Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Esiava Giorgi - MKS_KL (MKS Kalina Lublin ) - Stelmasiewicz Grzegorz - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Całkowski Paweł - ŁB (Zenith Vera Łódź) - Małek Piotr - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Orynek Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Pawlisz Paweł - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Małek Piotr - FGF (Factory Gym Fight) - Pawlisz Paweł - PKW (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Całkowski Paweł - ŁB (Zenith Vera Łódź) - Orynek Michał (Copacabana Warszawa) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kaniowski Szymon - KK (Klincz Kielce) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sosnowski Mateusz - CW (Copacabana Warszawa) - Kaniowski Szymon - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Koter Kamil - MP (MARGA SFG Puławy) - Kaniowski Szymon - KK (Klincz Kielce) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Koter Kamil - MP (MARGA SFG Puławy) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Sosnowski Mateusz - CW (Copacabana Warszawa) - Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Soroczyński Michał (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Kucharek Mikołaj (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Masierak Adrian - G (Gladio) - Mielnik Jacek - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Masierak Adrian - G (Gladio) - Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - mataleo
  7. Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Dziubecki Aleksander - CPT (Copacabana Piotrków Trybunalski) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - TKO
  8. Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Masierak Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 1:18 - Poddanie - balacha

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kobko Artem - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Gąsienica Darek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - balacha
  2. Delimat Marcin (MMA Krosno) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Demczuk Karol - DW (Dziki Wschód) - Nadolski Marcin (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - KO
  4. Dziubiński Adrian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Gorzkowicz Przemysław (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Kobko Artem - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Demczuk Karol - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Delimat Marcin (MMA Krosno) - Kobko Artem - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Delimat Marcin (MMA Krosno) - Dziubiński Adrian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Demczuk Karol - DW (Dziki Wschód) - Dziubiński Adrian - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Gajek Krzysztof (Husaria Drutex) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gajek Krzysztof (Husaria Drutex) - Korzeniowski Kamil - K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pietrzak Damian - FCŁ (Berserkers Team Łódź) - Lisica Krystian - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria OPEN

  1. Nestorowicz Mateusz - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Siotkin Samuel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Kasprzyński Szymon - IMR (Ikizama MMA Radzionów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Młot Krystian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Winkler Emil - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Mękal Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Młot Krystian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Młot Krystian - UG (United Gym Aleksandrów Łódzki) - Kornasiewicz Miłosz - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Polit Damian - KSW (MKS Lubartów) - Kąkoł Dawid - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 1:53 - Poddanie - balacha
  2. Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Kąkoł Dawid - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Mielniczuk Patryk - U_FC (Uniq Fight Club Warszawa) - Slabetskyi Vadym - MKS_SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 2:35 - Poddanie - mataleo
  4. Polit Damian - KSW (MKS Lubartów) - Mielniczuk Patryk - U_FC (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wojtysiak Antoni - BŁ (Berserkers Team Łódź) - Bawołek Adrian - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Jaroszyński Robert - KL (MKS Kalina Lublin ) - Haciuk Patryk - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Blinowski Mateusz - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jaroszyński Robert - KL (MKS Kalina Lublin ) - Blinowski Mateusz - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00+0:59 - Poddanie - balacha
  4. Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Haciuk Patryk - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Stępień Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Szakodyn Damian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 0:59 - Decyzja - duszenie zza pleców
  2. Kołodziejczyk Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Ćwikliński Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Szakodyn Damian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Ćwikliński Rafał (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Kołodziejczyk Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Stępień Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:34 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Tokarski Damian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Brzezoń Dawid - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Raczkowski Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Chlebiej Bartłomiej - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 3:55 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Olszewski Paweł - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Poddanie - mataleo
  5. Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Tokarski Damian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Trybus Sławomir - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Tokarski Damian - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rzadkoszy Jacek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Możdżeń Adrian - G (K1 Fighting Center) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kulik Dominik - FGF (Factory Gym Fight) - Pietrzniak Przemysław - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Akhmadov Nurani - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jaremek Tomasz (Brak klubu) - Stelmasiewicz Kamil - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Woś Ernest - SP (MARGA SFG Puławy) - Sprawka Karol - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Pochopień Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Jaremek Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - balacha
  7. Woś Ernest - SP (MARGA SFG Puławy) - Oremczuk Dawid - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Czas walki: 0:28 - Poddanie - mataleo
  8. Rzadkoszy Jacek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Kulik Dominik - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 0:31 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Pochopień Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Bodzak Krystian - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  10. Akhmadov Nurani - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Gąsiński Daniel - G (Gladio) - Czas walki: 1:04 - (T)KO - TKO
  11. Oremczuk Dawid - GKS (GKS Górnik Łęczna - MMA) - Sułowski Krzysztof - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Pochopień Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Woś Ernest - SP (MARGA SFG Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Rzadkoszy Jacek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  14. Woś Ernest - SP (MARGA SFG Puławy) - Rzadkoszy Jacek - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 0:36 - Poddanie - duszenie zza pleców
  15. Pochopień Mateusz - SCC (Silesian Cage Club) - Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 2:45 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Trajdos Arkadiusz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Lewandowski Oktawian - GS (MMA Siedlce) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - balacha
  3. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Szafraniec Robert - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Fabiszewski Daniel - W_FC (Uniq Fight Club Warszawa) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - taktarov
  5. Gołębiewski Kamil (Factory Gym Fight) - Czerniej Bartłomiej - FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - mataleo
  6. Bielanin Bartłomiej - P (Club MMA Przemyśl) - Florczyk Marek - SKP (Shindokai Karate Pułtusk) - Czas walki: 3:08 - (T)KO - TKO
  7. Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Bielanin Bartłomiej - P (Club MMA Przemyśl) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Ostrowski Patryk - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:55 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  9. Bielanin Bartłomiej - P (Club MMA Przemyśl) - Gołębiewski Kamil (Factory Gym Fight) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Szarpak Szymon - K (MMA Krosno) - Gołębiewski Kamil (Factory Gym Fight) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Moshynets Andrii - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Wojańczyk Daniel - FFTCz (Forma Fight Team Częstochowa) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Capik Patryk - LKP (Long Kiem Parczew) - Szczepański Mariusz - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 2:28 - Poddanie - mataleo
  3. Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 1:40 - Poddanie - balacha
  4. Myśliwiec Damian - G (Gladio) - Wieleba Szymon - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Naumenko Oleksandr - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Moshynets Andrii - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 3:56 - (T)KO - TKO
  6. Naumenko Oleksandr - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Capik Patryk - LKP (Long Kiem Parczew) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Myśliwiec Damian - G (Gladio) - Capik Patryk - LKP (Long Kiem Parczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Myśliwiec Damian - G (Gladio) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - balacha
  9. Pietryka Maciej - K (MMA Krosno) - Naumenko Oleksandr - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - taktarov

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Yarosh Artem - G (Gladio) - Krajewski Adam - MP (MARGA SFG Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Yarosh Artem - G (Gladio) - Łukaszuk Michał - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 0:14 - (T)KO - TKO
  3. Krajewski Adam - MP (MARGA SFG Puławy) - Łukaszuk Michał - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Trześniewska Olga - LKP (Long Kiem Parczew) - Sala Ewelina - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Chrustek Anna - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Sala Ewelina - SCh (MKS SAMBO CHEŁM ) - Czas walki: 1:37 - Poddanie - mataleo
  2. Chrustek Anna - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Trześniewska Olga - LKP (Long Kiem Parczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów