II Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pepliński Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda) - Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Pepliński Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Jusis Dominik (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czyżewski Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Domachowski Łukasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:51 - Poddanie - mataleo
  3. Czyżewski Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Domachowski Łukasz - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Gładkowicz Bartłomiej - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Kończalski Krzysztof - PZ (Pride Złotoria) - Gładkowicz Bartłomiej - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 0:28 - Poddanie
  3. Kończalski Krzysztof - PZ (Pride Złotoria) - Wiśniewski Michał - Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Idziak Michał - LFC (Legia Fight Club) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kachel Marcel - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Kucharek Mikołaj (Legia Fight Club) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża ) - Święcki Krzysztof (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 1:00 - Poddanie - kimura

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kozłowski Mateusz - ShS (Shogun Słupsk) - Karaś Dawid - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 3:06 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Nowacki Mateusz - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pisarski Michał FC Łomża (Fight Club Łomża ) - Stupienko Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Dziuba Maciej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Gawroński Patryk - NLK (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Brutkiewicz Mateusz - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - balacha
  5. Żochowski Hubert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Gawroński Patryk - NLK (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Nosek Krystian (Fight Club Łomża ) - Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Czechowicz Bartosz - XYZ_FAB (Fight Academy Bydgoszcz) - Zienkiewicz Patryk - GFT (Gerke Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czechowicz Bartosz - XYZ_FAB (Fight Academy Bydgoszcz) - Buczkowski Patryk - PZ (Brak klubu) - Czas walki: 0:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Zienkiewicz Patryk - GFT (Gerke Fight Team) - Harla Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:11 - (T)KO - KO
  4. Zienkiewicz Patryk - GFT (Gerke Fight Team) - Buczkowski Patryk - PZ (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Harla Patryk (Brak klubu) - Buczkowski Patryk - PZ (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Czechowicz Bartosz - XYZ_FAB (Fight Academy Bydgoszcz) - Harla Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Karpiński Tomasz - TT_K (TOP Team MMA Kwidzyń) - Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Żebracki Michał - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 3:48 - (T)KO - RSC
  3. Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Karpiński Tomasz - TT_K (TOP Team MMA Kwidzyń) - Czas walki: 1:58 - (T)KO - KO
  4. Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club) - Żebracki Michał - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Karpiński Tomasz - TT_K (TOP Team MMA Kwidzyń) - Żebracki Michał - FDB (Fighting Division Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Płocheć Jakub - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Chrzanowski Damian - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mysur Jakub (Brak klubu) - Chrzanowski Damian - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 0:31 - (T)KO - KO
  3. Mysur Jakub (Brak klubu) - Płocheć Jakub - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Homot Michał (Brak klubu) - Pałeczka Patryk - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pietrzela Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Smętek Fabian (Brak klubu) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - mataleo
  2. Tarach Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Frąszczak Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - KO
  3. Frąszczak Patryk (Brak klubu) - Smętek Fabian (Brak klubu) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO
  4. Pietrzela Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Tarach Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Smętek Fabian (Brak klubu) - Tarach Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Frąszczak Patryk (Brak klubu) - Pietrzela Maciej - Und_E (Underground MMA Elbląg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów