Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) - Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - skrętówka

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki "Horda") - Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 2:20 - (T)KO - TKO
  2. Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki "Horda") - Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala) - Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:10 - Dyskwalifikacja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Korzonek Dawid (Częstochowski Klub Walki "Horda") - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sermak Piotr (Grappling Kraków) - Czernik Igor (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czernik Igor (Dexters Team) - Korzonek Dawid (Częstochowski Klub Walki "Horda") - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) - Przybyłowicz Krystian (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 4:00+0:50 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Góral Łukasz FB (Fightman) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Barszczak Arkadiusz - DAAS (Formma GYM Wadowice) - Sawicki Iwo (Brak klubu) - Czas walki: 0:28 - (T)KO - KO
  2. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Dziurosz Jakub - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Barszczak Arkadiusz - DAAS (Formma GYM Wadowice) - Dziurosz Jakub - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 0:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) - Skóra Krystian - FB (Fightman) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Skóra Krystian - FB (Fightman) - Barszczak Arkadiusz - DAAS (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Apola Wiktor (Spartakus Team Zakopane) - Chrapek Karol - FGW (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 1:08 - Poddanie - Balacha
  3. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - Balacha
  4. Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - Balacha
  5. Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Klęsk Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Frycz Marcin (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Nieckarz Patryk - WS (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Groń Michał - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:20 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  2. Miernik Adrian (SOZO Żory) - Żegleń Grzegorz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Fecki Łukasz (Brak klubu) - Tylka Tomasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Miernik Adrian (SOZO Żory) - Fecki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jasnos Martin (SOZO Żory) - Groń Michał - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Groń Michał - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Fecki Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 3:59 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Radomski Maciej - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Skrzypek Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Nawalaniec Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Kulik Bartek - GZKS (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Faron Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Smętek Kamil - FGW (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Faron Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Sobczak Paweł - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - mataleo
  4. Nawalaniec Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Grudziński Bartłomiej - FB (Fightman) - Czas walki: 4:00+1:17 - Poddanie - mataleo
  5. Grudziński Bartłomiej - FB (Fightman) - Smętek Kamil - FGW (Formma GYM Wadowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Nawalaniec Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Faron Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Karpiuk Paweł (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane) - Salamon Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Luberda Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 3:58 - Poddanie - kimura
  4. Luberda Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Szyda Michał - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 1:11 - (T)KO - KO
  5. Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane) - Sobierajski Dawid - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Czas walki: 4:00+0:58 - (T)KO - TKO
  7. Sobierajski Dawid - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) - Luberda Wojciech - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Franczyk Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kociołek Krystian (Dexters Team) - Galica Andrzej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów