Mistrzostwa Wielkopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Wiwatowski Kewin (Grappler Grudziądz) - Konieczny Damian (Brak klubu) - Czas walki: 5:00+2:25 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Perzanowski Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club) - Przybylski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Stańczuk Jakub - JS (Jatubaht Szczecin) - Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 5:00 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Domaniecki Mikołaj - JMG (judo Miejska Górka ) - Ferber Patryk - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Domaniecki Mikołaj - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team) - Ferber Patryk - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Dębski Jarosław - ZGT (Zet Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rabiec Kamil - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Rabiec Kamil - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Laskowski Patryk - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 3:01 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Laskowski Patryk - GG (Grappler Grudziądz) - Dębski Jarosław - ZGT (Zet Gold Team) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Brzostowski Karol (Gold Team Polska) - Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Bąkowski Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Sienko Maksym - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Hałota Robert (Czerwony Smok Poznań) - Stachowski Remek - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 2:37 - Poddanie - mataleo
  5. Brzostowski Karol (Gold Team Polska) - Hałota Robert (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - mataleo
  6. Brzostowski Karol (Gold Team Polska) - Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00+1:51 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Hałota Robert (Czerwony Smok Poznań) - Sienko Maksym - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Maizenhilder Kamil - ZG (Zenith Głuponie) - Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 3:23 - Decyzja - brabo
  2. Trębacz Wojciech (Zenith Głuponie) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Maizenhilder Kamil - ZG (Zenith Głuponie) - Trębacz Wojciech (Zenith Głuponie) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Piwowarczyk Grzegorz - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Lynko Vladyslav - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - mataleo
  3. Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Gomułka Mariusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Pracz Jan (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Gomułka Mariusz - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Piwowarczyk Grzegorz - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Meldner Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Durczewski Szymon - JJMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - balacha
  2. Robótka Krystian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Durczewski Szymon - JJMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - kimura
  3. Robótka Krystian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Meldner Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 2:38 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Skotowski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Brambor Dariusz - GTP (GŁD Team Piła) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - kimura
  2. Judt Michał - GTW (Sihasapa Gold Team) - Besarab Adam - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 1:12 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Kłosowski Jakub - GTP (GŁD Team Piła) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:48 - Poddanie - mataleo
  4. Skotowski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Grześkowiak Kamil - PP (Zenith BJJ) - Czas walki: 2:45 - (T)KO - KO
  5. Judt Michał - GTW (Sihasapa Gold Team) - Skotowski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Niewiadomski Natan - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Kłosowski Jakub - GTP (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kłosowski Jakub - GTP (GŁD Team Piła) - Skotowski Dawid - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Niewiadomski Natan - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Judt Michał - GTW (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Niewiadomski Natan - BTK (Berserkers Team Kołobrzeg) - Bielak Krzysztof - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:31 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Wybierała Kacper - MMA_R (Brak klubu) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - mataleo
  3. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Robiński Borys - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Horn Adrian - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Gertchen Piotr - MMA_R (MMA Rawicz) - Rurkowski Damian - PZG (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - TKO
  6. Kozłowski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Mokras Mateusz - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:26 - (T)KO - KO
  7. Gertchen Piotr - MMA_R (MMA Rawicz) - Dziwak Piotr - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:58 - (T)KO - KO
  8. Kozłowski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Elbanowski Dominik - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 0:28 - (T)KO - KO
  9. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Gertchen Piotr - MMA_R (MMA Rawicz) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  11. Szczepaniak Oskar (Berserker's Team Szczecin ) - Kozłowski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 3:14 - Poddanie - mataleo
  12. Kozłowski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Gertchen Piotr - MMA_R (MMA Rawicz) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Berkieta Maciej - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Okonek Marcin - BSŚ (Black Seven Śrem) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - balacha
  2. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Gałęcki Dawid - KO_GWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - balacha
  3. Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  4. Berkieta Maciej - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha
  5. Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Karolczyk Szymon - MMA_W (Walka Gniezno) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - balacha
  6. Karolczyk Szymon - MMA_W (Walka Gniezno) - Berkieta Maciej - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Paruszewski Mikołaj - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Paruszewski Mikołaj - MMA_W (MMA Witkowo ) - Ratajczyk Sebastian - CSL (Czerwony Smok Luboń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Ratajczyk Sebastian - CSL (Czerwony Smok Luboń) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Całkowski Paweł - ŁB (Zenith Vera Łódź) - Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fidala Paweł - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Ladyca Szymon - RC (Rclub Old School Fighters) - Czas walki: 0:29 - (T)KO - TKO
  3. Całkowski Paweł - ŁB (Zenith Vera Łódź) - Fidala Paweł - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:38 - (T)KO - TKO
  4. Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Ladyca Szymon - RC (Rclub Old School Fighters) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cholewiński Mateusz - AnkosP (Ankos MMA) - Witczak Paweł - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krukowski Mikołaj - SGT (Krav Maga Nowy Tomyśl) - Lewandowski Patryk - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Witczak Paweł - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Lewandowski Patryk - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Krukowski Mikołaj - SGT (Krav Maga Nowy Tomyśl) - Cholewiński Mateusz - AnkosP (Ankos MMA) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Panek Jakub (Brak klubu) - Wyrwa Mateusz - K.GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wujec Mateusz - AZP (Ankos MMA) - Jurkowski Marcin - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 0:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Stawicki Michał - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szydłowski Krzysztof - SGT (Sihasapa Gold Team) - Panek Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Świrk Piotr - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Świrk Piotr - GŁD (GŁD Team Piła) - Wujec Mateusz - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  7. Szydłowski Krzysztof - SGT (Sihasapa Gold Team) - Stukus Adrian (Rclub Old School Fighters) - Czas walki: 4:00 - (T)KO - KO
  8. Szydłowski Krzysztof - SGT (Sihasapa Gold Team) - Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - balacha
  9. Stukus Adrian (Rclub Old School Fighters) - Świrk Piotr - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rynkiewicz Patryk (Brak klubu) - Tyburczy Damian - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Olszewski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Cylke Mateusz - W (MMA Witkowo ) - Zabówka Krzysztof - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Pietras Arkadiusz - GG (Grappler Grudziądz) - Okrój Seweryn - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Róg Gerhard (Ankos MMA) - Jabłoński Remik - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Czas walki: 0:56 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Woźniak Artur - AnkosP (Ankos MMA) - Kubiak Michał - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Andrzejewski Krystian - GTP (Gold Team Polska) - Sosiński Sebastian (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - balacha
  8. Rynkiewicz Patryk (Brak klubu) - Róg Gerhard (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Andrzejewski Krystian - GTP (Gold Team Polska) - Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Cylke Mateusz - W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - balacha
  11. Andrzejewski Krystian - GTP (Gold Team Polska) - Woźniak Artur - AnkosP (Ankos MMA) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - balacha
  12. Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Pietras Arkadiusz - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 3:12 - (T)KO - KO
  13. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Rynkiewicz Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+0:45 - (T)KO - TKO
  14. Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Rynkiewicz Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Andrzejewski Krystian - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - brabo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Juskowiak Tomasz - ZG (Zenith Głuponie) - Kaszak Marcin - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Koczorowski Mariusz - EP (MMA Extreme Poznań ) - Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czarnowski Mariusz - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Zakrzewski Filip - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Szymankiewicz Robert - KP (Kohorta Poznań) - Koriat Jędrzej - AW (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Góralski Adam - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Szczerek Sebastian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Hrek Serhii - DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Pietrowski Łukasz - EGŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Zakrzewski Filip - JMG (judo Miejska Górka ) - Stachowski Robert - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 2:21 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  8. Chabucki Angelo - GG (Grappler Grudziądz) - Bednarz Dawid - K_GWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 3:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Florek Eryk - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Chabucki Angelo - GG (Grappler Grudziądz) - Świtalski Adam - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 0:37 - (T)KO - TKO
  11. Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Janiszewski Rafał - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - KO
  12. Koczorowski Mariusz - EP (MMA Extreme Poznań ) - Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Góralski Adam - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Hrek Serhii - DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Koczorowski Mariusz - EP (MMA Extreme Poznań ) - Chabucki Angelo - GG (Grappler Grudziądz) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - balacha
  15. Chabucki Angelo - GG (Grappler Grudziądz) - Juskowiak Tomasz - ZG (Zenith Głuponie) - Czas walki: 2:50 - (T)KO - TKO
  16. Czarnowski Mariusz - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Szymankiewicz Robert - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 2:44 - (T)KO - KO
  17. Góralski Adam - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czarnowski Mariusz - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Góralski Adam - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Koczorowski Mariusz - EP (MMA Extreme Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  19. Chabucki Angelo - GG (Grappler Grudziądz) - Czarnowski Mariusz - CS (MMA Czarni Słupsk ) - Czas walki: 2:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kwiatkowski Norbert - SGT (Linke Gold Team) - Waskin Adrian - KGWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Karczmarski Patryk - DM (MMA Devil Międzychód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trytek Oskar - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Kwiatkowski Norbert - SGT (Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Nowacki Marcel - AZP (Ankos MMA) - Zadorozhny Alik - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - balacha
  6. Nowacki Marcel - AZP (Ankos MMA) - Trytek Oskar - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Oleksy Michał - CKG (Contender Kamienna Góra ) - Nowacki Marcel - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Trytek Oskar - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Kwiatkowski Norbert - SGT (Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Iaroshenko Ihor - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Bartkowiak Hubert - AZP (Ankos MMA) - Czas walki: 1:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Bartkowiak Hubert - AZP (Ankos MMA) - Skonieczny Bartłomiej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Iaroshenko Ihor - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Skonieczny Bartłomiej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Palacz Adam - AZP (Ankos MMA) - Roicki Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Perzanowski Dominik (MMA Devil Poznań) - Ślugaj Remigiusz - AZS (AZS Politechnika Rzeszowska) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - balacha

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Rychły Adrian - GTP (Gold Team Polska) - Koriat Jędrzej - AW (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kowalski Aleksander - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Tyborowski Dorian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów