Puchar Polski MMA 2018
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Mazur Dawid - S (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Trzciński Marcin - NC (Nastula Club) - Rożenko Robert - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:12 - (T)KO - TKO
  3. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Trzciński Marcin - NC (Nastula Club) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  2. Łuczaj Kamil - VTB (Vale Tudo Białystok) - Ślepowroński Oskar (TNT Wołomin) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) - Łuczaj Kamil - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Horynecki Kacper (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie trójkątne
  2. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 2:24 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Bieniek Krzysztof - F (Fightman) - Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Kurasz Dominika (S4 Fight&CrossGym) - Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Biernat Paweł - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kroczak Aleksander - CFR (Cross Fight Radom) - Biernat Paweł - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 3:56 - Poddanie
  3. Kroczak Aleksander - CFR (Cross Fight Radom) - Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Podlaski Piotr- E (MMA Team Ełk) - Dussa Damian - MBG (Mighty Bulls Gdynia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sosnowski Mateusz - LFC (Copacabana Warszawa) - Wasiela Kamil - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) - Podlaski Piotr- E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sosnowski Mateusz - LFC (Copacabana Warszawa) - Olszewski Piotr - CW (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) - Sosnowski Mateusz - LFC (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Sparzak Piotr - AW (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Wyrwa Mateusz - K.GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - balacha
  3. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zardzewiały Marek - K (Spartakus Rzeszów) - Alenowicz Michał - W (Wrox Gym) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) - Zardzewiały Marek - K (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Płotka Paweł - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Żelazek Jan - WCA (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Nyk Konstanty - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie zza pleców
  5. Jakubowski Damian - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Sobiech Adrian - S (Sako Gdańsk) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Arent Kacper - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 0:12 - (T)KO - KO
  8. Sobiech Adrian - S (Sako Gdańsk) - Krysiński Sebastian (LKSW Tajfun) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - balacha
  9. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Krawczyk Artur (Brawler Końskie) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Mach Maciej (Dexters Team) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Sobiech Adrian - S (Sako Gdańsk) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 1:02 - Poddanie
  12. Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  13. Sobiech Adrian - S (Sako Gdańsk) - Herczyk Oskar - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Szczepański Maciej - O (MMA Team Ostróda) - Długokęcki Robert - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Paul Aleksander - S (Sako Gdańsk) - Bednarz Dawid - K_GWlkp (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Dela Adrian (Academia Gorila) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Paul Aleksander - S (Sako Gdańsk) - Szczepański Maciej - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Krzewina Kamil - STT (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Porada Robert (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:35 - Poddanie
  6. Krzewina Kamil - STT (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Paul Aleksander - S (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Temirbiev Ramzan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Lech Marcin - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Lech Marcin - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - balacha
  3. Porębny Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Temirbiev Ramzan - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 2:04 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kiereś Damian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Mikuła Mariusz - FG (Fighter Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Kisiel Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:26 - Poddanie - balacha
  3. Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Nalewajko Adrian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Kiereś Damian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Koch Mariusz (Brak klubu) - Czas walki: 3:46 - Poddanie - balacha
  5. Kiereś Damian - GKB (Gladiators Kick-boxing) - Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sochacki Kacper - TNT (TNT Wołomin) - Witkowski Damian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Jachimowski Kevin - S (Sako Gdańsk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Perzanowski Kamil - S (SPARTANS) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Robótka Krystian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Żurner Artur - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Tarmanowski Maksymilian - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - mataleo
  8. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Robótka Krystian - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 3:27 - Poddanie - duszenie

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Gurbisz Rafał - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Staniszewski Dawid - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Rosiak Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:29 - Poddanie - balacha
  3. Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Kaźmierczak Damian - DD (Copacabana) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - duszenie trójkątne
  4. Malik Jan - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Gotkowicz Gabriel - GS (GKMMA Sieradz) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne
  5. Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Ambroziński Damian - IFC (Ironman Fight Club Łódź) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - TKO
  6. Makowski Wojtek - A (Arrachion MMA Iława ) - Obała Adrian - GS (GKMMA Sieradz) - Czas walki: 2:30 - (T)KO - KO
  7. Sieczkowski Daniel - SŁ (Gracie Barra Łódź) - Jaskuła Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:04 - (T)KO - KO
  8. Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Felczak Wiktor - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - KO
  9. Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Kostrzewa Marek - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Makowski Wojtek - A (Arrachion MMA Iława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 2:16 - Decyzja - duszenie trójkątne nogami
  13. Jabłoński Oskar - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Sieczkowski Daniel - SŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 3:40 - Poddanie - balacha
  14. Żmudzin Gabriel - DD (Dragons Den) - Malik Jan - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 2:48 - (T)KO - TKO
  15. Dutkowski Alan - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Sobierski Mateusz - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  16. Makowski Wojtek - A (Arrachion MMA Iława ) - Staniszewski Dawid - ASW (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk) - Glistak Bartosz - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Mazurewicz Maciej - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Czajka Arkadiusz - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Sypniewski Mateusz - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - americana
  4. Majewski Jan - FL (Fighter Lębork) - Szewczyk Nicolas - STT (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 0:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - balacha
  6. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk) - Majewski Jan - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk) - Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk) - Czajka Arkadiusz - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - mataleo
  9. Majewski Jan - FL (Fighter Lębork) - Gontarek Dawid - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 0:34 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 2:17 - Poddanie - balacha
  11. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Grzegorczyk Patryk (Akademia Holistyczna) - Czas walki: 2:58 - Poddanie - balacha
  12. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czyrka Piotr - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 1:26 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kuźniarski Jarek - FCB (Fight Club Bytom .) - Pakulski Jakub - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Niekurzak Damian - FCB (Fight Club Bytom .) - Szuman Dawid - NLT (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kuźniarski Jarek - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Goszczycki Kastor - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czajka Radosław - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - mataleo
  6. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Chubenko Dmytro - DD (Dragons Den) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) - Bytnar Kacper - S (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:10 - (T)KO - KO
  8. Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Górnik Michał - SFG (Marga SFG Radom ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Goszczycki Kastor - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Vazaev Islam - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Niekurzak Damian - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - balacha
  12. Drozdowski Jakub - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:35 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Akhyad Khadzhiev - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Kłodowski Konrad - O (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Durszlewicz Karol - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 3:38 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Szymański Mikołaj - GTP (Gold Team Polska.) - Gmiński Kacper - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Szymański Mikołaj - GTP (Gold Team Polska.) - Kaźmierczak Jakub - RKKK (Rawski Klub Karate Kyokushin) - Czas walki: 2:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Knap Hubert - F (Fightman) - Wasilewski Przemysław - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:02 - Poddanie - balacha
  7. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Knap Hubert - F (Fightman) - Szymański Mikołaj - GTP (Gold Team Polska.) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Miśkiewicz Szymon - STT (SHARK TOP TEAM) - Szewczyk Bartosz - ASWW (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Miśkiewicz Szymon - STT (SHARK TOP TEAM) - Zawadzki Tomasz - KSC (Klub Sparta Chełmno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Żołowski Karol - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Sadowski Łukasz - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 1:03 - (T)KO - TKO
  4. Żołowski Karol - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Miśkiewicz Szymon - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Szymański Alan (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kalinowski Paweł - E (MMA Team Ełk) - Mazurkiewicz Przemysław (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Muzyka Denis - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - mataleo
  4. Pawełek Michał - DD (Dragons Den) - Kalinowski Paweł - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Muzyka Denis - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Pawełek Michał - DD (Dragons Den) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bartos Piotr - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Romatowski Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Muchowski Piotr - SRz (Spartakus Rzeszów) - Peter Przemysław - BFG (Baltic Fighters Gdańsk ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Tumiński Krzysztof - AG (Academia Gorila) - Frączek Adrian - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rios Turek Tomasz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Kucharski Adrian - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Grund Adam - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Chachowski Patryk - KSC (Klub Sparta Chełmno) - Czas walki: 1:33 - Poddanie - duszenie
  6. Szwydowski Dawid - KSC (Klub Sparta Chełmno) - Miliszewski Łukasz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:10 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Garski Aleksander - FL (Fighter Lębork) - Czas walki: 2:02 - (T)KO - TKO
  8. Muchowski Piotr - SRz (Spartakus Rzeszów) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Tumiński Krzysztof - AG (Academia Gorila) - Szwydowski Dawid - KSC (Klub Sparta Chełmno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Rios Turek Tomasz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Gralak Adrian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Bartos Piotr - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Grund Adam - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 3:21 - Poddanie - kimura
  12. Muchowski Piotr - SRz (Spartakus Rzeszów) - Bartos Piotr - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - mataleo
  13. Tumiński Krzysztof - AG (Academia Gorila) - Rios Turek Tomasz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:20 - Poddanie - balacha
  14. Muchowski Piotr - SRz (Spartakus Rzeszów) - Tumiński Krzysztof - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Kałamaga Konrad - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Walendzik Robert - SŁ (Shark Łódź) - Szymczak Łukasz - SGT (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Kaźmierczak Karol - KSC (Klub Sparta Chełmno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sieklucki Kamil - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Kluczyński Konrad - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bortkiewicz Paweł - TG (Fighter Giżycko) - Listkiewicz Paweł - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  6. Walendzik Robert - SŁ (Shark Łódź) - Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Dąbrowski Mateusz - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Poraj Maciej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Olczyk Sebastian - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - duszenie
  9. Mili Mikołaj - GTP (Gold Team Polska) - Grzelak Michał - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - mataleo
  10. Dąbrowski Mateusz - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Poraj Maciej - GDB (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - balacha
  11. Sieklucki Kamil - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Dąbrowski Mateusz - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Walendzik Robert - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - balacha
  13. Sieklucki Kamil - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Dąbrowski Mateusz - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  14. Sieklucki Kamil - KSO (Kaiser Sports Olsztyn) - Mili Mikołaj - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 1:13 - (T)KO - TKO
  15. Mili Mikołaj - GTP (Gold Team Polska) - Bortkiewicz Paweł - TG (Fighter Giżycko) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Krakotnik Mark - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Budnicki Radek - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dębski Dominik - AO (Arrachion Olsztyn) - Kula Dawid - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krakotnik Mark - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Patyk Karol - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dudek Sebastian - F (Fenix Warszawa ) - Woźniak Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dębski Dominik - AO (Arrachion Olsztyn) - Wolak Adrian - ASWPK (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) - Czas walki: 2:54 - Poddanie - taktarov
  6. Banul Mateusz - AO (Arrachion Olsztyn) - Leśniak Grzegorz - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 0:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Dębiński Patryk - SCSW (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie zza pleców
  8. Baszak Paweł - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Siemieniuk Marcin - B (BESTIOS ) - Czas walki: 2:28 - (T)KO - TKO
  9. Chochoł Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Sokołowski Karol - KW (K. S. W. Włocławek ) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Krakotnik Mark - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Dudek Sebastian - F (Fenix Warszawa ) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  11. Chochoł Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Czas walki: 2:51 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  12. Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Suwezda Adrian - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:41 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  13. Nowakowski Jakub - FTB (Fight Team MMA Brodnica) - Banul Mateusz - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:14 - (T)KO - KO
  14. Baszak Paweł - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Dębski Dominik - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 0:57 - (T)KO - KO
  15. Baszak Paweł - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Krakotnik Mark - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Chochoł Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Baszak Paweł - KB (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Chochoł Karol - CFR (Cross Fight Radom) - Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:27 - (T)KO - KO
  18. Suwezda Adrian - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kucharski Sebastian - BF (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  19. Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Sieg Paweł - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 0:43 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Zaręba Rafał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Dela Dawid - AG (Academia Gorila) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzysztofiak Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Kukiełka Mateusz - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Waszczykowski Rafał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Zawadzki Dominik - KP (Kohorta Poznań) - Górzyński Michał - BFS (Be Fit MMA Skierdy) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Waszczykowski Rafał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Zawadzki Dominik - KP (Kohorta Poznań) - Pilarski Michał - XYZ ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie zza pleców
  7. Zaręba Rafał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Poznańczyk Patryk - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 3:44 - Poddanie - balacha
  8. Krzysztofiak Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Suska Łukasz - S4 (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Krzysztofiak Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Zawadzki Dominik - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Krzysztofiak Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Zaręba Rafał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - balacha
  11. Zawadzki Dominik - KP (Kohorta Poznań) - Oracki Sebastian - ASW (ASW Black Panther Bydgoszcz) - Czas walki: 1:55 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Tersa Mateusz - BK (Brawler Końskie) - Gałęziok Grzegorz - FCB (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dudkiewicz Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Wójcik Emil - STK (Stalker Team Kozienice) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - anaconda
  3. Dudkiewicz Szymon - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Tersa Mateusz - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 0:49 - (T)KO - KO
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Jodzis Angelika - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - duszenie
  2. Kurasz Dominika (S4 Fight&CrossGym) - Jodzis Angelika - BTS (Berserker's Team Suwałki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Firlej Sylwia - KSO (Arrachion Olsztyn) - Łykowska Katarzyna - FFTC (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Bekus Anita - STT (SHARK TOP TEAM) - Wiśniewska Monika (UKS Judo Fight Club) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Bekus Anita - STT (SHARK TOP TEAM) - Firlej Sylwia - KSO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Bekus Anita - STT (SHARK TOP TEAM) - Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety +57 kg

  1. Fornal Lara (Academia Gorila) - Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Fornal Lara (Academia Gorila) - Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Urbanik Martyna - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Pietruszka Weronika - DW (Dziki Wschód) - Kujawin Patrycja - GS (GKMMA Sieradz) - Czas walki: 1:07 - Poddanie - balacha
  2. Mielczarek Aleksandra - GS (GKMMA Sieradz) - Kujawin Patrycja - GS (GKMMA Sieradz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pietruszka Weronika - DW (Dziki Wschód) - Mielczarek Aleksandra - GS (GKMMA Sieradz) - Czas walki: 2:00 - Poddanie
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów