Mistrzostwa Polski Południowej i Akademickie Mistrzostwa Polski
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Załuska Oliwia (Bastion Tychy) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Sinkiewicz Piotr Copacabana Kielce (Copacabana Kielce) - Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  2. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki) - Zebzda Patryk - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:58 - Poddanie - duszenie anaconda
  3. Sinkiewicz Piotr Copacabana Kielce (Copacabana Kielce) - Zebzda Patryk - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Szczęch Jakub Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Pudełek Gabriel (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 0:51 - (T)KO - TKO
  4. Pudełek Gabriel (Fightman) - Libuszewski Patryk - MMA_K (MMA Krosno) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  5. Zylla Alan - AFC (Atleta Fight Club) - Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Świder Sebastian (Grappling Kraków) - Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 1:14 - (T)KO - TKO
  3. Bieniasz Mateusz - S_R (Spartakus Rzeszów) - Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kubal Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Strach Maciej - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Kubal Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kaczmarczyk Jakub - D (OKSW DRAGON) - Wojdak Mateusz - F (Fightman) - Czas walki: 0:28 - (T)KO - TKO
  4. Jaskuła Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Kaczmarczyk Jakub - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 0:52 - (T)KO - TKO
  5. Kubal Wiktor - GK (Grappling Kraków) - Kaczmarczyk Jakub - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jaskuła Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) - Owsiany Dominik - K (MMA Krosno) - Czas walki: 2:06 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Wilczek Dawid - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 0:30 - Poddanie - balacha
  2. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Dąbrowski Kacper - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 2:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Gorczyca Maciej - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - balacha
  4. Kozik Szczepan - F (Fightman) - Gorczyca Maciej - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - TKO
  5. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 1:04 - (T)KO - TKO
  6. Noworyta Krzysztof - KSW (Kaito Stalowa Wola) - Burz Krzysztof - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) - Gorczyca Maciej - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 1:16 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Pękała Jakub - CTD (Combat Team Dębica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Brzeżański Marcin - GK (Grappling Kraków) - Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Czas walki: 2:04 - Poddanie - balacha
  3. Hir Michał - BM (Bastion Myślenice) - Stawiński Kamil - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 0:24 - Poddanie - balacha
  4. Brzeżański Marcin - GK (Grappling Kraków) - Hir Michał - BM (Bastion Myślenice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Wąsik Miłosz (MMA Krosno) - Stawiński Kamil - D (OKSW DRAGON) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Sudoł Julian - GK (Grappling Kraków) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Gawron Marcel - FCB (Fight Club Bytom .) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - balacha
  3. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Panna Krzysztof - F (Fightman) - Czas walki: 1:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Sudoł Julian - GK (Grappling Kraków) - Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Panna Krzysztof - F (Fightman) - Knap Hubert - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Wilk Patryk - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Krzeszowski Mariusz - OKSW (Oświęcimski Klub Sportów Walki) - Wilk Patryk - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:19 - (T)KO - TKO
  3. Orzeł Tomasz - DT (Dexters Team) - Krzeszowski Mariusz - OKSW (Oświęcimski Klub Sportów Walki) - Czas walki: 0:35 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Suwara Mateusz - GK (Grappling Kraków) - Wielgosz Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 3:20 - Poddanie - mataleo

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Rogula Michał - CK (Copacabana Kielce) - Grudziński Bartłomiej - FB (Fightman) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Dziągwa Paweł - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Migdałek Kornel - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grudziński Bartłomiej - FB (Fightman) - Migdałek Kornel - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rogula Michał - CK (Copacabana Kielce) - Dziągwa Paweł - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Dudek Kacper - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Moshynets Andrii - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Moshynets Andrii - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Pytko Michał - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Pytko Michał - UWR (Underground Warrior Rzeszów) - Dudek Kacper - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Zebzda Daniel - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 4:00+1:02 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) - Szczygiełek Piotr - F (Fightman) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Zebzda Daniel - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Ruszała Piotr - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bielic Paweł (Dexters Team) - Janik Maciej - RGCW (Wrox Gym) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Janik Maciej - RGCW (Wrox Gym) - Ruszała Piotr - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Bielic Paweł (Dexters Team) - Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) - Czas walki: 0:46 - (T)KO - TKO

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Gośko Gustaw - GK (Octagon& Fenix Kraków) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Eszer Weronika (Wrox Gym) - Załuska Oliwia (Bastion Tychy) - Czas walki: 1:24 - Poddanie - balacha
  3. Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Eszer Weronika (Wrox Gym) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów