Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Mazur Dawid - S (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce) - Czas walki: 4:00+0:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Ozga Jakub (Cross Fight Radom) - Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Frączek Alicja (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 1:25 - Decyzja - balacha
  2. Frączek Alicja (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Żuchowska Magdalena (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bartnik Wawrzyniec - WD (War Dogs) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowak Wojciech - BVR (Berserkers Venganza Racibórz) - Dziąbor Mikołaj (War Dogs) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Fąfara Tomasz (Brak klubu) - Węgrzyn Norbert (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - americana
  4. Fąfara Tomasz (Brak klubu) - Bartnik Wawrzyniec - WD (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski) - Nowak Wojciech - BVR (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Nowak Wojciech - BVR (Berserkers Venganza Racibórz) - Bartnik Wawrzyniec - WD (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Fąfara Tomasz (Brak klubu) - Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski) - Durołek Dawid - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Cieślar Jakub (Octagon Team ) - Kubicki Maciej - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Kubicki Maciej - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Cieślar Jakub (Octagon Team ) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Pach Michał - CrossFR (Cross Fight Radom) - Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Krawczyk Michał - LTT (Legion Team Tarnów) - Pudło Mateusz - GDR (Grappling Dynamit Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Lis Paweł - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Pietruszka Sylwester (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Sobiech Michał (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Ślimak Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 1:01 - Poddanie
  5. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Krawczyk Michał - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Sobiech Michał (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Krawczyk Michał - LTT (Legion Team Tarnów) - Sobiech Michał (''Shirokuma'' MMA Suwałki ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Tokarz Przemek (Octagon Team ) - Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) - Wielosik Rafał - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jackiewicz Jakub (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Wywioł Kuba - OT_C (Octagon Team ) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - balacha
  3. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jackiewicz Jakub (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) - Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) - Czas walki: 3:25 - Poddanie - balacha
  6. Jackiewicz Jakub (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Irlik Roger - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Dziopak Bogusław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Gorzkowicz Przemysław (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dziopak Bogusław (Brak klubu) - Gorzkowicz Przemysław (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Filip Witold - S_R (Spartakus Rzeszów) - Suchecki Dawid - SZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - balacha
  2. Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Suchecki Dawid - SZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Filip Witold - S_R (Spartakus Rzeszów) - Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 3:20 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Niewiadomski Natan - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Kopacz Łukasz - F (Fightman) - Czas walki: 2:50 - (T)KO - KO
  2. Niewiadomski Natan - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Wydra Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wydra Dominik - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Kopacz Łukasz - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Rębacz Maciej - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Fąfara Mateusz - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:06 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Rębacz Maciej - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Mucha Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Burian Wojciech - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Kaczmarek Kacper - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  7. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Gajda Ignacy - FBGT (Forca Brava Gold Team Polska) - Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Szczepaniak Oskar (Berserker Szczecin ) - Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kiermaszek Sebastian - OT (Octagon Team ) - Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Janiczak Paweł - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Kozik Szczepan - F (Fightman) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - KO
  4. Lelito Krzysztof - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 0:29 - (T)KO - KO
  5. Janiczak Paweł - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Kozik Szczepan - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Rutkowski Kevin - SK (Shooters Konin) - Chodakowski Mateusz - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Wincenciak Aleksander - BT (Bastion Tychy) - Chodakowski Mateusz - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 0:16 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Rutkowski Kevin - SK (Shooters Konin) - Wincenciak Aleksander - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Bąk Paweł - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Oleksy Michał - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Burzyński Krystian (Brak klubu) - Parysz Rafał - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szostak Patryk - S_R (Spartakus Rzeszów) - Kurzak Przemysław - O_K (Oświęcimski Klub MMA) - Czas walki: 1:29 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  3. Szostak Patryk - S_R (Spartakus Rzeszów) - Burzyński Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Lubas Arkadiusz - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Wypych Dominik - WD (War Dogs) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Wypych Dominik - WD (War Dogs) - Burzyński Krystian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Lubas Arkadiusz - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Szostak Patryk - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Wypych Dominik - WD (War Dogs) - Piotrowski Emil - GW (MKS Gimnazjon Wyszków 1991) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Świczerewski Adrian - SSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Kuczer Kevin - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - balacha
  2. Jezutek Kamil - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Warunek Daniel - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - balacha
  3. Wysmoliński Krzysztof - OT (Octagon Team ) - Dzionek Jakub - WD (War Dogs) - Czas walki: 2:17 - (T)KO - TKO
  4. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Duda Tomasz - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - TKO
  5. Jezutek Kamil - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Strojec Michał - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Świczerewski Adrian - SSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Wysmoliński Krzysztof - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Jezutek Kamil - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Świczerewski Adrian - SSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Pawlisz Paweł - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - americana
  9. Wysmoliński Krzysztof - OT (Octagon Team ) - Rybica Amadeusz - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - mataleo
  10. Wysmoliński Krzysztof - OT (Octagon Team ) - Jezutek Kamil - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - balacha
  11. Świczerewski Adrian - SSW (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:43 - Poddanie - balacha
  12. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) - Pilarz Mariusz (Brak klubu) - Czas walki: 0:12 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Piela Jakub - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Rybij Konrad - VTBB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Pleśniak Sylwester - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wiewióra Adam - SCC (SK Kickboxing Kielce) - Goch Gabriel - DAAS (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - mataleo
  4. Adamowicz Bartosz (Brak klubu) - Wójtowicz Miłosz - GZKS (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 2:47 - Poddanie - balacha
  5. Szteliga Miłosz (Spartakus Rzeszów) - Piela Jakub - GŻB (Góral Żywiec Boks) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Szteliga Miłosz (Spartakus Rzeszów) - Basiewicz Marcin - GKMA (GKMA Łódź) - Czas walki: 4:00+1:22 - Dyskwalifikacja
  7. Wiewióra Adam - SCC (SK Kickboxing Kielce) - Szteliga Miłosz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Melnyk Andrii - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Wiewióra Adam - SCC (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  10. Wiewióra Adam - SCC (SK Kickboxing Kielce) - Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+1:27 - Poddanie - taktarov
  11. Melnyk Andrii - KK (Klincz Kielce) - Adamowicz Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - balacha
  12. Doński Sebastian - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Langowski Konrad - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 0:55 - (T)KO - TKO
  13. Szteliga Miłosz (Spartakus Rzeszów) - Melnyk Andrii - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pawera Adam (Octagon Team ) - Moskal Łukasz - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Pawera Adam (Octagon Team ) - Ruchała Robert - GK (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Salamon Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czeluśniak Daniel - GZKS (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy) - Czas walki: 3:10 - Poddanie
  4. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Sakowski Sebastian - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - balacha
  5. Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Smolyanyn Andriy (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Pawera Adam (Octagon Team ) - Salamon Marcin - HNS (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Widenka Mateusz - OT (Octagon Team ) - Pawera Adam (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Lach Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Drewniak Zygmunt - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Karciarz Krzysztof - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Datko Patryk - BVR (Berserkers Venganza Racibórz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Tatoń Tomasz - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO
  6. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Drewniak Zygmunt - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Drewniak Zygmunt - VT_BB (Veto Team Bielsko-Biała ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Żuchowska Magdalena (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - balacha
  2. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów