Puchar Polski MMA 2016
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Dziczek Konrad - A (Arrachion Olsztyn) - Orkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Orkowski Michał (Hunter MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) - Dziczek Konrad - A (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) - Szyszka Przemysław - FF (Fight Fabric ) - Czas walki: 5:00+0:35 - (T)KO - TKO
  2. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) - Szpotowski Paweł - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Szpotowski Paweł - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Szyszka Przemysław - FF (Fight Fabric ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Renkowski Piotr (Kaiser Sports Olsztyn) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) - Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo
  3. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - mataleo
  4. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Renkowski Piotr (Kaiser Sports Olsztyn) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn) - Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - mataleo

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 2:56 - Poddanie - mataleo
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Jagiełłowicz Artur (Brak klubu) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - mataleo
  3. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  4. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Zarzycki Grzegorz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  5. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Kubas Krzysztof (Shark Łódź) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  6. Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:40 - Poddanie - mataleo
  7. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań ) - Żabiński Michał - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja
  8. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - mataleo

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom) - Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom) - Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom) - Nowik Damian - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - KO
  4. Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań ) - Nowik Damian - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom) - Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Kózka Joanna (Fightman) - Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Walewska Adrianna - UFCW (Uniq Fight Club Warszawa) - Majsak Joanna (Brak klubu) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - mataleo
  2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:36 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Korowaj Mariusz (Valetudo Białystok) - Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - TKO
  3. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Korowaj Mariusz (Valetudo Białystok) - Czas walki: 2:04 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Więcławski Piotr - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 2:38 - Decyzja - TKO
  2. Kania Adrian (PNG Fight Club ) - Więcławski Piotr - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kania Adrian (PNG Fight Club ) - Smardzewski Robert (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Smardzewski Robert (Fighting Division Bydgoszcz) - Wacławski Łukasz (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn) - Bober Adrian -ETK (Emers Team Katowice) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - mataleo
  2. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Rzeźnicki Wiktor - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Kobierski Tomasz - DD (Dragons Den Fight Club) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok) - Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Pezda Michał (Octagon Team ) - Dziewulak Marek (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - mataleo
  8. Pezda Michał (Octagon Team ) - Achtelik Paweł - PNG (PNG Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Głodkowski Michał (Hunter MMA) - Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok) - Cierzuch Marcin (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - mataleo
  11. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Pezda Michał (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Pezda Michał (Octagon Team ) - Zaczeniuk Bartosz (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - Balacha
  13. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) - Kaniowski Szymon - KK (Fight Junkies Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Rozenek Daniel - G_MM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Żuchnik Wojciech (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Makarowski Mateusz (Spartakus Rzeszów) - Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - KO
  4. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Powirski Bartosz - KS (Kaiser Sports Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:20 - Dyskwalifikacja
  7. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Legierski Mateusz - OT_C (Octagon Team ) - Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Makarowski Mateusz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) - Makarowski Mateusz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Balacha
  2. Kołtunowski Damian (Team Janiak ) - Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda) - Kołtunowski Damian (Team Janiak ) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) - Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - mataleo
  5. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda) - Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) - Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Góral Łukasz FB (Fightman) - Korecki Rafał - GKS_Ł (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - Balacha
  2. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Szydełko Marcin - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Drewiczak Sebastian (Poland Top Team Grudziądz ) - Wychowaniec Łukasz (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 0:46 - Poddanie - mataleo
  4. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Drewiczak Sebastian (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Drewiczak Sebastian (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Góral Łukasz FB (Fightman) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Góral Łukasz FB (Fightman) - Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Góral Łukasz FB (Fightman) - Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Stępień Kamil - FCB (Fight Club Bytom .) - Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - mataleo
  2. Stępień Kamil - FCB (Fight Club Bytom .) - Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Stępień Kamil - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kamecki Piotr (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  6. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - Balacha

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - mataleo
  2. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) - Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Kutyła Piotr - STK (Stalker Team Kozienice) - Rudzki Michał GLKS-Y (GLKS Yakuza) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kwaśnik Grzegorz - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Kutyła Piotr - STK (Stalker Team Kozienice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kwaśnik Grzegorz - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Rudzki Michał GLKS-Y (GLKS Yakuza) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Domański Krzysztof - GW (MMA Iwicka) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Bądkowski Marcin A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Nosek Maciej AO (Arrachion Olsztyn) - Bądkowski Marcin A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Nosek Maciej AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Popławski Eryk - AO (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Shevchuk Serhii (Fight Academy Bydgoszcz) - Jedziniak Krzysztof - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Walter Karol - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - Balacha
  4. Jedziniak Krzysztof - S_R (Spartakus Rzeszów) - Maladyn Daniel (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:51 - Poddanie
  5. Janczyk Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Kędzierski Patryk - XYZ (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Shevchuk Serhii (Fight Academy Bydgoszcz) - Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Janczyk Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Shevchuk Serhii (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Sobczyński Dawid (Brawler Końskie) - Bilski Adrian (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Zdunek Michał (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Stępień Jan - K.O. (MUKSW FF Sport Opoczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Janczyk Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Sobczyński Dawid (Brawler Końskie) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Oraczewski Adrian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Czas walki: 3:58 - (T)KO - TKO
  14. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) - Janczyk Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Andrzejewski Michał - FA_B (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+1:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Młot Krystian - UG (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Duher Przemysław (Gladio) - Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:17 - Dyskwalifikacja
  5. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Stępień Mateusz - K.O. (MUKSW FF Sport Opoczno) - Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Babajev Pulat (Sambo System Polska) - Przytuła Norbert - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - Balacha
  4. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Babajev Pulat (Sambo System Polska) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - Balacha
  6. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Przybylski Igor - A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Przytuła Norbert - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Głogowski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Snowacki Radosław A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY) - Babajev Pulat (Sambo System Polska) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - Balacha
  11. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00+1:34 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź) - Avetisyan Arytom (MMA Iwicka) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - mataleo
  2. Kowalski Michał - H (Hunter MMA) - Avetisyan Arytom (MMA Iwicka) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - mataleo
  3. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź) - Kowalski Michał - H (Hunter MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Baranowski Piotr - BZ_KK (Atleta Fight Club) - Studnicki Przemysław - MUKSW (MUKSW FF Sport Opoczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Długosz Rafał (Cross Fight Radom) - Baranowski Piotr - BZ_KK (Atleta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Długosz Rafał (Cross Fight Radom) - Szałankiewicz Paweł - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rosiński Maciej - PJT (Pure Jatomi Toruń) - Mróz Patryk - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Burzyński Krystian (Brak klubu) - Rosiński Maciej - PJT (Pure Jatomi Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Filipczak Marcin - CRS (Octopus Pabianice Team Draculino) - Fabiszewski Sebastian - TT (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Buza artur - GLKS_N (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - mataleo
  5. Bielawski Paweł (Brak klubu) - Kopyra Jerzy H (Hunter MMA) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - KO
  6. Fabiszewski Sebastian - TT (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Sokalski Szymon - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 3:27 - Dyskwalifikacja
  7. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Filipczak Marcin - CRS (Octopus Pabianice Team Draculino) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Filipczak Marcin - CRS (Octopus Pabianice Team Draculino) - Bielawski Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - Balacha
  9. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Burzyński Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Grażewicz Piotr AO (Arrachion Olsztyn) - Burzyński Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Bielawski Paweł (Brak klubu) - Burzyński Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) - Kamiński Karol (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dyjewski Marcin (Dragons Den Fight Club) - Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Stawoski Kamil - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Radzikowski Sebastian (Poland Top Team Grudziądz ) - Lewandowski Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Retkowski Patryk - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Stolarski Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) - Niedźwiecki Łukasz (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Wilman Bartłomiej - JG (Kohorta Poznań) - Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Krogulec Adrian - STK (Stalker Team Kozienice) - Kubas Andrzej -MMA_Rz (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kubas Krzysztof (Shark Łódź) - Pawłowski Michał - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - mataleo
  10. Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie trójkątne
  11. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Pawlak Rafał - AFC (Atleta Fight Club) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - Balacha
  12. Kowalski Bartłomiej (Szkoła Walki Drwala) - Leszczyński Miłosz (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - TKO
  13. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Kaliński Kacper - MMA_P (MMA PIASECZNO.) - Czas walki: 4:00+1:58 - (T)KO - KO
  14. Kowalski Bartłomiej (Szkoła Walki Drwala) - Olender Maciej - A (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - TKO
  15. Retkowski Patryk - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Kempa Daniel - FA_B (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Wilman Bartłomiej - JG (Kohorta Poznań) - Komorowski Adam (Fight Junkies Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Krogulec Adrian - STK (Stalker Team Kozienice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  18. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Radzikowski Sebastian (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - Balacha
  19. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Kowalski Bartłomiej (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - Balacha
  20. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Retkowski Patryk - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - Balacha
  21. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  22. Kosmalski Damian - RGC_W (Rio Grappling Club Wrocław) - Wilman Bartłomiej - JG (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - americana
  23. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - mataleo
  24. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Wilman Bartłomiej - JG (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:05 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gołuński Damian UGE (Underground MMA Elbląg) - Ciaś Przemysław - N (Nastula) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rybski Rafał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Caban Robert - K.O. (MUKSW FF Sport Opoczno) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - mataleo
  3. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Ambroź Kamil - G_MM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Szczytowski Mateusz - MMA_NM (MMA Nowe Miasto) - Sałek Piotr - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 3:55 - (T)KO - KO
  5. Szczęsny Michał (Cross Fight Radom) - Turliński Mariusz - MUKSW (MUKSW FF Sport Opoczno) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO
  6. Szczęsny Michał (Cross Fight Radom) - Kołomański Jakub - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Gołuński Damian UGE (Underground MMA Elbląg) - Szczęsny Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Rybski Rafał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - Balacha
  9. Kurzawa Bartłomiej - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Szczytowski Mateusz - MMA_NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Kurzawa Bartłomiej - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - Balacha
  11. Gołuński Damian UGE (Underground MMA Elbląg) - Niwczyk Kasjan - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 1:30 - (T)KO - TKO
  12. Szczęsny Michał (Cross Fight Radom) - Kurzawa Bartłomiej - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Gołuński Damian UGE (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kopaniarz Szymon (Kohorta Poznań) - Wygnał Hubert - AT (Alliance) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żurek Michał (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Konowalski Dawid - O_G (Poland Top Team Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Orzechowski Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Karpiński Bartłomiej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Żurowski Damian - Cross_FR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Wojdanowski Dominik - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Zarembecki Krzysztof (Brak klubu) - Czas walki: 3:04 - Poddanie - mataleo
  6. Jakubowski Arkadiusz - FA_B (Fight Academy Bydgoszcz) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Smyk Tomasz - N (Nastula Club) - Lisiecki Bartosz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:12 - (T)KO - KO
  8. Kopaniarz Szymon (Kohorta Poznań) - Smyk Tomasz - N (Nastula Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kopaniarz Szymon (Kohorta Poznań) - Żurek Michał (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  10. Wysocki Jóżef - G_MM (Brak klubu) - Jakubowski Arkadiusz - FA_B (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Smyk Tomasz - N (Nastula Club) - Wojdanowski Dominik - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - KO
  12. Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Karpiński Bartłomiej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - KO
  13. Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Wysocki Jóżef - G_MM (Brak klubu) - Czas walki: 3:58 - (T)KO - TKO
  14. Szcześniak Krzysztof (Gracie Barra Łódź) - Kopaniarz Szymon (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - Balacha
  15. Smyk Tomasz - N (Nastula Club) - Wysocki Jóżef - G_MM (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Wysocki Jóżef - G_MM (Brak klubu) - Skubiński Michał - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - duszenie trójkątne

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Andriasyan Davit (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nicpoń Michał - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Tarach Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tarach Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Andriasyan Davit (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Łowczyński Szymon - MMA_E (MMA Team Ełk) - Nicpoń Michał - LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - Balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Róźnicki Remigiusz (Brak klubu) - Tersa Mateusz - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź) - Rytter Hanna (Adamusik Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kózka Joanna (Fightman) - Rytter Hanna (Adamusik Team ) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - Balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) - Kiełbus Justyna (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź) - Walewska Adrianna - UFCW (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce) - Walewska Adrianna - UFCW (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków) - Wojtusiak Ola - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów