Mistrzostwa Lubelszczyzny
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Lipski_ Jakub (Brak klubu) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krogulec Adrian - CFR (Stalker Team Kozienice) - Lipski_ Jakub (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Zardzewiały Marek - K (Klub Sportów Walki KARIM) - Czas walki: 3:33 - Poddanie - balacha
  4. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 2:57 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Szkiłądź Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Krogulec Adrian - CFR (Stalker Team Kozienice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gąsiorkiewicz Arek (Fighting X Club) - Sprawka Karol - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Stelmasiewicz Grzegorz - EkoRPT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 3:41 - Poddanie - mataleo
  3. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) - Gąsiorkiewicz Arek (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Piegat Kamil (S4 Fight&CrossGym) - Dederko Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Dederko Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Piegat Kamil (S4 Fight&CrossGym) - Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Bednarz Kacper - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Bednarz Kacper - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 0:32 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Polit Damian - MKS (MKS Lubartów) - Spasowicz Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 1:55 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Kaczmarczyk Jakub - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 0:47 - (T)KO - KO
  2. Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Materowski Michał - K (MMA Krosno) - Czas walki: 3:18 - Poddanie - duszenie
  3. Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Krukar Jakub - K (MMA Krosno) - Czas walki: 1:57 - Poddanie - balacha
  4. Krukar Jakub - K (MMA Krosno) - Kosior Bartłomiej - SC (Spartakus Cyców) - Czas walki: 1:41 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Stanicki Wojciech (Brak klubu) - Dudzik Paweł - G (Gladio) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - balacha
  2. Uszko Antoni - DR (Delta MMA Rejowiec) - Bogusz Rafał - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - TKO
  3. Uszko Antoni - DR (Delta MMA Rejowiec) - Pervushyn Denys - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 0:30 - (T)KO - TKO
  4. Stanicki Wojciech (Brak klubu) - Uszko Antoni - DR (Delta MMA Rejowiec) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Haciuk Patryk - FSCh (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Kozioł Jakub - DR (Delta MMA Rejowiec) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojciechowski Jan - Sl (Shootfighters Lublin) - Stawiński Kamil - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Haciuk Patryk - FSCh (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Wojciechowski Jan - Sl (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Sadowski Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Błaszczykiewicz Marek - FGF (Factory Gym Fight) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  2. Krzeszowski Mariusz - OKSW (Oświęcimski Klub Sportów Walki) - Buźko Maciej - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - TKO
  3. Krzeszowski Mariusz - OKSW (Oświęcimski Klub Sportów Walki) - Sadowski Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 1:49 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Giedwidz Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Berbecki Kamil - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Sierocki Grzegorz - SSM (Stowarzyszenie Strefa Mocy) - Czas walki: 3:34 - Poddanie - mataleo
  3. Giedwidz Piotr - SBT (Sportowy Białystok Team) - Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 2:54 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Krogulec Adrian - CFR (Stalker Team Kozienice) - Abramowicz Ernest - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - mataleo
  2. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Tumiński Krzysztof - AG (Academia Gorilla) - Czas walki: 2:40 - (T)KO - KO
  3. Komarzeniec Krzysztof - DSB (Defensive Street-Boxing Lublin) - Piętka Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 3:51 - (T)KO - KO
  4. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Krogulec Adrian - CFR (Stalker Team Kozienice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Barczyk Sebastian - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Komarzeniec Krzysztof - DSB (Defensive Street-Boxing Lublin) - Czas walki: 1:35 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Połosak Kamil - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Barczyk Sebastian - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00+1:09 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Czerwonka Arkadiusz - G (Gladio) - Kuntski Michał - SC (Spartakus Cyców) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Królik Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Więcław Dominik (Brak klubu) - Zawada Piotr (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Błędniak Aleksy - LKSW (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kostecki Michał - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czerwonka Arkadiusz - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Szczęch Piotr - KL (MKS Kalina Lublin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Akhmadov Sheyky- Nurami (K1 Fighting Center) - Czas walki: 3:09 - (T)KO - TKO
  8. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Więcław Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 1:09 - (T)KO - KO
  9. Kostecki Michał - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Dronszczyk Łukasz - FXC (Fighting X Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Kostecki Michał - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Demeschenko Vadym - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Pomykała Kamil - PSKM (Podkarpacka Szkoła Krav Maga ) - Gogol Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 2:55 - Poddanie - mataleo
  2. Gogol Mateusz - SBT (Sportowy Białystok Team) - Kowalczyk Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - kimura
  3. Pomykała Kamil - PSKM (Podkarpacka Szkoła Krav Maga ) - Kowalczyk Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Chmielnicki Dawid (Brak klubu) - Karpiński Norbert - LKSW (LKSW Tajfun) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Wojnarowski Kamil - PSKM (Podkarpacka Szkoła Krav Maga ) - Czas walki: 2:03 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Głażewski Krystian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Chmielnicki Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Wdowicz Klaudia - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - kimura
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów