Mistrzostwa Lubelszczyzny i Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowców
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Borowiec Karol - G (Gladio) - Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kuna Konrad (Gladio) - Czerniec Daniel - GL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czerniec Daniel - GL (MKS Kalina Lublin ) - Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Borowiec Karol - G (Gladio) - Kuna Konrad (Gladio) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Pień Tymoteusz (Gladio) - Goral Kamil - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - duszenie trójkątne
  2. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Masierak Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Masierak Adrian - G (Gladio) - Goral Kamil - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Pień Tymoteusz (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Lewandowski Oktawian - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Tykhonchuk Oleh (Gladio) - Lewandowski Oktawian - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tykhonchuk Oleh (Gladio) - Porada Robert (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Perzanowski Kamil - S (SPARTANS) - Nestorowicz Mateusz - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Karpiej Adrian - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:20 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  2. Jedziniak Krzysztof - S_R (Spartakus Rzeszów) - Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - balacha
  3. Karpiej Adrian - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:49 - (T)KO - TKO
  4. Jedziniak Krzysztof - S_R (Spartakus Rzeszów) - Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Stanicki Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Stanicki Wojciech (Brak klubu) - Rafalski Oliwier - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - balacha
  3. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:30 - (T)KO - TKO
  4. Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Stanicki Wojciech (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Jędryszczak Brajan (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Kypjatkov Wołodym - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:36 - Poddanie - balacha
  3. Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Kypjatkov Wołodym - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Semenenko Daniel - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szymański Marcel - DW (Dziki Wschód) - Talacha Adam - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szymański Marcel - DW (Dziki Wschód) - Korobov Vadym (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Jaroszyński Robert - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 1:20 - Dyskwalifikacja
  5. Jaroszyński Robert - KL (MKS Kalina Lublin ) - Korobov Vadym (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Nowaczenko Daniel - DW (Dziki Wschód) - Szymański Marcel - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Majewski Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Drozd Paweł - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 2:39 - (T)KO - TKO
  2. Małek Piotr - FGF (Factory Gym Fight) - Drozd Paweł - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Majewski Piotr - CFR (Cross Fight Radom) - Małek Piotr - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Jarocki Marcin - KL (MKS Kalina Lublin ) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Defiński Daniel - CFR (Cross Fight Radom) - Matysiak Grzegorz - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 1:57 - (T)KO - TKO
  3. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Matysiak Grzegorz - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Defiński Daniel - CFR (Cross Fight Radom) - Jarocki Marcin - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Akhmadov Baysangur (MKS SAMBO CHEŁM ) - Gąsienica Darek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Akhmadov Baysangur (MKS SAMBO CHEŁM ) - Pawłowski Bartłomiej - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pawłowski Bartłomiej - G (Gladio) - Matysiak Bartłomiej - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sobolewski Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Matysiak Bartłomiej - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - balacha
  5. Akhmadov Baysangur (MKS SAMBO CHEŁM ) - Sobolewski Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Berezovskyi Artur - KL (MKS Kalina Lublin ) - Ożga Ernest - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Abdurzakov Mansur (MKS Kalina Lublin ) - Żurowski Damian - Cross_FR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Berezovskyi Artur - KL (MKS Kalina Lublin ) - Wszołek Aleksander - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - taktarov
  4. Abdurzakov Mansur (MKS Kalina Lublin ) - Gorchynskyi Iaroslav (Brak klubu) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Gorchynskyi Iaroslav (Brak klubu) - Wszołek Aleksander - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Abdurzakov Mansur (MKS Kalina Lublin ) - Berezovskyi Artur - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 0:07 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Chubyk Mykola - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czarnecki Bartłomiej - LM (Legiony Mniów) - Chubyk Mykola - L (Lublinianka MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czarnecki Bartłomiej - LM (Legiony Mniów) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - balacha
  4. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Śliwiński Robert - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Śliwiński Robert - G (Gladio) - Piwoński Dawid - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Wieleba Szymon - SL (Lublinianka MMA) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - balacha
  4. Śliwiński Robert - G (Gladio) - Wieleba Szymon - SL (Lublinianka MMA) - Czas walki: 1:14 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+1:02 - Poddanie - balacha

Formuła młodzieżowiec (M) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Filip Witold - S_R (Spartakus Rzeszów) - Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - duszenie trójkątne
  2. Filip Witold - S_R (Spartakus Rzeszów) - Chudzik Patryk - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie trójkątne
  3. Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Chudzik Patryk - GŁ (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Demczuk Beata (Dziki Wschód) - Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów