Mistrzostwa Polski Południowej
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mazur Dawid - S (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Mazur Dawid - S (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Solarz Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) - Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Tkocz Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) - Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Czas walki: 2:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) - Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - brabo
  6. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane) - Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Raźny Dawid (Grappling Kraków) - Tkocz Przemysław - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Czas walki: 0:30 - Dyskwalifikacja
  9. Srebnicki Tomasz - GK (Grappling Kraków) - Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jurkiewicz Mateusz - RŚ (UKS Ronin ) - Govakimian Mamikon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Jurkiewicz Mateusz - RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Govakimian Mamikon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Błachut Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Słowiński Radosław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Koperkiewicz Ignacy - GK (Grappling Kraków) - Zawodniak Zygmunt (UKS Barbakan) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Barszczak Arkadiusz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Barszczak Arkadiusz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Dziurosz Jakub - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Jarosiewicz Bartomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Dziurosz Jakub - S_Ż (SOZO Żory) - Jarosiewicz Bartomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:48 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Barszczak Arkadiusz - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Grzemski Patryk - KSM (RONIN Łaziska Górne) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kozubski Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Halama Sebastian - RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kozubski Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz) - Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:06 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Serweciński Dominik - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szymczyk Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Szymczyk Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szymczyk Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) - Marek Bernard - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Sznapka Bartosz - S_Ż (SOZO Żory) - Marek Bernard - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Frycz Marcin (Brak klubu) - Koszowski Robert (Emers Team Katowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Miernik Adrian (SOZO Żory) - Domański Krzysztof - GW (Gwardia Warszawa) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bielecki Kamil - GK (Grappling Kraków) - Walczak Jan - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kułach Grzegorz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Bielecki Kamil - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:07 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Jasnos Martin (SOZO Żory) - Kułach Grzegorz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Jasnos Martin (SOZO Żory) - Walczak Jan - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Stachurski Łukasz - RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 3:32 - (T)KO - KO
  3. Kaniowski Szymon - KK (Klincz Kielce) - Kotarba - Majkutewicz Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - KO
  4. Heczko Łukasz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kotarba - Majkutewicz Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Kaniowski Szymon - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Bartolik Michał - GK (Grappling Kraków) - Jankowski Szymon (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kłaptocz Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Jankowski Szymon (Sambo Zabrze ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Kłaptocz Paweł - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Bartolik Michał - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) - Słomka Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Bienioszek Mateusz - OŻ (Octagon ŻORY) - Kociołek Krystian (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Bienioszek Mateusz - OŻ (Octagon ŻORY) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Galica Andrzej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Paczyński Mateusz - F (Fightman) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - mataleo
  4. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Gabriel Konrad - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Karciarz Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Szczotka Michał - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Bienioszek Mateusz - OŻ (Octagon ŻORY) - Galica Andrzej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Magda Mariusz (Łamator Racibórz) - Karciarz Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Galica Andrzej - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Karciarz Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Maleszewski Marcin - SK (Spartan Knurów ) - Glinka Przemysław - KSSJ (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów