Puchar Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Janur Mateusz - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Grabowski Patryk - ŁŁB (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Mirzyński Adam (Dragon Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Grabowski Patryk - ŁŁB (Zenith Vera Łódź) - Mirzyński Adam (Dragon Gorzów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Janur Mateusz - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Dąbrowski Michał - PM (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) - Czas walki: 5:00+0:33 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:03 - Poddanie - skrętówka
  2. Wątrobski Norbert (Tornado Kalisz MMA) - Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Miłek Michał (Streffa Fight Team Lubin) - Wątrobski Norbert (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jarmoliński Michał - JS (Jatubaht Szczecin) - Lewandowski Mateusz - DevilŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Adamczyk Sebastian - SFT (Sparta Fight Team) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - TKO
  2. Adamczyk Sebastian - SFT (Sparta Fight Team) - Rozwarski Radosław - VVD (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  3. Czajka Bartłomiej - MMA_W (MMA Witkowo ) - Rozwarski Radosław - VVD (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
  4. Dzikowski Borys - PW (MMA Rawicz) - Czajka Bartłomiej - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Grabara Estera (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Grabowski Łukasz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Olesiński Sławomir - ZGT (Zet Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rabiec Kamil - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Scharbak Viktor (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - anaconda
  3. Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Powarzyński Szymon - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Rabiec Kamil - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Grabowski Łukasz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 1:11 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  5. Rabiec Kamil - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Czas walki: 2:30 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kosmowski Piotr - NLT (No Limit Toruń) - Zakrzewski Filip - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Małowicki Alan - GŁD (GŁD Team Piła) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Małowicki Alan - GŁD (GŁD Team Piła) - Zakrzewski Filip - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kosmowski Piotr - NLT (No Limit Toruń) - Zacholski Maciej - RGTK (Ronin Gold Team Koszalin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Tyburczy Damian - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Małecki Mateusz - MS (MMAtaleo Słupsk) - Staszak Dawid - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tyburczy Damian - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Dzięgiel Aleksander - SFT (Sparta Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Małecki Mateusz - MS (MMAtaleo Słupsk) - Dzięgiel Aleksander - SFT (Sparta Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Małecki Mateusz - MS (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Tyburczy Damian - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 1:44 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Jakubiak Marcin - CS (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jakubiak Marcin - CS (Czerwony Smok Poznań) - Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 1:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Miś Gracjan - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Iwańczuk Brajan - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Iwańczuk Brajan - BS (Berserker Szczecin ) - Witkowski Tomasz - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Witkowski Tomasz - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zawodniak Adam - PZ (Pride Złotoria) - Durczewski Szymon - JJMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Ślusarski Robert - ZGT (Zet Gold Team) - Ożadowicz Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ślusarski Robert - ZGT (Zet Gold Team) - Zawodniak Adam - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Ożadowicz Szymon (Brak klubu) - Durczewski Szymon - JJMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Kisielewski Mateusz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Czołgowski Kacper - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Wiewiórski Michał - MMA_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - balacha
  4. Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - balacha
  5. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - TKO
  6. Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 3:17 - (T)KO - TKO
  7. Wiśniewski Krystian - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Horn Adrian - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Reiwer Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Kozłowski Krystian - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Stupienko Patryk - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 4:00+1:30 - (T)KO - TKO
  4. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Reiwer Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:25 - (T)KO - KO
  5. Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Nowicki Kevin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 1:53 - (T)KO - TKO
  6. Nowicki Kevin - WG (Walka Gniezno) - Reiwer Dawid - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Karolczyk Szymon - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Nowicki Kevin - WG (Walka Gniezno) - Molski Maciej - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 1:47 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Dembek Dominik - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Piechowiak Marcel - LC (Luta Criativa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Dopierała Mateusz - GTP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Kożyszczak Mariusz - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kopeć Jakub - TKM (Tornado Kalisz MMA) - Sierakowski Jakub - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Dopierała Mateusz - GTP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Kopeć Jakub - TKM (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - balacha
  7. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kopeć Jakub - TKM (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Dopierała Mateusz - GTP (Panteon Mistrzów MMA Poznań) - Obłoza Adrian - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 0:25 - Poddanie - kimura

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Ratajczyk Sebastian - CSL (Czerwony Smok Luboń) - Halik Arek - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Motylski Bartosz - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - anaconda
  2. Konkel Konrad - SFT (Sparta Fight Team) - Kawecki Paweł - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 2:40 - (T)KO - KO
  3. Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Konkel Konrad - SFT (Sparta Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Krukowski Mikołaj - SGT (Sihasapa Gold Team) - Obłoza Jakub - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 1:45 - (T)KO - KO
  5. Krukowski Mikołaj - SGT (Sihasapa Gold Team) - Cacaj Przemysław - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 3:20 - (T)KO - KO
  6. Konkel Konrad - SFT (Sparta Fight Team) - Cacaj Przemysław - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Krukowski Mikołaj - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 3:53 - Dyskwalifikacja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Różycki Adrian (Brak klubu) - Ratajczak Jakub - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Różycki Adrian (Brak klubu) - Szczerbin Damian - SFS (Street Fighters Słubice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wilman Bartłomiej - JG (Jamniuk Gorzów) - Baranowski Mateusz - NLI (No Limits Inowrocław) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Orłowski Rafał - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - mataleo
  5. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Janik Maciej - RGCW (Wrox Gym) - Czas walki: 0:54 - (T)KO - KO
  6. Orłowski Rafał - KT (Kliasen Team) - Świech Przemysław - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO
  7. Waśko Michał (Brak klubu) - Traczyk Karol - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 0:41 - (T)KO - TKO
  8. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Wilman Bartłomiej - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 2:46 - (T)KO - TKO
  9. Waśko Michał (Brak klubu) - Kuliberda Jakub - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 2:30 - (T)KO - TKO
  10. Waśko Michał (Brak klubu) - Różycki Adrian (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 3:06 - (T)KO - TKO
  12. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Waśko Michał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Różycki Adrian (Brak klubu) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Soboniak Kamil - NLJ (No Limits Janikowo) - Jagielski Maciej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Lewandowski Bartosz - OŁ (No Limit Toruń) - Fryśny Oskar -SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Soboniak Kamil - NLJ (No Limits Janikowo) - Rupociński Mikołaj - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zdzitowiecki Eliasz - KGW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Miąskowski Jarosław - NLT (No Limit Toruń) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Telec Kamil - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  6. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Lewandowski Bartosz - OŁ (No Limit Toruń) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - mataleo
  7. Zdzitowiecki Eliasz - KGW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Ćwik Bartosz - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - TKO
  8. Miąskowski Jarosław - NLT (No Limit Toruń) - Tabaka Patryk - BS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:50 - (T)KO - TKO
  9. Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Żuber Marcin - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 1:12 - (T)KO - KO
  10. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Soboniak Kamil - NLJ (No Limits Janikowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Zdzitowiecki Eliasz - KGW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 2:45 - (T)KO - TKO
  12. Soboniak Kamil - NLJ (No Limits Janikowo) - Zdzitowiecki Eliasz - KGW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Dałek Piotr - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Lazarowicz Adam - DP (MMA Devil Poznań) - Duber Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Kłopocki Kamil (Sporty Walki Gostyń) - Czas walki: 1:17 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Kowalczyk Krzysztof - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Jachyra Jakub - SFT (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - TKO
  4. Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Kościelak Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Lazarowicz Adam - DP (MMA Devil Poznań) - Kowalczyk Krzysztof - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Kościelak Dawid - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kowalczyk Krzysztof - ZVŁ (Zenith Vera Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Włodarczyk Tomasz - DP (MMA Devil Poznań) - Lazarowicz Adam - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kwiatkowski Norbert - SGT (Sihasapa Gold Team) - Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ciesielski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Kaczmarski Konrad - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha
  3. Ciesielski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Waskin Adrian - KGWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 0:47 - (T)KO - TKO
  4. Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kramer Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 1:49 - (T)KO - TKO
  5. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Prokopiuk Adam - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 1:25 - (T)KO - TKO
  6. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Kwiatkowski Norbert - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Ciesielski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 3:50 - Poddanie - mataleo
  8. Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Kwiatkowski Norbert - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Woźniak Adam - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Ciesielski Dawid - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Radlak Oskar - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Melchert Miłosz - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Leszczyński Kacper - W (Wrox Gym) - Czas walki: 3:30 - (T)KO - TKO
  3. Szymański Mateusz - MMA_DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Leszczyński Kacper - W (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Melchert Miłosz - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Radlak Oskar - M_S (MMAtaleo Słupsk) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Eszer Weronika (Wrox Gym) - Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - balacha
  2. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Grabara Estera (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - balacha
  3. Eszer Weronika (Wrox Gym) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów