Puchar Lubelszczyzny
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Tarsińska Anna (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Okoński Daniel - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Sosiński Łukasz - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 3:03 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Kuna Konrad (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Cichosz Artur - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - balacha
  3. Bromblik Karol (CHOY LEE FUT- SANDA) - Kołodziejczyk Bartłomiej (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Wojdat Michał (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Bromblik Karol (CHOY LEE FUT- SANDA) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - duszenie trójkątne
  6. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Małek Piotr - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - TKO
  7. Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 2:02 - (T)KO - TKO
  8. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Skrzypek Karol - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Bromblik Karol (CHOY LEE FUT- SANDA) - Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pień Tymoteusz (Gladio) - Kulik Dominik - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Bielecki Damian (Gladio) - Kulik Dominik - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pień Tymoteusz (Gladio) - Bielecki Damian (Gladio) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Filipek Adam - MP (Forca Dęblin) - Gardynik Patryk (OKSW DRAGON) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Filipek Adam - MP (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna) - Gardynik Patryk (OKSW DRAGON) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Nestorowicz Mateusz - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Markiewicz Dawid - HŁ (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mazur Jakub (MKS SAMBO CHEŁM ) - Nestorowicz Mateusz - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Mazur Jakub (MKS SAMBO CHEŁM ) - Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Nestorowicz Mateusz - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Nawrocki Kamil - S (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Nawrocki Kamil - S (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kolbusz Grzegorz - K (MMA Krosno) - Hawryś Rafał - P (Club MMA Przemyśl) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hawryś Rafał - P (Club MMA Przemyśl) - Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - mataleo
  3. Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kolbusz Grzegorz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Ziaja Arek - S_R (Spartakus Rzeszów) - Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mołdoch Michał - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Demczuk Gabriel - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Duher Przemysław (Gladio) - Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - balacha
  4. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Mołdoch Michał - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Duher Przemysław (Gladio) - Karpiej Adrian - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:01 - (T)KO - KO
  8. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Ziaja Arek - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Ziaja Arek - S_R (Spartakus Rzeszów) - Feduniak Daniel - CP (Club MMA Przemyśl) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:49 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Ziaja Arek - S_R (Spartakus Rzeszów) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) - Duher Przemysław (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Decowski Sebastian - S_R (Spartakus Rzeszów) - Brodzik Dorian - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Decowski Sebastian - S_R (Spartakus Rzeszów) - Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kuszneruk Kamil - DW (Dziki Wschód) - Wiśniewski Dawid - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - mataleo
  4. Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Wiśniewski Dawid - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - balacha
  5. Decowski Sebastian - S_R (Spartakus Rzeszów) - Kuszneruk Kamil - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kleban Jakub - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Krupa Kamil - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Hawryś Patryk - P (Club MMA Przemyśl) - Zaniewski Stanisław - ChLF (CHOY LEE FUT- SANDA) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Nożyński Jarek - FD (Forca Dęblin) - Korobov Vadym (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Minicki Adrian - EkoR (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Hawryś Patryk - P (Club MMA Przemyśl) - Czas walki: 0:18 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Kleban Jakub - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Nożyński Jarek - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha
  6. Minicki Adrian - EkoR (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Chamera Szymon - GDGT (Game Dogs Gold Team) - Czas walki: 0:23 - (T)KO - TKO
  7. Nożyński Jarek - FD (Forca Dęblin) - Hawryś Patryk - P (Club MMA Przemyśl) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Minicki Adrian - EkoR (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Kleban Jakub - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki) - Koniecko Łukasz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki) - Tryk Łukasz - HŁ (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4"00 - Decyzja
  3. Koniecko Łukasz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Tryk Łukasz - HŁ (Herkules Łęczna) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kukawski Damian - G (Gladio) - Michalski Olgierd - SŁ (SportHaus Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gołda Tadeusz - CFR (Cross Fight Radom) - Kukawski Damian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Guziejko Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Isaienko Denys - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Włodarczyk Sebastian - G (Gladio) - Bobala Rafał - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Gałczyński Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Piejak Michał - GDGT (Game Dogs Gold Team) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Guziejko Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Gołda Tadeusz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Gałczyński Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Włodarczyk Sebastian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Guziejko Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Gałczyński Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Gołda Tadeusz - CFR (Cross Fight Radom) - Włodarczyk Sebastian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Rądkowski Andrzej DW (Dziki Wschód) - Prażmo Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Jóźwiak Paweł - AG (Academia Gorilla) - Kołodziej Konrad - MKS_K (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Boczar Maciej - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kotowski Patryk (Cross Fight Radom) - Gawryś Bartosz - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Maksimiuk Krzysztof - SBT (Sportowy Białystok Team) - Piszcz Daniel - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jóźwiak Paweł - AG (Academia Gorilla) - Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Kotowski Patryk (Cross Fight Radom) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Gałczyński Piotr - CFR (Cross Fight Club ) - Drobek Damian - GDGT (Game Dogs Gold Team) - Czas walki: 3:07 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Kopiel Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - balacha
  10. Gałczyński Piotr - CFR (Cross Fight Club ) - Rądkowski Andrzej DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  11. Dziwisz Kamil (Brak klubu) - Maksimiuk Krzysztof - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  12. Jóźwiak Paweł - AG (Academia Gorilla) - Gałczyński Piotr - CFR (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Dziwisz Kamil (Brak klubu) - Kotowski Patryk (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  14. Jóźwiak Paweł - AG (Academia Gorilla) - Dziwisz Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - balacha
  15. Gałczyński Piotr - CFR (Cross Fight Club ) - Kotowski Patryk (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Zakrzewski Piotr - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Masierak Adrian - G (Gladio) - Czerniec Daniel - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Malinowski Adrian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Kutnik Sebastian - DW (Dziki Wschód) - Futa Jakub (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - TKO
  5. Pietruszka Mateusz - RKSW (RKSW Puncher Radom) - Czuryło Hubert - ST (Strikers Team Ustrzyki Dolne) - Czas walki: 0:27 - (T)KO - TKO
  6. Kutnik Sebastian - DW (Dziki Wschód) - Masierak Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - KO
  7. Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Pietruszka Mateusz - RKSW (RKSW Puncher Radom) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - KO
  8. Masierak Adrian - G (Gladio) - Pietruszka Mateusz - RKSW (RKSW Puncher Radom) - Czas walki: 0:32 - Walkower - duszenie gilotynowe
  9. Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Kutnik Sebastian - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:19 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Chuk Karol - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Kubicki Radosław - WCA (WCA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stelmasiewicz Grzegorz - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Matysko Adam - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Goral Kamil - L (Lublinianka MMA) - Wiśniewski Jakub - SŁ (SportHaus Łomża) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stelmasiewicz Grzegorz - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Goral Kamil - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wilczak Robert - MMA_K (MMA Krosno) - Szuster Paweł - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - balacha
  6. Chuk Karol - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Wilczak Robert - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 3:52 - (T)KO - TKO
  7. Goral Kamil - L (Lublinianka MMA) - Wilczak Robert - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Chuk Karol - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Stelmasiewicz Grzegorz - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Choma Bartosz - GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Szewczak Michał - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grzeszczak Paweł - G (MKS Lubartów) - Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Stasiuk Wojciech - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Sobczuk Przemysław - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Grzeszczak Paweł - G (MKS Lubartów) - Stasiuk Wojciech - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie
  6. Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Chudzik Patryk - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Grzeszczak Paweł - G (MKS Lubartów) - Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Czas walki: 3:08 - Poddanie - balacha
  9. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kisała Dominik - GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW) - Huzarek Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów