Mistrzostwa Polski MMA 2018 Full Contact Senior, Mistrzostwa Mazowsza
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Trzciński Marcin - NC (Nastula Club) - Strzała Bartosz (Fighters Factory Oleśnica) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Wróblewski Krzysztof H (Hunter MMA) - Szmalenberg Nikodem (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - mataleo
  3. Szmalenberg Nikodem (SHARK TOP TEAM) - Strzała Bartosz (Fighters Factory Oleśnica) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Trzciński Marcin - NC (Nastula Club) - Wróblewski Krzysztof H (Hunter MMA) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Herrmann Szymon - AnkosP (Ankos Zapasy Poznań ) - Smoliński Kamil - RT (Różal Team) - Czas walki: 5:00+3:00 - Decyzja
  3. Bąk Gerard BK (Brawler Końskie) - Smoliński Kamil - RT (Różal Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - 5:00

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Maligranda Jakub (Fighters Factory Oleśnica) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory Oleśnica) - Oprządek Michał (Gold Team Polska) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 2:15 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Oprządek Michał (Gold Team Polska) - Zięba Sylwester (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:20 - Poddanie - balacha
  5. Michalczuk Mariusz - FFO (Fighters Factory Oleśnica) - Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) - Strumiłowski Dawid - PP (Pankration Poznań) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Gajek Krzysztof (Husaria Drutex) - Martynik Dawid - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 3:00 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Karwel Magda - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czachorowska Justyna - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 1:45 - Poddanie - mataleo
  2. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Grabowska Barbara - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Chmielewski Łukasz (Brawler Końskie) - Gut Michał - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Samociuk Marek - DW (Dziki Wschód) - Łapiński Radosław - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Samociuk Marek - DW (Dziki Wschód) - Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Chmielewski Łukasz (Brawler Końskie) - Maksimiuk Krzysztof - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  5. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Maksimiuk Krzysztof - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Samociuk Marek - DW (Dziki Wschód) - Chmielewski Łukasz (Brawler Końskie) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Greń Damian (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Majewski Piotr - AO (Arrachion Olsztyn) - Małkiewicz MIchał - MMP (Madness Marga Puławy) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Szwajkowski Patryk - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 1:56 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Majewski Piotr - AO (Arrachion Olsztyn) - Nowak Bartłomiej - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - balacha
  5. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Romaniuk Arkadiusz - VT (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00+0:32 - (T)KO - KO
  6. Pezda Michał (Octagon Team ) - Piechota Tomasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Majewski Piotr - AO (Arrachion Olsztyn) - Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 3:15 - Poddanie - balacha
  8. Pezda Michał (Octagon Team ) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:59 - Poddanie - klucz na bark
  9. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Buczko Jacek - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 3:50 - (T)KO - KO
  10. Sosnowski Mateusz - LFC (Legia Fight Club) - Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  11. Pezda Michał (Octagon Team ) - Majewski Piotr - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Tokarczyk Jarosław (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki) - Broncel Szymon - GKB (GKS Bełchatów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaczmarczyk Paweł - AO (Arrachion Olsztyn) - Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Tokarczyk Jarosław (Dexters Team) - Błaszkiewicz Norbert (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 1:04 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Ułanowicz Mateusz - E (MMA Team Ełk) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - mataleo
  6. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - mataleo
  7. Kaczmarczyk Kornel (Grappling Kraków) - Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 3:21 - Poddanie - mataleo
  9. Mitko Mateusz (Octagon Team ) - Kułak Artur (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00+1:24 - Poddanie - mataleo
  10. Wiewióra Adam - SCC (Silesian Cage Club) - Kaczmarczyk Kornel (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Baranowski Łukasz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Długokęcki Robert - AO (Arrachion Olsztyn) - Roszkowski Paweł - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Ruchała Robert - GK (Grappling Kraków) - Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Zarówny Denis - GFW (Rio Grappling Club Wrocław) - Mokras Mateusz - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Krzewina Kamil - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Długokęcki Robert - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Ruchała Robert - GK (Grappling Kraków) - Zarówny Denis - GFW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Siemiończyk Ireneusz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 1:46 - Poddanie - mataleo
  8. Krzewina Kamil - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:58 - Poddanie - mataleo
  9. Baranowski Łukasz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Siemiończyk Ireneusz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  10. Przewłocki Mariusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Kobiałka Patryk - BTJG (Berserkers Team Jelenia Góra) - Czas walki: 0:27 - (T)KO - KO
  11. Ruchała Robert - GK (Grappling Kraków) - Przewłocki Mariusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Baranowski Łukasz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Krzewina Kamil - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Czas walki: 3:57 - Poddanie - mataleo
  13. Krzewina Kamil - KTJ (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) - Przewłocki Mariusz - GLKS (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00+0:58 - Poddanie - mataleo
  14. Baranowski Łukasz - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Ruchała Robert - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:39 - (T)KO - KO
  2. Sikorski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:13 - (T)KO - KO
  3. Le Tobiasz - OT (Octagon Team ) - Sikorski Michał - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:58 - (T)KO - KO
  4. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Martynik Patryk - OT (Octagon Team ) - Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) - Kies Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 0:38 - Poddanie - balacha
  3. Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Kies Dawid - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 2:08 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Malinowski Michał - FSW (Fanatycy Sportów Walki) - Wiszowaty Dawid - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kalisz Sebastian - AO (Arrachion Olsztyn) - Mielcarz Rafał - GW (MKS Gimnazjon Wyszków 1991) - Czas walki: 0:41 - (T)KO - TKO
  2. Kalisz Sebastian - AO (Arrachion Olsztyn) - Polechoński Mikołaj - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Polechoński Mikołaj - HTP (Hulk Team Police) - Zalewski Kamil - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Kalisz Sebastian - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Michalski Jakub - KSWE (Klub Sportów Walki Eskulap Otwock) - Zalewski Kamil - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 2:12 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Adamczyk Jakub - MMP (Madness Marga Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bartnicki Adrian - GTM (Grappling Team Mława ) - Popiel Damian - BK (Brawler Końskie) - Czas walki: 3:19 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  3. Bartnicki Adrian - GTM (Grappling Team Mława ) - Krasiński Sylwester - TNT (TNT Wołomin) - Czas walki: 0:17 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Maligranda Mikołaj (Fighters Factory Oleśnica) - Stępniewski Norbert - B (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Szkopowicz Jakub - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Mika Krzysztof - KTJ (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) - Czas walki: 2:03 - (T)KO - TKO
  6. Bartnicki Adrian - GTM (Grappling Team Mława ) - Maligranda Mikołaj (Fighters Factory Oleśnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Szkopowicz Jakub - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Szkopowicz Jakub - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Maligranda Mikołaj (Fighters Factory Oleśnica) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Bartnicki Adrian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Osiak Kacper - MMP (Madness Marga Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Kowalczyk Filip - FF (Fight Fabric ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Jankowski Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - taktarov
  5. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Golus Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - balacha
  6. Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Koletyński Kuba - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:39 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  7. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:31 - Poddanie - taktarov
  10. Kubeł Mateusz - GO (Gladiator Ostrołęka ) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - taktarov

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bugalski Damian - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wasilewski Przemysław - AO (Arrachion Olsztyn) - Woźnicki Adam - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Wasilewski Przemysław - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Górski Patryk - HTP (Hulk Team Police) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Górski Patryk - HTP (Hulk Team Police) - Wójcik Rafał - XF (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  6. Żurawski Szymon - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 2:11 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szyszka Igor - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 1:33 - (T)KO - TKO
  8. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Żurawski Szymon - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Wieryszko Patryk - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Żurawski Szymon - BTŁ (Berserkers Team Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Adzhiev Islam (Radomski Klub Taekwon-do ) - Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 0:33 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Owczarzak Patryk - R (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Świdwa Bartosz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Będziński Kamil - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Stępień Łukasz - SCC (Silesian Cage Club) - Wdziękoński Cezary - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Matusik Tomasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Cieśla Łukasz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaźmieruk Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cieśla Łukasz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Kaźmieruk Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Hrehorowicz Dariusz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Arnista Bartłomiej - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja - 4:00
  2. Frączek Adrian - DT (Dexters Team) - Kulik Mateusz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - (T)KO
  3. Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Bartosik Patryk (Brak klubu) - Czas walki: 3:22 - (T)KO - KO
  5. Frączek Adrian - DT (Dexters Team) - Hrehorowicz Dariusz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - TKO
  6. Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Baran Grzegorz - X-F (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - TKO
  7. Hrehorowicz Dariusz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Kamiński Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  8. Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Frączek Adrian - DT (Dexters Team) - Czas walki: 1:22 - (T)KO - TKO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Engler Bartosz - AO (Arrachion Olsztyn) - Sochacki Mateusz - MMP (Madness Marga Puławy) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiech Fabian - AO (Arrachion Olsztyn) - Kuczera Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Jakóbowski Dominik - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Cymbała Szymon - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Tarnożek Szymon (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Andrle Radek - OT (Octagon Team ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rynkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Kucharski Adrian - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Walendzik Robert - SŁ (Shark Łódź) - Głuch Michał - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Engler Bartosz - AO (Arrachion Olsztyn) - Ratyńczuk Hubert - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 2:52 - Poddanie - balacha
  9. Łupiński Marcin (Brak klubu) - Kozuń Adam - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 0:12 - (T)KO - TKO
  10. Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Cymbała Szymon - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Łupiński Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Wiech Fabian - AO (Arrachion Olsztyn) - Engler Bartosz - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Rynkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Walendzik Robert - SŁ (Shark Łódź) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  14. Wiech Fabian - AO (Arrachion Olsztyn) - Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  15. Rynkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  16. Wiech Fabian - AO (Arrachion Olsztyn) - Rynkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  17. Popławski Eryk - AO (Arrachion Olsztyn) - Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wyszyński Tomasz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Banul Mateusz - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Wyszyński Tomasz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Marcisz Szymon - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Drelich Michał (Dexters Team) - Czas walki: 0:05 - (T)KO - TKO
  5. Drelich Michał (Dexters Team) - Marcisz Szymon - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Wyszyński Tomasz - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Boxodirjon Jomoldinov - SCC (Silesian Cage Club) - Rygielski Łukasz - GBW (Gracie Barra Wąbrzeźno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kadzimierz Wojciech - SCC (Silesian Cage Club) - Waz Filip - DT (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Boxodirjon Jomoldinov - SCC (Silesian Cage Club) - Misiewicz Piotr - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kadzimierz Wojciech - SCC (Silesian Cage Club) - Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Boxodirjon Jomoldinov - SCC (Silesian Cage Club) - Kadzimierz Wojciech - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Misiewicz Piotr - LKSW (Lidzbarski Klub Sportów Walki Olympia) - Rewera Bartosz - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Pieńkowska Katarzyna - S4 (KSW Cross Fight Gym) - Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Czas walki: 4:00+2:00+ - Decyzja
  2. Pieńkowska Katarzyna - S4 (KSW Cross Fight Gym) - Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) - Czas walki: 1:41 - Poddanie - mataleo
  3. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów) - Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Sobek Karolina (Spartakus Rzeszów) - Kulpa Sandra - SCC (Silesian Cage Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Grabowska Barbara - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Cichoń Klaudia (Dexters Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Rodzik Marta (MKS Lubartów) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - balacha
  3. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Karwel Magda - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - mataleo
  4. Grabowska Barbara - SWD (Szkoła Walki Drwala) - Karwel Magda - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 3:00 - (T)KO - TKO
  5. Giemza Paulina (Octagon Team ) - Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:28 - Poddanie - balacha
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów