Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Pałkowski Arkadiusz - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:53 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Pałkowski Arkadiusz - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Przywoźny Bartosz (TNT Wołomin) - Czas walki: 3:12 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Błoński Adrian (Arrachion MMA Iława ) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila) - Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn) - Ozga Jakub (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cyran Rafał - SŁ (Shark Łódź) - Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Cyran Rafał - SŁ (Shark Łódź) - Ozga Jakub (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Wąsowska Ilona - DD (Dragons Den) - Białogłowa Karolina - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 3:55 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sosnowski Mateusz - LFC (Copacabana Warszawa) - Nowak Bartosz - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) - Nowak Bartosz - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) - Sosnowski Mateusz - LFC (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Borowiec Karol - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Gehrka Marcin - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Sparzak Piotr - AW (S4 Fight&CrossGym) - Kubicki Maciej - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kubicki Maciej - SKKK (SK Kickboxing Kielce) - Gehrka Marcin - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 2:27 - (T)KO - TKO
  5. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Sparzak Piotr - AW (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Żelazek Jan - WCA (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Orczyk Marcin - HTP (Hulk Team Police) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Nyk Konstanty - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Golon Piotr - O_G (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Wawrzycki Adrian - HTP (Hulk Team Police) - Sobolewski Adrian - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - duszenie trójkatne nogami
  7. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wawrzycki Adrian - HTP (Hulk Team Police) - Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  9. Orczyk Marcin - HTP (Hulk Team Police) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Orczyk Marcin - HTP (Hulk Team Police) - Wawrzycki Adrian - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 1:02 - (T)KO - KO
  2. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Rosiński Piotr - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rzempołuch Karol - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - balacha
  4. Rosiński Piotr - VTB (Vale Tudo Białystok) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00+1:40 - Poddanie - mataleo
  5. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Rzempołuch Karol - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00+1:45 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Dederko Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Szymański Patryk - AW (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Birski Seweryn - BK (Berserkers Team Kętrzyn) - Szymański Patryk - AW (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Dederko Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Więcaszek Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Birski Seweryn - BK (Berserkers Team Kętrzyn) - Czas walki: 3:23 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kiereś Damian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Gruszka Michał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kiereś Damian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Górski Patryk - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - balacha
  2. Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Górski Patryk - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - mataleo
  3. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jaszczuk Maksymilian - FW (Fenix Warszawa ) - Michalski Maciej - SKSK_VS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Lekston Igor - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Roszkowski Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Chimczuk Kacper - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 0:27 - Poddanie - balacha
  4. Lekston Igor - SŁ (Shark Łódź) - Wiśnios Piotr - SKSKB (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Kucharski Sebastian - WT (MMA Warriors Leszno) - Czas walki: 3:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Roszkowski Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Jaszczuk Maksymilian - FW (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Jaszczuk Maksymilian - FW (Fenix Warszawa ) - Lekston Igor - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Roszkowski Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Kania Mateusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kolek Radosław - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - anakonda
  4. Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Kolek Radosław - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  5. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 1:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kowalczyk Marcin - AO (Arrachion Olsztyn) - Kucharczyk Adrian - AG_O (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kuchmacz Kacper - A_O (Arrachion Olsztyn) - Kaźmierczak Jakub - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - balacha
  3. Kuchmacz Kacper - A_O (Arrachion Olsztyn) - Bugalski Damian - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Kowalczyk Marcin - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:48 - (T)KO - TKO
  5. Kuchmacz Kacper - A_O (Arrachion Olsztyn) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Bugalski Damian - HTP (Hulk Team Police) - Kowalczyk Marcin - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Kroczak Aleksander - CFR (Cross Fight Radom) - Chimczuk Przemysław - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - kimura
  2. Kroczak Aleksander - CFR (Cross Fight Radom) - Pater Rafał - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - kimura
  3. Chimczuk Przemysław - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Pater Rafał - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Smoliński Andrzej - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Flis Robert - NC (Nastula) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miliszewski Łukasz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Sokalski Szymon - O_G (Okniński MMA Grudziądz ) - Gajek Mateusz - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Lidke Damian - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Smoliński Andrzej - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 1:22 - Poddanie - kimura
  5. Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Nitek Dawid - SKS (SKS Kick-Boxing Viktoria Szydłowiec) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Lidke Damian - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Miliszewski Łukasz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Sokalski Szymon - O_G (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 0:04 - (T)KO - KO
  8. Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Lidke Damian - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 1:02 - (T)KO - TKO
  9. Miliszewski Łukasz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Sokalski Szymon - O_G (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Postek Kamil - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Piotrowski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miniszewski Bartłomiej - SBK (Sowilo BJJ Kielce) - Kozicki Patryk - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Miniszewski Bartłomiej - SBK (Sowilo BJJ Kielce) - Kozicki Patryk - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kozicki Patryk - AMAW (Academy Martial Arts Włocławek) - Piotrowski Kacper - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - mataleo
  5. Miniszewski Bartłomiej - SBK (Sowilo BJJ Kielce) - Postek Kamil - OG (Okniński MMA Grudziądz ) - Czas walki: 2:49 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kiełbasa Janek - CFR (Cross Fight Club ) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Borawski Paweł (Sportowe Zagłębie ) - Socik Radosław - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rajkowski Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Kowalski Natan - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kaźmierczak Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Ciejko Kamil - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Borawski Paweł (Sportowe Zagłębie ) - Kiełbasa Janek - CFR (Cross Fight Club ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rajkowski Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Jasiński Jakub - ŁB (Dragons Den) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Dadun Marcin - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Moniak Michał (Brak klubu) - Czas walki: 3:37 - (T)KO - TKO
  9. Kaźmierczak Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Kluczyński Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 2:08 - (T)KO - TKO
  10. Borawski Paweł (Sportowe Zagłębie ) - Rajkowski Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Kaźmierczak Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Rajkowski Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Borawski Paweł (Sportowe Zagłębie ) - Kaźmierczak Filip - BF (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Borowy Paweł - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Engler Bartosz - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Shkilniak Andrii - H (Hunter MMA) - Kowalczyk Jakub - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kukuła Michał - SŁ (Shark Łódź) - Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Borowy Paweł - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Kula Paweł - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kukuła Michał - SŁ (Shark Łódź) - Borowy Paweł - AGO (Academia Gorila Ostrów Maz.) - Czas walki: 3:35 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Shkilniak Andrii - H (Hunter MMA) - Kukuła Michał - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  7. Shkilniak Andrii - H (Hunter MMA) - Kula Paweł - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Suska Łukasz - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Górzyński Michał - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Suwezda Adrian - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Suska Łukasz - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - balacha
  3. Suwezda Adrian - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Górzyński Michał - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Piątkiewicz Michał - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 3:36 - Poddanie - balacha
  2. Zalewski Kamil - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Piątkiewicz Michał - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 0:16 - (T)KO - TKO
  3. Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Zalewski Kamil - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Białogłowa Karolina - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Cisło Weronika - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:15 - (T)KO - TKO
  2. Wąsowska Ilona - DD (Dragons Den) - Cisło Weronika - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 0:34 - (T)KO - TKO
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów