Puchar Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria OPEN

  1. Gorący Adrian - GŁD (GŁD Team Piła) - Chmielarz Robert (Brak klubu) - Czas walki: 2:21 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bronszkiewicz Robert - GŁD (GŁD Team Piła) - Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos MMA) - Czas walki: 2:21 - (T)KO - KO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Perzanowski Dominik (MMA Devil Poznań) - Bieryło Marcin (Vera Fight Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Tszan Mateusz - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Perzanowski Dominik (MMA Devil Poznań) - Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - TKO
  4. Bieryło Marcin (Vera Fight Club) - Tszan Mateusz - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Stępkowski Mikołaj - BS (Berserker's Team Szczecin ) - Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - dźwignia prosta na staw kolanowy

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Klaś Patryk (MMA Witkowo ) - Lubański Andrzej - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - kimura

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Stachura Kamil (Brak klubu) - Domaniecki Mikołaj - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Vogt Samuel (Berserker's Team Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Domaniecki Mikołaj - JMG (judo Miejska Górka ) - Zienkiewicz Patryk - GFT (Gerke Fight Team) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - mataleo
  4. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Stosio Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 3:12 - (T)KO - TKO
  5. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Stachura Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - duszenie z bocznej
  6. Vogt Samuel (Berserker's Team Szczecin ) - Domaniecki Mikołaj - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Leśnikowski Mateusz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Jakóbczyk Arkadiusz (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Meyer Piotr (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Leśnikowski Mateusz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wróbel Marcin - KKS (KKS Sporty Walki Poznań) - Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Zakrzewski Filip - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - mataleo
  6. Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Leśnikowski Mateusz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 0:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Wróbel Marcin - KKS (KKS Sporty Walki Poznań) - Czas walki: 4:00+1:38 - Poddanie

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wasielewski Oskar - BTW (Berserkers Team Wielkopolska ) - Reczek Mateusz (Husaria Drutex) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Insadowski Filip (No Limit Toruń) - Kołodziejczyk Andrzej - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Insadowski Filip (No Limit Toruń) - Wasielewski Oskar - BTW (Berserkers Team Wielkopolska ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Reczek Mateusz (Husaria Drutex) - Kołodziejczyk Andrzej - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) - Kowalczyk Konrad - HD (Husaria Drutex) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) - Lynko Vladyslav - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Adamczyk Sebastian - SFT (Sparta Fight Team) - Zmudz Michał - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Lange Kornel - WG (Walka Gniezno) - Grzebisz Remigiusz (Brak klubu) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - kimura
  2. Mikulicz Oskar - AZP (Ankos MMA) - Nowak Eryk - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lange Kornel - WG (Walka Gniezno) - Nonn Michał _MMA_DM (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - TKO
  4. Nowak Eryk - KP (Kohorta Poznań) - Nonn Michał _MMA_DM (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Mikulicz Oskar - AZP (Ankos MMA) - Lange Kornel - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Majewski Jan - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Pierściński Łukasz - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - kimura
  3. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - mataleo
  4. Stupienko Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Płotka Paweł - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Bogucki Antoni - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Zuterek Michał - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:41 - (T)KO - KO
  6. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Stupienko Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Bogucki Antoni - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - balacha
  8. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Bogucki Antoni - BBZ (Bone Breakers Zgierz ) - Czas walki: 0:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Stupienko Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Szejna Miłosz (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Piechowiak Marcel - LC (UKS Bielik) - Karolczyk Szymon - MMA_W (Walka Gniezno) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - balacha
  3. Piechowiak Marcel - LC (UKS Bielik) - Berkieta Maciej - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:45 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Krempic Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Piechowiak Marcel - LC (UKS Bielik) - Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00+0:33 - Poddanie - duszenie
  6. Berkieta Maciej - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Krempic Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 2:26 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Ciechanowski Michał - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Paruszewski Mikołaj - MMA_W (MMA Witkowo ) - Dembek Dominik - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Dembek Dominik - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Paruszewski Mikołaj - MMA_W (MMA Witkowo ) - Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Grzegorzewski Mateusz - VFC (Vera Fight Club) - Zieliński Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kurdys Radosław - SSW (MMA Witkowo ) - Wereśniak Aleksander - BB (Boran Barlinek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lewandowski Patryk - PBT (Przemol Boxing Team) - Grzegorzewski Mateusz - VFC (Vera Fight Club) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - balacha
  4. Lewandowski Patryk - PBT (Przemol Boxing Team) - Kurdys Radosław - SSW (MMA Witkowo ) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - KO
  5. Kurdys Radosław - SSW (MMA Witkowo ) - Stosio Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Stosio Marcin (Brak klubu) - Grzegorzewski Mateusz - VFC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Andrzejewski Patryk - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalczyk Damian - AZP (Ankos MMA) - Przechrzta Andrzej - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Buczkowski Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Karwowski Arkadiusz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kowalczyk Damian - AZP (Ankos MMA) - Maciąg Patryk - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Maciąg Patryk - ZG (Zenith Głuponie) - Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Kowalczyk Damian - AZP (Ankos MMA) - Buczkowski Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  7. Krzyżanek Bartosz - ZG (Zenith Głuponie) - Maciąg Patryk - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Buczkowski Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Krzyżanek Bartosz - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 2:10 - Dyskwalifikacja
  9. Krzyżanek Bartosz - ZG (Zenith Głuponie) - Kostrzewa Sebastian - ZŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 2:19 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sygitowicz Tomasz - MMA_DM (MMA Devil Międzychód) - Radziwiłłowicz Kuba - CS (Husaria Drutex) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos MMA) - Nowek Mariusz - HD (Husaria Drutex) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Jaźwiec Mateusz - BTS (Boi Team Strzelin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sobiesiak Marcin - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Małowicki Alan - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Sękowski Krystian - GTP (Brak klubu) - Bigus Mateusz - CS (Husaria Drutex) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Florek Eryk - WG (Walka Gniezno) - Tyburczy Damian - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - duszenie proste
  7. Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Łukaszewski Damian - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  8. Wiśniewski Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Sękowski Krystian - GTP (Brak klubu) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha
  9. Wiesiołek Paweł - ZG (Zenith Głuponie) - Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie trójkątne zza pleców
  10. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos MMA) - Lewandowski Bartosz - OŁ (No Limit Toruń) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Kalarus Kamil - OFC (Omerta Fight Club) - Florek Eryk - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - TKO
  12. Golc Andrzej - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Sygitowicz Tomasz - MMA_DM (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  13. Kopeć Jakub - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Nowacki Jakub - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 3:08 - (T)KO - TKO
  14. Golc Andrzej - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Kalarus Kamil - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos MMA) - Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Sobieralski Paweł - AZP (Ankos MMA) - Kopeć Jakub - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 0:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami odwrócone
  17. Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Sobiesiak Marcin - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  18. Kalarus Kamil - OFC (Omerta Fight Club) - Wiśniewski Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:24 - (T)KO - TKO
  19. Golc Andrzej - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Wiesiołek Paweł - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 0:36 - (T)KO - KO
  20. Dominikowski Marcin - WG (Walka Gniezno) - Kalarus Kamil - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  21. Golc Andrzej - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Sobieralski Paweł - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Urbański Michał - KP (Kohorta Poznań) - Nalewajko Rafał - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lisiecki Bartosz - KP (Kohorta Poznań) - Juskowiak Tomasz - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Kuriata Jan - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Buchert Bartłomiej - WL (MMA Warriors Leszno) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Janiszewski Rafał - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:17 - (T)KO - KO
  5. Kuriata Jan - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Lisiecki Bartosz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Urbański Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00+1:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Kuriata Jan - XYZ (Fight Academy Bydgoszcz) - Walowski Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Lisiecki Bartosz - KP (Kohorta Poznań) - Urbański Michał - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Tyborowski Dorian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Ceglarek Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Bąkowski Grzegorz - DP (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Skibiński Mateusz - MMA_W (MMA Witkowo ) - Hoppe Janusz - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tyborowski Dorian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kłopocki Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Skibiński Mateusz - MMA_W (MMA Witkowo ) - Anioł Krzysztof - MMA_DM (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Dzięgiel Aleksander - SFT (Sparta Fight Team) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - balacha
  8. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Mucha Michał - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - balacha
  9. Skibiński Mateusz - MMA_W (MMA Witkowo ) - Tyborowski Dorian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - balacha
  11. Tyborowski Dorian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  12. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Skibiński Mateusz - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - mataleo zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Paprocki Dominik - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Piwowarczyk Grzegorz - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Papaj Rafał - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Paprocki Dominik - ZG (Zenith Głuponie) - Papaj Rafał - OFC (Omerta Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Piwowarczyk Grzegorz - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Syguła Klaudia (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów