Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Murawski Michał (Octagon Team ) - Paluszek Adam (Ronin MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha
  2. Kuczeński Jakub - WS (Wataha Sosnowiec) - Kaczor Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:53 - Poddanie - balacha
  3. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Kaczor Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 3:17 - Poddanie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  8. Ferro Giuseppe - GK (Combat Team Dębica) - Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - balacha
  9. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 2:38 - Poddanie - dźwignia
  10. Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Walczak Jan - GK (Grappling Kraków) - Durołek Dawid - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Pogwizd Krzysztof (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Kuchta Mateusz - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kotula Michał (Grappling Kraków) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Borkowski Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Faron Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Borkowski Damian (Brak klubu) - Kachakaev Khizri (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Kotula Michał (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Borkowski Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Gorzkowicz Przemysław (Brak klubu) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Gorzkowicz Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kos Anna - GK (Grappling Kraków) - Ruta Justyna (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów