszek Tomasz (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Allnoch Daniel - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 3:59 - Poddanie - mataleo
  4. Paciej Dominik - GTP (Gold Team Polska) - Napierała Marek - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czarnecki Andrzej - AWF_P (MMA AWF Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Barnaś Bartosz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Pawlak Dawid - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Paciej Dominik - GTP (Gold Team Polska) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Paciej Dominik - GTP (Gold Team Polska) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - kimura
  10. Pawlak Dawid - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Waloszek Tomasz (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:40 - (T)KO - TKO
  11. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp) - Pawlak Dawid - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Buczkowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp) - Paciej Dominik - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kasper Bartosz (MMA Devil Poznań) - Fliszewski Tomasz (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ortega Daniel - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Stasiak Adrian - ŁKS (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jagielski Maciej - CSP (Pankration Poznań) - Krasnitskyi Vitalii (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ortega Daniel - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Kaszkowiak Mateusz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jagielski Maciej - CSP (Pankration Poznań) - Orzechowski Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Woźniak Artur - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Jagielski Maciej - CSP (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Woźniak Artur - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Szykowny Patryk - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Podejma Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Kasper Bartosz (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo
  9. Podejma Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Lisiecki Bartosz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:46 - (T)KO - KO
  10. Ortega Daniel - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Podejma Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Podejma Rafał - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Jagielski Maciej - CSP (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Woźniak Artur - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Ortega Daniel - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Woźniak Artur - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Bruc Paweł - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bruc Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  2. Pewiński Dawid - BSŚ (Black Seven Śrem) - Przybylski Remigiusz - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pająk Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Zarzeczny Przemysław - PP (Pankration Poznań) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Pewiński Dawid - BSŚ (Black Seven Śrem) - Bruc Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - balacha
  5. Pająk Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - balacha
  6. Pająk Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Pewiński Dawid - BSŚ (Black Seven Śrem) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań ) - Bruc Wojciech - P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów