Strefa zawodnika
Rankingi i klasyfikacje
Najnowszy turniej
ALMMA132 Sochaczew - 2017-05-16
Puchar Polski MMA 2017
Ranking zawodników
Bąk Gerard BK
(
Brawler Końskie
)
4 - 0
Niewiadomski Natan - BTK
(
Berserkers Team Kołobrzeg
)
4 - 0
Skonieczny Dariusz - VTP
(
Vale Tudo Płock
)
4 - 0
Żochowski Hubert - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
4 - 0
Farjaszewski Rafał - RGTK
(
Gold Crew Ronin Koszalin
)
4 - 0
Decowski Sebastian - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
3 - 0
Grażewicz Piotr AO
(
Arrachion Olsztyn
)
3 - 0
Szwajkowski Patryk - DW
(
Dziki Wschód
)
3 - 0
Krzewina Kamil - STT
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
3 - 0
Grzeszczak Paweł - G
(
MKS Lubartów
)
3 - 0
Kuchmacz Kacper - A_O
(
Arrachion Olsztyn
)
3 - 0
Podurgiel Jan - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
3 - 0
Walecki Eryk
(
Berserkers Venganza Racibórz
)
3 - 0
Kuriata Jan - XYZ
(
Fight Academy Bydgoszcz
)
3 - 0
Niewiadomski Jakub
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
3 - 1
Bartosiński Adrian
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
3 - 1
Porada Robert
(
Cross Fight Radom
)
3 - 1
Jędryszczak Brajan
(
Cross Fight Radom
)
3 - 1
Sieklucki Kamil - KSO
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
3 - 1
Kułak Artur
(
S4 Fight&CrossGym
)
3 - 1
Robótka Krystian - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
3 - 1
Włodarczyk Michał - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
3 - 1
Samociuk Marek - DW
(
Dziki Wschód
)
3 - 1
Zacholski Maciej - RGTK
(
Gold Crew Ronin Koszalin
)
3 - 2
Marszałek Patryk - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 0
Perzanowski Dominik
(
MMA Devil Poznań
)
2 - 0
Ryś Sebastian - AG
(
Academia Gorila
)
2 - 0
Żurowski Karol Cross FC
(
Cross Fight Radom
)
2 - 0
Keller Arkadiusz
(
Husaria Club Maxim
)
2 - 0
Miąsko Kacper - GG
(
Grappler Grudziądz
)
2 - 0
Wypych Aleksandra
(
Gracie Barra Łódź
)
2 - 0
Perzanowski Piotr
(
Brak klubu
)
2 - 0
Kerschke Daniel - MBG
(
Mighty Bulls Gdynia
)
2 - 0
Stańczak Urszula
(
Hac Ho Wołomin
)
2 - 0
Domachowski Łukasz - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
2 - 0
Świtoń Patryk - K_RŚl
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
2 - 0
Kiereś Damian - GKB
(
Gladiators Kick-boxing
)
2 - 0
Krawczyk Artur
(
Brawler Końskie
)
2 - 1
Krupa Maciej - N
(
Nastula Club
)
2 - 1
Ułanowicz Mateusz - E
(
MMA Team Ełk
)
2 - 1
Davidov Shakhban - BSMSW
(
Vale Tudo Białystok
)
2 - 1
Dziki Artur - AO
(
MMA Team Ostróda
)
2 - 1
Makowski Tomek
(
Arrachion MMA Iława
)
2 - 1
Wojtczuk Mateusz
(
Gladio
)
2 - 1
Korolewicz Kamil - IW
(
Invictus Wrocław
)
2 - 1
Jaroszyński Robert - KL
(
MKS Kalina Lublin
)
2 - 1
Tyborowski Dorian - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
2 - 1
Nosek Krystian
(
Fight Club Łomża
)
2 - 1
Strzelczyk Damian - HP
(
Husaria Pajęczno
)
2 - 1
Berkieta Maciej - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
2 - 1
Zakrzewski Sebastian - MBG
(
Mighty Bulls Gdynia
)
2 - 1
Sosnowski Mateusz - CW
(
Copacabana Warszawa
)
2 - 1
Piwoński Dawid - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Wyrwa Mateusz - K.GW
(
K.O.Zak Gorzów Wielkopolski
)
2 - 1
Rabiec Kamil - RGTK
(
Gold Crew Ronin Koszalin
)
2 - 1
Cimek Paweł - G
(
Gladio
)
2 - 1
Siedlecki Rafał - K.O.
(
K.O. Fight Team
)
2 - 2
Wasilewski Mateusz - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
2 - 2
Kauf Artur - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
2 - 2
Borkowska Patrycja
(
Bambero Team Wyszków
)
1 - 0
Biernat Paweł - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 0
Kowalczyk Przemysław
(
Pretorian Gorzów Wlkp
)
1 - 0
Nalewajko Rafał - OFC
(
Omerta Fight Club
)
1 - 0
Grabowski Patryk - ŁŁB
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
1 - 0
Jędrysiak Natalia
(
Bambero Team Wyszków
)
1 - 0
Machnacz Dariusz - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
1 - 1
Oleksy Wojtek - FD
(
Forca Dęblin
)
1 - 1
Vardanyan Gevorg
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
1 - 1
Śliwiński Robert - G
(
Gladio
)
1 - 1
Majewski Sebastian - IP
(
Impact Płock
)
1 - 1
Mikielski Karol - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
1 - 1
Bądkowski Marcin A
(
Arrachion MMA Iława
)
1 - 1
Wojdat Marta
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
1 - 1
Kostuch Michał - FL
(
Fighter Lębork
)
1 - 1
Podwojski Dawid - GG
(
Grappler Grudziądz
)
1 - 1
Dobrzycki Adrian - MMA_E
(
Nastula Club
)
1 - 1
Jędraczka Adrianna
(
Nastula Club
)
1 - 1
Fąfara Tomasz
(
Brak klubu
)
1 - 1
Zaręba Mariusz - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
1 - 1
Ambroź Kamil - G_MM
(
Klub Walki Grappler
)
1 - 1
Pokorski Piotr
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Borkowska Paulina
(
Bambero Team Wyszków
)
1 - 1
Dutkowski Alan - SCSW
(
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki
)
1 - 1
Ryś Sebastian
(
Fightman
)
1 - 1
Abdurzakov Mansur
(
K1 Fighting Center
)
1 - 1
Stolarek Krzysztof - A
(
Pretorian Gorzów Wlkp
)
1 - 1
Kania Mateusz - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
1 - 1
Choiński Michał - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Bieniek Michał - IP
(
Impact Płock
)
1 - 1
Phatian Nodar - GG
(
Grappler Grudziądz
)
1 - 1
Smolyanyn Andriy
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Sosiński Łukasz - DW
(
Dziki Wschód
)
1 - 1
Okrągły Łukasz - T_E
(
MMA Team Ełk
)
1 - 1
Nalewajko Adrian - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
1 - 1
Esiava Giorgi - MKS_KL
(
MKS Kalina Lublin
)
1 - 1
Kalinowski Marcin - AGŻ
(
Brak klubu
)
1 - 1
Halych Vasyl - SŁ
(
Shark Łódź
)
1 - 1
Temirbiev Ramzan - WCA
(
Warszawskie Centrum Atletyki
)
1 - 1
Ciesielski Marcin
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
1 - 2
Kosmowski Piotr - NLT
(
No Limit Toruń
)
1 - 2
Drężek Wojciech - KSO
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
1 - 2
Boguski Rafał - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
1 - 2
Golon Piotr - O_G
(
Fight Academy Ostrołęka
)
1 - 2
Gnatkowski Rafał - FAO
(
Fight Academy Ostrołęka
)
1 - 2
Insadowski Filip
(
No Limit Toruń
)
1 - 2
Czyrka Piotr - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
1 - 2
Renkowski Piotr
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
1 - 2
Dussa Damian - EGC
(
Mighty Bulls Gdynia
)
1 - 2
Lemańczyk - Dalmer Szymon - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
1 - 2
Kowalczyk Przemek - MMP
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Płotka Paweł - FL
(
Fighter Lębork
)
0 - 1
Tarnożek Szymon
(
Brak klubu
)
0 - 1
Kargul Patryk
(
Gladio
)
0 - 1
Chodorowski Piotr - N
(
Nastula Club
)
0 - 1
Dziczek Wojciech - KSO
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
0 - 1
Gehrka Marcin - OG
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Suwezda Adrian - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
0 - 1
Wargocki Kamil
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
0 - 1
Mezhidov Shamil
(
Hac Ho Wołomin
)
0 - 1
Muszel Marcin - FCBT
(
Fight Club Black Team
)
0 - 1
Trzciński Marcin - NC
(
Nastula Club
)
0 - 1
Karpiński Bartłomiej - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Bromblik Karol
(
CHOY LEE FUT- SANDA
)
0 - 1
Kossowski Arkadiusz - KSO
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
0 - 1
Brzeziński Alan - O
(
MMA Team Ostróda
)
0 - 1
Wojdat Michał
(
Cross Fight Radom
)
0 - 1
Dziubecki Aleksander - CPT
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
0 - 1
Pietrzyk Jan
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Herczyk Oskar - BFG
(
Fighter Lębork
)
0 - 1
Wrona Krzysztof - K_RŚl
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
0 - 1
Kotowski Dawid - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Goral Kamil - L
(
Lublinianka MMA
)
0 - 1
Meler Tomasz - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Kowalewski Szymon - GG
(
Grappler Grudziądz
)
0 - 1
Rubaj Dawid - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Frankowski Marek - MDT
(
Mad Dogs Team
)
0 - 1
Hinkelman Tomasz - PTT
(
Poland Top Team
)
0 - 1
Małkiewicz MIchał - MP
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Tomczak Jakub - BTW
(
Bambero Team Wyszków
)
0 - 1
Orłowicz Radosław - GG
(
Grappler Grudziądz
)
0 - 1
Gubernat Rafał - A
(
Arrachion MMA Iława
)
0 - 1
Majewski Jan - FL
(
Fighter Lębork
)
0 - 1
Borowiec Paweł - BT
(
Bushi Toruń
)
0 - 1
Michalik Kaja
(
Arrachion Morąg
)
0 - 1
Świdurski Artur - GG
(
Grappler Grudziądz
)
0 - 1
Gajek Krzysztof
(
FABRYKA SPORTU CHEŁM
)
0 - 1
Węgrzyn Adam - XYZ
(
Fight Academy Bydgoszcz
)
0 - 1
Sokalski Szymon - O_G
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Sulewski Hubert
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Meyer Piotr
(
MMA Czarni Słupsk
)
0 - 1
Kalisz Kacper - FD
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Mroziński Damian - GFT
(
Gerke Fight Team
)
0 - 1
Snowacki Radosław A
(
Arrachion MMA Iława
)
0 - 1
Wójcik Dominik - N
(
Nastula Club
)
0 - 1
Zienkiewicz Patryk - GFT
(
Gerke Fight Team
)
0 - 1
Kraczaj Patryk - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
0 - 1
Klasztorny Jakub - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
0 - 1
Jarek Oskar - NLK
(
Gerke Fight Team
)
0 - 1
Grabowski Łukasz - ZVŁ
(
Copacabana Piotrków Trybunalski
)
0 - 1
Trzciński Zbigniew
(
Berserkers Team Kołobrzeg
)
0 - 1
Moczadło Mateusz - OG
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Sadowski Krystian - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Łuczaj Kamil - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Goszcz Radosław
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
0 - 1
Gajewski Piotr - FTB
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Sobiesiak Marcin - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Żurner Artur - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Chudzik Patryk - GŁ
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Sobierski Mateusz - AG
(
Academia Gorila
)
0 - 1
Kowalski Damian
(
Arrachion MMA Iława
)
0 - 1
Koziński Dominik
(
Brak klubu
)
0 - 1
Brodzik Dorian - GŁ
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Dudek Mateusz - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
0 - 1
Bobrzyk Michał - SSC
(
Berserkers Venganza Racibórz
)
0 - 1
Wysocki Jóżef - G_MM
(
Klub Walki Grappler
)
0 - 1
Nowak Bartosz - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Kabacińska Zofia
(
Fight Team MMA Brodnica
)
0 - 1
Lassota Sławomir
(
Spartakus Rzeszów
)
0 - 1
Osmałek Krzysztof
(
MMA Czarni Słupsk
)
0 - 1
Mrowicki Krzysztof
(
Shark Łódź
)
0 - 1
Długokęcki Robert - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Dębski Dominik - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Niewiadomski Sebastian
(
GKS Górnik Łęczna - MMA
)
0 - 1
Beszczyński Mateusz - OG
(
Poland Top Team Grudziądz
)
0 - 1
Studziński Piotr
(
Brawler Końskie
)
0 - 1
Makowski Wojtek - A
(
Arrachion MMA Iława
)
0 - 1
Kotowski Alan - FCBT
(
Brak klubu
)
0 - 1
Starzecki Emil - PTT
(
Poland Top Team
)
0 - 1
Wilk Kamil
(
Brak klubu
)
0 - 1
Semenenko Daniel - CFR
(
Cross Fight Radom
)
0 - 2
Ozga Jakub
(
RKSW Puncher Radom
)
0 - 2
Stańczuk Jakub - JS
(
Jatubaht Szczecin
)
0 - 2
Błoński Adrian
(
MMA Team Ostróda
)
0 - 2
Piegat Kamil
(
Dragon Fight Club Sochaczew
)
0 - 2
Chmielewski Kacper - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
0 - 2
Syguła Klaudia
(
United Gym Aleksandrów Łódzki
)
0 - 2
Stachowski Remek - GG
(
Grappler Grudziądz
)
0 - 2
Masłosz Jakub - FW
(
Akademia Sztuk Walki Fight and Win
)
0 - 2
Małecki Mateusz - MS
(
MMA Czarni Słupsk
)
0 - 2
Kamecki Bartosz - GG
(
Grappler Grudziądz
)
0 - 2
Kurzyńska Sylwia
(
Brak klubu
)
0 - 2
Gruszka Michał - CFR
(
Cross Fight Radom
)
0 - 2
ALMMA223 Poznań
ALMMA222 Bochnia
ALMMA221 Teresin ME MMA 2022
ALMMA219 Oborniki Śląskie
ALMMA219 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA220 Lublin
ALMMA218 Puchar Europy
ALMMA218 Teresin
ALMMA217AMP
ALMMA217 Bydgoszcz
ALMMA216 Sochaczew
ALMMA215 MP MMA 2022 Sochaczew
ALMMA215 Sochaczew
ALMMA214 Poznań
ALMMA213 Bydgoszcz
ALMMA211 Puławy
ALMMA212 Sochaczew
ALMMA209 Sochaczew
ALMMA210 Lublin
ALMMA208 Sochaczew
ALMMA208 ME MMA 2021
ALMMA207 Puchar Europy
ALMMA207 Bydgoszcz
ALMMA206 Poznań
ALMMA205 Warszawa
ALMMA204 Lublin
ALMMA203 Bochnia
ALMMA202 Bydgoszcz
ALMMA202 AMP
ALMMA196 Sochaczew MPMMA 2021
ALMMA194 Sochaczew
ALMMA201 Sochaczew
ALMMA200 Ustka
ALMMA195 Puławy
ALMMA199 Bytom
ALMMA198 Lublin
ALMMA197 Oborniki Śląskie
ALMMA197 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA193 Sochaczew
ALMMA192 Bydgoszcz
ALMMA191 Sochaczew
ALMMA190 Puławy
ALMMA189 Bochnia
ALMMA188 Sochaczew
ALMMA188MPMłodz
ALMMA187 Lublin
ALMMA186 Sochaczew ME MMA 2020
ALMMA185 Poznań
ALMMA184 Bydgoszcz
ALMMA183 Sochaczew MP MMA 2020
ALMMA182 Stegna
ALMMA181 Sochaczew PP
ALMMA180 Lublin
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA177 Oborniki Śląskie
ALMMA178 Lublin
ALMMA176 Sochaczew
ALMMA175 Poznań
ALMMA174 Borzęcin
ALMMA173 Bydgoszcz
ALMMA172 Lublin
ALMMA168 VIP
ALMMA171 Bytom
ALMMA170 Lublin
ALMMA169 Oborniki Śląskie
ALMMA166 Sochaczew
ALMMA167 Lublin
ALMMA165 Poznań
ALMMA164 Sochaczew
ALMMA163 Sochaczew
ALMMA162 Oborniki Śląskie
ALMMA161 Lublin
ALMMA160 Sochaczew
ALMMA159 Borzęcin
ALMMA158 Poznań
ALMMA157 Bydgoszcz
ALMMA156 Świętochłowice
ALMMA154 Jelenia Góra
ALMMA155 Lublin
ALMMA152 Jurków
ALMMA153 Lublin
ALMMA151 Poznań
ALMMA150 Dzierżoniów
ALMMA149 Kielce
ALMMA148 Sochaczew
ALMMA147 Bielawa
ALMMA146 Świętochłowice
ALMMA145 Poznań
ALMMA144 Sochaczew
ALMMA143 Łódź
ALMMA142 Oborniki Śląskie
ALMMA141 Słupsk
ALMMA140 Sochaczew
ALMMA139 Lublin
ALMMA138 Poznań
ALMMA137 Borzęcin
ALMMA136 Świętochłowice
ALMMA135 Krynica Morska
ALMMA134 Jurków
ALMMA133 Bielawa
ALMMA132 Sochaczew
ALMMA131 Katowice
ALMMA130 Lublin
ALMMA129 Poznań
ALMMA128 Dzierżoniów
ALMMA127 Sochaczew
ALMMA126 Świętochłowice
ALMMA125 Sochaczew
ALMMA124 Białystok
ALMMA122 Sochaczew
ALMMA123 Kraków
ALMMA121 Wrocław
ALMMA120 Rzeszów
ALMMA119 Lublin
ALMMA118 Poznań
ALMMA117 Świętochłowice
ALMMA116 Bielawa
ALMMA115 Stegna
ALMMA114 Jurków
ALMMA112 Sulejów
ALMMA113 Kraków
ALMMA111 Chełm
ALMMA110 Borzęcin
ALMMA109 PP MMA 2016
ALMMA108 Świętochłowice
ALMMA107 Oborniki Śląskie
ALMMA105 Poznań
ALMMA106 Jarosław
ALMMA104 Mrzeżyno
ALMMA103 Lublin
ALMMA102 Dzierżoniów
ALMMA101 Sochaczew
ALMMA100 Sochaczew
ALMMA99 Sochaczew
ALMMA98 Wrocław
ALMMA97 Białystok
ALMMA96 Łęczna
ALMMA95 Sochaczew MPMMA MŁ i K
ALMMA94 Bochnia
ALMMA93 Biała Podlaska
ALMMA92 Rzeszów
ALMMA91 Poznań
ALMMA90 Świętochłowice
ALMMA89 Mława
ALMMA88 Krynica Morska
ALMMA87 Jurków
ALMMA86 Katowice
ALMMA84 Sochaczew
ALMMA83 Oborniki Śląskie
ALMMA82 Lubartów
ALMMA81 Żyrardów
ALMMA80 Chełm
ALMMA79 Sochaczew PPJJNeWaza
ALMMA77 Poznań
ALMMA78 Rzeszów
ALMMA76 Wrocław
ALMMA75 Sochaczew
ALMMA74 Świętochłowice
ALMMA73 Amatorski Puchar FEN
Mistrzostwa Polski MMA2014 2014
ALMMA70 Wrocław
ALMMA69 Sochaczew
ALMMA68 Bytom
ALMMA67 Bochnia
ALMMA66 Poznań
ALMMA65 Sochaczew
ALMMA64 Świętochłowice
ALMMA63 Jurków
ALMMA62 Katowice
ALMMA61 Bochnia
ALMMA60 Wrocław
ALMMA59 Chełm
Akademickie Mistrzostwa Polski
ALMMA58 Żyrardów
ALMMA57 Oborniki Śląskie
ALMMA56 Borzęcin
ALMMA55 Sochaczew
ALMMA54 Katowice
ALMMA53 Łódź
ALMMA52 Sochaczew
ALMMA51 Sochaczew
ALMMA50 Sochaczew
ALMMA48 Rzeszów
ALMMA49 Wrocław
ALMMA47 Bytom
ALMMA46 Żyrardów
ALMMA45 Bochnia
ALMMA44 Wołomin
ALMMA43 Pruszków
ALMMA42 Jurków
ALMMA40 Kielce
ALMMA39 Bochnia
ALMMA38 Sochaczew
ALMMA37 Lublin
ALMMA36 Zgierz
ALMMA35 Wrocław
ALMMA34 Rzeszów
ALMMA33 Sochaczew
ALMMA32 Żyrardów Puchar Mazowsza
Mistrzostwa Polski 2012
M.Pomorza 2012
ALMMA31 Żyrardów
M.P.Północnej 2012
ALMMA30 Sochaczew
ALMMA29 Bochnia
ALMMA28 Wrocław
ALMMA27 Zgierz
ALMMA26 Wołomin
ALMMA25 Pabianice
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów