Mistrzostwa Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team) - Skrzypek Tomasz MMA S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Grela Jacek - SŁ (Shark Łódź) - Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Chmielarz Robert (Brak klubu) - Grela Jacek - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Chmielarz Robert (Brak klubu) - Czas walki: 2:10 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Kacza Adam - NC (Nastula Club) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Stępkowski Mikołaj - BS (Berserker Szczecin ) - Kosiński Piotr (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Kowalczuk Krystian (MMA Rawicz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Łaguna Adam - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Łaguna Adam - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 1:46 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - balacha
  2. Zenft Dariusz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Mech Mikołaj - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Mech Mikołaj - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Zenft Dariusz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kawa Wojciech - BS (Berserker Szczecin ) - Woźniak Artur - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kawa Wojciech - BS (Berserker Szczecin ) - Grykałowski Tomasz - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Walkusz Jakub - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kawa Wojciech - BS (Berserker Szczecin ) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Grykałowski Tomasz - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Walkusz Jakub - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Ciesielski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cisłowski Błażej - GK (Gorillas Koszalin) - Rybacki Jakub - MW (Walka Gniezno) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Buganik Michał - MT (Malinowski Team) - Stępień Jan - K.O. (K.O. Opoczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stępień Jan - K.O. (K.O. Opoczno) - Wuczkowski Kornel - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra ) - Wuczkowski Kornel - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - Balacha
  4. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra ) - Buganik Michał - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Koriat Jędrzej - CŁ (Copacabana Łódź ) - Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Stępień Mateusz - K.O. (K.O. Opoczno) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań ) - Koriat Jędrzej - CŁ (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szczepaniak Oskar (Brak klubu) - Bąkowicz Piotr - CŁ (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Gałęcki Dawid - KO_GWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 0:58 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  3. Szczepaniak Oskar (Brak klubu) - Andersz Mateusz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Bąkowicz Piotr - CŁ (Copacabana Łódź ) - Gałęcki Dawid - KO_GWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - americana
  5. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań ) - Szczepaniak Oskar (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Ławniczak Maciej - AT (Adamusik Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Chmielecki Adam - AT (Adamusik Team ) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź) - Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź) - Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Olszewski Artur - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Ćwikła Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 0:14 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Olszewski Artur - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Wronowski Kamil - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - KO
  3. Wronowski Kamil - PBT (Przemol Boxing Team) - Ćwikła Konrad (Brak klubu) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Całkowski Paweł - ZŁ (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Konieczny Damian (Brak klubu) - Działoszewski Michał - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Konieczny Damian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Całkowski Paweł - ZŁ (Vera Fight Club) - Działoszewski Michał - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Łaguna Robert - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winiatowski Dawid - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Rampalski Wojciech - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Winiatowski Dawid - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Wysocki Dawid (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - balacha
  5. Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Wójtowicz Dawid - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - KO
  6. Rampalski Wojciech - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - mataleo
  7. Winiatowski Dawid - FC_AK (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Rezler Eryk (Pankration Poznań) - Czas walki: 4:00+1:30 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Stępniak Radosław - ZVFC (Vera Fight Club) - Caban Robert - K.O. (K.O. Opoczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Jaźwiec Mateusz (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Jagodziński Jakub - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Popielarski Mateusz - GBP (Gracie Barra Poznań Team Draculin) - Czas walki: 1:40 - Decyzja - TKO
  4. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Miętus Tomasz - PBT (Przemol Boxing Team) - Stępniak Radosław - ZVFC (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:08 - (T)KO - TKO
  6. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Sobieralski Paweł - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Miętus Tomasz - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - Taktarov
  8. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard ) - Jagodziński Jakub - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 3:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Miętus Tomasz - PBT (Przemol Boxing Team) - Jagodziński Jakub - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań ) - Bąkowski Grzegorz - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sienko Maksym - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Kędzierski Patryk - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Domański Maciej - NC (Nastula Club) - Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Smutek Dominik - BS (Berserker Szczecin ) - Janiszewski Rafał - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - balacha
  5. Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Fliszewski Tomasz (Pankration Poznań) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - balacha
  6. Domański Maciej - NC (Nastula Club) - Smutek Dominik - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Domański Maciej - NC (Nastula Club) - Sienko Maksym - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Sienko Maksym - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 2:29 - (T)KO - TKO
  9. Smutek Dominik - BS (Berserker Szczecin ) - Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kaptur Krzysztof - KP (Kohorta Poznań) - Ejsmont Jakub - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Nebiev Ruslan - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kaptur Krzysztof - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nebiev Ruslan - DP (MMA Devil Poznań) - Ejsmont Jakub - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pękała Mateusz - WG (Walka Gniezno) - Lynko Vladyslav - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 61 kg

  1. Wojdat Marta (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Wawrzyniak Oliwia (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Socha Joanna (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Rytter Hanna (Adamusik Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rytter Hanna (Adamusik Team ) - Wawrzyniak Oliwia (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wojdat Marta (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Socha Joanna (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Socha Joanna (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Wawrzyniak Oliwia (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wojdat Marta (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Rytter Hanna (Adamusik Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów