Strefa zawodnika
Rankingi i klasyfikacje
Najnowszy turniej
ALMMA140 Sochaczew - 2017-11-20
Mistrzostwa Polski MMA 2017
Ranking zawodników
Kozikowski Kacper
(
MMA Team Ełk
)
4 - 0
Decowski Sebastian - S_R
(
Spartakus Rzeszów
)
4 - 0
Kułak Artur
(
S4 Fight&CrossGym
)
4 - 0
Widenka Mateusz - OT
(
Octagon Team
)
4 - 0
Dobrzycki Adrian - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
4 - 0
Sulewski Hubert
(
Fight Club Łomża
)
4 - 0
Brzezicki Jacek
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
4 - 0
Całkowski Paweł - ŁB
(
Zenith Vera Łódź
)
4 - 0
Bujnowski Arkadiusz
(
MMA Team Ełk
)
4 - 0
Sobieraj Alan - CW
(
Copacabana Warszawa
)
4 - 1
Majewski Sebastian - IP
(
Impact Płock
)
4 - 1
Fidala Paweł - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
3 - 0
Floriańczyk Damian - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
3 - 0
Kraska Kamil
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
3 - 0
Jabłoński Michał - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
3 - 0
Bekus Anita - STT
(
SHARK TOP TEAM
)
3 - 0
Kaczmarczyk Patryk
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
3 - 0
Krawczyk Artur
(
Brawler Końskie
)
3 - 0
Piwoński Dawid - CFR
(
Cross Fight Radom
)
3 - 0
Kosowski Krystian - GK
(
S4 Fight&CrossGym
)
3 - 1
Kuchmacz Kacper - A_O
(
Arrachion Olsztyn
)
3 - 1
Kuszneruk Kamil - DW
(
Dziki Wschód
)
3 - 1
Pieczka Jarosław - BFS
(
Be Fit MMA Skierdy
)
3 - 1
Żelazek Jan - WCA
(
S4 Fight&CrossGym
)
3 - 1
Niewiadomski Natan - BTK
(
Berserkers Team Kołobrzeg
)
3 - 1
Bartoszewicki Filip - RGOW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
3 - 1
Pieńkowska Katarzyna - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
2 - 0
Borkowska Patrycja
(
Bambero Team Wyszków
)
2 - 0
Dziki Artur - AO
(
MMA Team Ostróda
)
2 - 0
Jędrysiak Natalia
(
Bambero Team Wyszków
)
2 - 0
Martynik Patryk - OT
(
Octagon Team
)
2 - 0
Jeziorski Michał - OG
(
Poland Top Team Grudziądz
)
2 - 0
Giemza Paulina
(
Octagon Team
)
2 - 0
Izydorski Łukasz S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
2 - 0
Zaczeniuk Bartosz
(
Vale Tudo Białystok
)
2 - 0
Sobolewski Adrian - CFR
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Gielezy Marcel
(
Wrox Gym
)
2 - 1
Sobierski Mateusz - AG
(
Academia Gorila
)
2 - 1
Dzikowski Borys - PW
(
MMA Rawicz
)
2 - 1
Słaby Krystian - GLKS
(
GLKS Nadarzyn
)
2 - 1
Komorowski Adam
(
Szkoła Walki Drwala
)
2 - 1
Bąk Gerard BK
(
Brawler Końskie
)
2 - 1
Suwezda Adrian - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
2 - 1
Anthony Samuel - OT
(
Octagon Team
)
2 - 1
Berkieta Maciej - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
2 - 1
Błaszkiewicz Norbert
(
Arrachion Olsztyn
)
2 - 1
Kubicki Maciej - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
2 - 1
Grochulski Grzegorz - AG
(
Academia Gorila
)
2 - 1
Filipczak Marcin - CRS
(
CRS Pabianice
)
2 - 1
Streich Tomasz
(
Legia Fight Club
)
2 - 1
Insadowski Filip
(
No Limit Toruń
)
2 - 1
Mucha Marek - GT
(
Gruchała Team
)
2 - 1
Jakubowski Mateusz SK_K
(
SK Kickboxing Kielce
)
2 - 1
Kubas Andrzej -MMA_Rz
(
MMA Rzgów
)
2 - 1
Gąsiorkiewicz Arek
(
Monster Akademia Rybnik
)
2 - 1
Porada Robert
(
Cross Fight Radom
)
2 - 1
Goss Przemysław - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
2 - 1
Gromada Robert - AW
(
UKS Hyosai
)
2 - 1
Majkut Marek - H
(
Hunter MMA
)
2 - 1
Turemka Marcin CW
(
Copacabana Warszawa
)
2 - 1
Gnatkowski Rafał - FAO
(
Fight Academy Ostrołęka
)
2 - 2
Wysocki Krzysztof
(
Black Horse MMA Łomża
)
1 - 0
Martynik Dawid - OT
(
Octagon Team
)
1 - 0
Rudzki Michał GLKS-Y
(
GLKS Yakuza
)
1 - 0
Żurowski Karol Cross FC
(
Cross Fight Radom
)
1 - 0
Rozwarski Radosław - VVD
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
1 - 0
Jonderko Daniel
(
Monster Akademia Rybnik
)
1 - 0
Sobolewski Paweł
(
Okniński Białystok
)
1 - 0
Nowak Bartosz - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 0
Klimek Jakub - H
(
Hunter MMA
)
1 - 1
Czyrka Piotr - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
1 - 1
Krzewina Kamil - STT
(
KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska
)
1 - 1
Kołada Krystian - GBŁ
(
Gracie Barra Łódź
)
1 - 1
Piątkowski Hubert - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 1
Sosnowski Mateusz - CW
(
Copacabana Warszawa
)
1 - 1
Machnacz Dariusz - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
1 - 1
Stupienko Patryk - PZ
(
Pride Złotoria
)
1 - 1
Konieczny Damian
(
Ankos MMA
)
1 - 1
Majewski Piotr - CFR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Borowska Katarzyna
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 1
Sobczyński Dawid
(
Brawler Końskie
)
1 - 1
Golus Mikołaj - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
1 - 1
Grzyb Maciej - LFC
(
Legia Fight Club
)
1 - 1
Wyrwa Mateusz - K.GW
(
K.O.Zak Gorzów Wielkopolski
)
1 - 1
Pryjda Kamil
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Szwajkowski Patryk - DW
(
Dziki Wschód
)
1 - 1
Goleń Marcin - NC
(
Nastula Club
)
1 - 1
Tkacz Hubert - MMA_P
(
MMA Płońsk
)
1 - 1
Szymański Patryk - AW
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 1
Demczuk Beata
(
Dziki Wschód
)
1 - 1
Gnatkowski Krystian - FAO
(
Fight Academy Ostrołęka
)
1 - 1
Wiśnios Piotr - SKSKB
(
SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec
)
1 - 1
Toe Filip
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 1
Pułanecki Damian
(
Gracie Barra Łódź
)
1 - 1
Janiak Grzegorz - NSŚ
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
1 - 1
Jędryszczak Brajan
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Siemiończyk Ireneusz - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
1 - 1
Kowal Bartosz
(
Szkoła Walki Drwala
)
1 - 1
Jędrzejewski Damian - RT
(
Impact Płock
)
1 - 1
Chojnowski Artur - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
1 - 1
Tarsińska Anna
(
Dziki Wschód
)
1 - 1
Trajdos Kamil - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
1 - 1
Lisowski Roman - RGCMR
(
Monster Akademia Rybnik
)
1 - 1
Szwałek Kacper - GBW
(
Gracie Barra Wąbrzeźno
)
1 - 1
Malinowski Daniel
(
Octagon Team
)
1 - 1
Roicki Szymon
(
Arrachion Olsztyn
)
1 - 1
Kuna Konrad
(
Gladio
)
1 - 1
Dudkiewicz Szymon - GBŁ
(
Gracie Barra Łódź
)
1 - 1
Gutowski Przemysław
(
Antigia Team Pisz
)
1 - 1
Szopa Wiktoria - CS
(
MMA Czarni Słupsk
)
1 - 1
Robótka Krystian - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
1 - 1
Miś Gracjan - SFT
(
Strefa Walki Lubin
)
1 - 1
Czaban Magdalena - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
1 - 1
Borończyk Piotr - BK
(
Brawler Końskie
)
1 - 1
Roszkowski Paweł - SBT
(
Sportowy Białystok Team
)
1 - 1
Mazur Dawid - S
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Sobek Karolina
(
Spartakus Rzeszów
)
1 - 1
Żochowski Hubert - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
1 - 1
Piątkowski Łukasz - BT
(
MMA & BOXING "BULDOG" TEAM
)
1 - 1
Gałczyński Karol - CFR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Syguła Klaudia
(
SHARK TOP TEAM
)
1 - 1
Paszotta Jakub - K.O.
(
K.O. Fight Team
)
1 - 1
Żurowski Damian - Cross_FR
(
Cross Fight Radom
)
1 - 1
Gałęcki Dawid - KO_GWlkp
(
K.O.Zak Gorzów Wielkopolski
)
1 - 1
Rząp Dawid - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
1 - 1
Miąskowski Jarosław - NLT
(
No Limit Toruń
)
0 - 1
Jopek Dariusz - CW
(
Copacabana Warszawa
)
0 - 1
Mokras Mateusz - RG_OW
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
0 - 1
Konopa Robert - W
(
Wrox Gym
)
0 - 1
Przytulski Bartek - MMA_Rz
(
MMA Rzgów
)
0 - 1
Lubowicki Maciej - UFCW
(
Uniq Fight Club Warszawa
)
0 - 1
Malinowski Michał - FSW
(
Grappling Szczerbiec Wolbórz
)
0 - 1
Dobrowolski Krzysztof
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Buźniak Bartosz - BTW
(
Bambero Team Wyszków
)
0 - 1
Jarzyński Wojciech - GLKS
(
GLKS Nadarzyn
)
0 - 1
Nosek Krystian
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Smoliński Kamil - RT
(
Różal Team
)
0 - 1
Sosiński Sebastian
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Arnista Piotr
(
Black Horse MMA Łomża
)
0 - 1
Pielaszkiewicz Patryk
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 1
Zalewski Wiktor - IP
(
Impact Płock
)
0 - 1
Madejski Dawid - BTŁ
(
Berserkers Team Łódź
)
0 - 1
Osmałek Krzysztof
(
K.O. Fight Team
)
0 - 1
Pawełek Michał - DD
(
Dragons Den
)
0 - 1
Malik Jan - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
0 - 1
Leszczyński Mikołaj
(
Uniq Fight Club Warszawa
)
0 - 1
Kozikowski Krystian - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Pietrzak Damian - FCŁ
(
Berserkers Team Łódź
)
0 - 1
Wojdat Marta
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Błażejewski Adrian
(
GRACIE BARRA RZESZÓW
)
0 - 1
Kosiński Rafał - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Kałamaga Konrad - BFS
(
Be Fit MMA Skierdy
)
0 - 1
Bazydło Krystian - FCŁ
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Kania Mateusz - BH
(
Black Horse MMA Łomża
)
0 - 1
Zając Sergiusz
(
Spartakus Rzeszów
)
0 - 1
Kraczaj Patryk - BTO
(
Berserkers Team Olsztyn
)
0 - 1
Charzewska Joanna - STT
(
SHARK TOP TEAM
)
0 - 1
Goldas Marcel - FC
(
Fit Centrum
)
0 - 1
Budnicki Radek - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Chmielewski Łukasz
(
Brawler Końskie
)
0 - 1
Bieniek Michał - IP
(
Impact Płock
)
0 - 1
Arndt Dominik
(
Natal Gold Team
)
0 - 1
Krawczyk Bartek - AT
(
Adamusik Team
)
0 - 1
Walasik Patryk - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
0 - 1
Wiewiórka Maksymilian - CW
(
CHECKMAT Wrocław
)
0 - 1
Wieder Wojciech
(
GLKS Nadarzyn
)
0 - 1
Kowalski Bartłomiej - H
(
Hunter MMA
)
0 - 1
Sechawer Bartek - RGM_R
(
Monster Akademia Rybnik
)
0 - 1
Nawrot Mateusz - SKKK
(
SK Kickboxing Kielce
)
0 - 1
Tkaczyk Dominik
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Alenowicz Michał - W
(
Wrox Gym
)
0 - 1
Czaderska Weronika - KMT
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Bednarski Michał
(
GLKS Nadarzyn
)
0 - 1
Tomczak Jakub - BTW
(
Bambero Team Wyszków
)
0 - 1
Kaźmierczak Jakub - RKKK
(
Rawski Klub Karate Kyokushin
)
0 - 1
Banul Mateusz - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Skweres Arkadiusz - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Antczak Sebstian - PB
(
Piękna i Bestia Fitness Club
)
0 - 1
Jaszczuk Maksymilian - FW
(
Fenix Warszawa
)
0 - 1
Samerdak Katarzyna - RGC
(
Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
)
0 - 1
Kądziela Janusz - BT
(
MMA & BOXING "BULDOG" TEAM
)
0 - 1
Popławski Artur - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Wywioł Kuba - OT_C
(
Octagon Team
)
0 - 1
Maciejewski Kacper - FW
(
Fenix Warszawa
)
0 - 1
Lubiak Sebastian - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Łowczyński Szymon - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Krzyżanowski Sebastian
(
Tajfun Legionowo
)
0 - 1
Bodek Hubert - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Łuczaj Kamil - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Rohde Adrian - NSŚ
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 1
Bryg Kacper
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 1
Andrzejczak Tomasz - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
0 - 1
Hawryś Rafał - P
(
Club MMA Przemyśl
)
0 - 1
Kiereś Damian - GKB
(
Gladiators Kick-boxing
)
0 - 1
Wojtczuk Mateusz
(
Gladio
)
0 - 1
Nieckarz Patryk - WS
(
Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
)
0 - 1
Wydra Dominik - KMT
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Domachowski Łukasz - GDB
(
Golden Dragon Bydgoszcz
)
0 - 1
Kopeć Jakub - TKM
(
Tornado Kalisz MMA
)
0 - 1
Szymański Marcel - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Śpiewak Dawid
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Smoleń Patryk - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Borzęcki Dawid - MMA_Rz
(
MMA Rzgów
)
0 - 1
Listkiewicz Mateusz - NM
(
MMA Nowe Miasto
)
0 - 1
Bors Mateusz - STT
(
SHARK TOP TEAM
)
0 - 1
Bralski Wojtek - BT
(
MMA & BOXING "BULDOG" TEAM
)
0 - 1
Małkiewicz MIchał - MP
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Rosiński Piotr - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Kurasz Dominika
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Hawryś Patryk - P
(
Club MMA Przemyśl
)
0 - 1
Menacho Vargas Albert - KSO
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
0 - 1
Leszczyński Kacper - W
(
Wrox Gym
)
0 - 1
Buczko Jacek - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 1
Ułanowicz Mateusz - E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Fangrat Michał - H
(
Hunter MMA
)
0 - 1
Knap Dominik - NSŚ
(
Niedźwiedzie Stronie Śląskie
)
0 - 1
Filip Piotr - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
0 - 1
Węzowczyk Bartłomiej - CT
(
Ciepliński Team
)
0 - 1
Morgiel Patryk
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
0 - 1
Krzeszowski Mariusz - OKSW
(
Oświęcimski Klub Sportów Walki
)
0 - 1
Sobotka Olaf - GTM
(
Grappling Team Mława
)
0 - 1
Sitnik Bartek
(
Forca Dęblin
)
0 - 1
Świątkowski Mateusz - GLKS
(
GLKS Nadarzyn
)
0 - 1
Wypych Aleksandra
(
Gracie Barra Łódź
)
0 - 1
Morgiel Bartosz
(
Rio Grappling Ostrów Wlkp
)
0 - 1
Staś Mateusz - IP
(
Impact Płock
)
0 - 1
Drozdowski Jakub - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Kuś Krystian
(
Mighty Bulls Gdynia
)
0 - 1
Paszyński Kacper - MG
(
MMA Rawicz
)
0 - 1
Burzyński Krystian
(
MMA Płońsk
)
0 - 1
Bujnowski Piotr - MMA_E
(
MMA Team Ełk
)
0 - 1
Ilnicka Paulina - A
(
Kaiser Sports Olsztyn
)
0 - 1
Batogowski Norbert
(
Fight Club Łomża
)
0 - 1
Suska Łukasz - S4
(
S4 Fight&CrossGym
)
0 - 1
Samociuk Marek - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Masierak Adrian - G
(
Gladio
)
0 - 1
Lassota Sławomir
(
Spartakus Rzeszów
)
0 - 1
Bednarz Dawid - K_GWlkp
(
K.O.Zak Gorzów Wielkopolski
)
0 - 1
Górzyński Michał - BFS
(
Be Fit MMA Skierdy
)
0 - 1
Michałowski Maksymilian - VTB
(
Vale Tudo Białystok
)
0 - 1
Wójcicki Kamil - CT
(
Ciepliński Team
)
0 - 1
Leśnikowski Mateusz - GBW
(
Gracie Barra Wąbrzeźno
)
0 - 1
Grzegorzewski Mateusz - VFC
(
Zenith Vera Łódź
)
0 - 1
Andrusiewicz Szymon - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 1
Sęk Kamil - FAO
(
Fight Academy Ostrołęka
)
0 - 1
Tyborowski Dorian - ASW
(
ASW Black Panther Bydgoszcz
)
0 - 1
Klejdysz Mateusz - PMG
(
Team Fighting Zielona Góra
)
0 - 1
Bujnowicz Tomasz - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
0 - 1
Stępień Krzysztof
(
Bastion Tychy
)
0 - 1
Przyborowski Filip - AO
(
Arrachion Olsztyn
)
0 - 1
Kowalczyj Filip - CŁ
(
Copacabana Łódź
)
0 - 1
Nyk Konstanty - RKT
(
Radomski Klub Taekwon-do
)
0 - 1
Pietruszka Weronika - DW
(
Dziki Wschód
)
0 - 2
Kędzierska Monika - SWD
(
Szkoła Walki Drwala
)
0 - 2
ALMMA223 Poznań
ALMMA222 Bochnia
ALMMA221 Teresin ME MMA 2022
ALMMA219 Oborniki Śląskie
ALMMA219 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA220 Lublin
ALMMA218 Puchar Europy
ALMMA218 Teresin
ALMMA217AMP
ALMMA217 Bydgoszcz
ALMMA216 Sochaczew
ALMMA215 MP MMA 2022 Sochaczew
ALMMA215 Sochaczew
ALMMA214 Poznań
ALMMA213 Bydgoszcz
ALMMA211 Puławy
ALMMA212 Sochaczew
ALMMA209 Sochaczew
ALMMA210 Lublin
ALMMA208 Sochaczew
ALMMA208 ME MMA 2021
ALMMA207 Puchar Europy
ALMMA207 Bydgoszcz
ALMMA206 Poznań
ALMMA205 Warszawa
ALMMA204 Lublin
ALMMA203 Bochnia
ALMMA202 Bydgoszcz
ALMMA202 AMP
ALMMA196 Sochaczew MPMMA 2021
ALMMA194 Sochaczew
ALMMA201 Sochaczew
ALMMA200 Ustka
ALMMA195 Puławy
ALMMA199 Bytom
ALMMA198 Lublin
ALMMA197 Oborniki Śląskie
ALMMA197 MP MMA Młodzieżowców
ALMMA193 Sochaczew
ALMMA192 Bydgoszcz
ALMMA191 Sochaczew
ALMMA190 Puławy
ALMMA189 Bochnia
ALMMA188 Sochaczew
ALMMA188MPMłodz
ALMMA187 Lublin
ALMMA186 Sochaczew ME MMA 2020
ALMMA185 Poznań
ALMMA184 Bydgoszcz
ALMMA183 Sochaczew MP MMA 2020
ALMMA182 Stegna
ALMMA181 Sochaczew PP
ALMMA180 Lublin
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA179 Sochaczew
ALMMA177 Oborniki Śląskie
ALMMA178 Lublin
ALMMA176 Sochaczew
ALMMA175 Poznań
ALMMA174 Borzęcin
ALMMA173 Bydgoszcz
ALMMA172 Lublin
ALMMA168 VIP
ALMMA171 Bytom
ALMMA170 Lublin
ALMMA169 Oborniki Śląskie
ALMMA166 Sochaczew
ALMMA167 Lublin
ALMMA165 Poznań
ALMMA164 Sochaczew
ALMMA163 Sochaczew
ALMMA162 Oborniki Śląskie
ALMMA161 Lublin
ALMMA160 Sochaczew
ALMMA159 Borzęcin
ALMMA158 Poznań
ALMMA157 Bydgoszcz
ALMMA156 Świętochłowice
ALMMA154 Jelenia Góra
ALMMA155 Lublin
ALMMA152 Jurków
ALMMA153 Lublin
ALMMA151 Poznań
ALMMA150 Dzierżoniów
ALMMA149 Kielce
ALMMA148 Sochaczew
ALMMA147 Bielawa
ALMMA146 Świętochłowice
ALMMA145 Poznań
ALMMA144 Sochaczew
ALMMA143 Łódź
ALMMA142 Oborniki Śląskie
ALMMA141 Słupsk
ALMMA140 Sochaczew
ALMMA139 Lublin
ALMMA138 Poznań
ALMMA137 Borzęcin
ALMMA136 Świętochłowice
ALMMA135 Krynica Morska
ALMMA134 Jurków
ALMMA133 Bielawa
ALMMA132 Sochaczew
ALMMA131 Katowice
ALMMA130 Lublin
ALMMA129 Poznań
ALMMA128 Dzierżoniów
ALMMA127 Sochaczew
ALMMA126 Świętochłowice
ALMMA125 Sochaczew
ALMMA124 Białystok
ALMMA122 Sochaczew
ALMMA123 Kraków
ALMMA121 Wrocław
ALMMA120 Rzeszów
ALMMA119 Lublin
ALMMA118 Poznań
ALMMA117 Świętochłowice
ALMMA116 Bielawa
ALMMA115 Stegna
ALMMA114 Jurków
ALMMA112 Sulejów
ALMMA113 Kraków
ALMMA111 Chełm
ALMMA110 Borzęcin
ALMMA109 PP MMA 2016
ALMMA108 Świętochłowice
ALMMA107 Oborniki Śląskie
ALMMA105 Poznań
ALMMA106 Jarosław
ALMMA104 Mrzeżyno
ALMMA103 Lublin
ALMMA102 Dzierżoniów
ALMMA101 Sochaczew
ALMMA100 Sochaczew
ALMMA99 Sochaczew
ALMMA98 Wrocław
ALMMA97 Białystok
ALMMA96 Łęczna
ALMMA95 Sochaczew MPMMA MŁ i K
ALMMA94 Bochnia
ALMMA93 Biała Podlaska
ALMMA92 Rzeszów
ALMMA91 Poznań
ALMMA90 Świętochłowice
ALMMA89 Mława
ALMMA88 Krynica Morska
ALMMA87 Jurków
ALMMA86 Katowice
ALMMA84 Sochaczew
ALMMA83 Oborniki Śląskie
ALMMA82 Lubartów
ALMMA81 Żyrardów
ALMMA80 Chełm
ALMMA79 Sochaczew PPJJNeWaza
ALMMA77 Poznań
ALMMA78 Rzeszów
ALMMA76 Wrocław
ALMMA75 Sochaczew
ALMMA74 Świętochłowice
ALMMA73 Amatorski Puchar FEN
Mistrzostwa Polski MMA2014 2014
ALMMA70 Wrocław
ALMMA69 Sochaczew
ALMMA68 Bytom
ALMMA67 Bochnia
ALMMA66 Poznań
ALMMA65 Sochaczew
ALMMA64 Świętochłowice
ALMMA63 Jurków
ALMMA62 Katowice
ALMMA61 Bochnia
ALMMA60 Wrocław
ALMMA59 Chełm
Akademickie Mistrzostwa Polski
ALMMA58 Żyrardów
ALMMA57 Oborniki Śląskie
ALMMA56 Borzęcin
ALMMA55 Sochaczew
ALMMA54 Katowice
ALMMA53 Łódź
ALMMA52 Sochaczew
ALMMA51 Sochaczew
ALMMA50 Sochaczew
ALMMA48 Rzeszów
ALMMA49 Wrocław
ALMMA47 Bytom
ALMMA46 Żyrardów
ALMMA45 Bochnia
ALMMA44 Wołomin
ALMMA43 Pruszków
ALMMA42 Jurków
ALMMA40 Kielce
ALMMA39 Bochnia
ALMMA38 Sochaczew
ALMMA37 Lublin
ALMMA36 Zgierz
ALMMA35 Wrocław
ALMMA34 Rzeszów
ALMMA33 Sochaczew
ALMMA32 Żyrardów Puchar Mazowsza
Mistrzostwa Polski 2012
M.Pomorza 2012
ALMMA31 Żyrardów
M.P.Północnej 2012
ALMMA30 Sochaczew
ALMMA29 Bochnia
ALMMA28 Wrocław
ALMMA27 Zgierz
ALMMA26 Wołomin
ALMMA25 Pabianice
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów