VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria OPEN

  1. Iwański Janusz - FCAŁ (Brak klubu) - Grabowski Patryk - ŁŁB (ŁKS Łódź boks) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Łuczaj Kamil - VTB (Vale Tudo Białystok) - Zhymanov Sviatoslaw - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Ambroź Kamil - G_MM (Klub Walki Grappler) - Marczak Łukasz (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:05 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Parafiński Damian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:03 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) - Parafiński Damian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 0:54 - Poddanie - balacha
  4. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) - Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Dąbrowski Przemysław BBK (Bone Breakers Kutno) - Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dąbrowski Przemysław BBK (Bone Breakers Kutno) - Kossakowski Konrad (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 0:45 - Poddanie - balacha
  3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) - Maksimiuk Krzysztof - SBT (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 1:34 - Poddanie - duszenie zza pleców
  4. Maksimiuk Krzysztof - SBT (Vale Tudo Białystok) - Kossakowski Konrad (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Czas walki: 4:00+0:55 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kozera Paweł - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Pietluch Dawid - SRz (Klub Sportów Walki KARIM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Paliński Kacper - LFC (Legia Fight Club) - Czas walki: 0:21 - (T)KO - KO
  4. Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Kozera Paweł - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Malinowski Adrian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Malinowski Adrian - VTB (Sportowy Białystok Team) - Kozera Paweł - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  7. Rudnik Hubert - CFR (Cross Fight Radom) - Marszałek Patryk - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Siemiończyk Ireneusz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Jakubiak Sebastian - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Kosiński Rafał - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 2:44 - Poddanie - balacha
  4. Jakubiak Sebastian - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Czas walki: 1:59 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Siemiończyk Ireneusz - VTB (Vale Tudo Białystok) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  6. Sobotka Olaf - GTM (Grappling Team Mława ) - Jakubiak Sebastian - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Irlik Roger - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Irlik Roger - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Adzhiev Halid (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Irlik Roger - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Bielicki Arkadiusz - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bielicki Arkadiusz - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Pietrowski Łukasz - EGŁ (Eagle Gym Łódź) - Czas walki: 2:00 - (T)KO - TKO
  6. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Figas Jakub - RGCO (Rio Grappling Club Oława ) - Czas walki: 1:51 - (T)KO - TKO
  7. Bielicki Arkadiusz - AP (Classic BJJ Academy Płock) - Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - balacha
  8. Porada Robert (Cross Fight Radom) - Okrągły Łukasz - T_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:40 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Machnacz Dariusz - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Przyborowski Filip - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Zalewski Kamil - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Jaskólski Adrian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jaskólski Adrian - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Rejniak Dawid - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Zalewski Kamil - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Rejniak Dawid - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 2:04 - (T)KO - KO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Dobiak Patryk - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 0:51 - Poddanie - balacha
  2. Kiczyński Piotr - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 3:09 - Poddanie - duszenie zza pleców
  3. Żyłowski Piotr - MMA_E (MMA Team Ełk) - Dobiak Patryk - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Kozicki Kacper - CFR (Cross Fight Radom) - Kiczyński Piotr - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Chobotow Mateusz - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Najda Daniel - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Dąbrowski Wiktor - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 3:59 - (T)KO - KO
  5. Wójtowicz Mikołaj - RKT (Radomski Klub Taekwon-do ) - Sakowski Norbert - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Najda Daniel - BH (Black Horse MMA Łomża ) - Czas walki: 0:47 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Kubiak Dawid - CRS (CRS Pabianice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Waliszek Alan - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Załęcki Robert - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Wróblewski Aleksander - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Wielgosz Dominik - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Kowalczyk Mikołaj - BBK (Bone Breakers Kutno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czapski Adrian - GS (Gladiator Siedlce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Waliszek Alan - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Wielgosz Dominik - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Krzewiński Kacper - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  9. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Sarnecki Dominik - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Czas walki: 2:19 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Dorosiński Maciej - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 1:23 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  11. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin Świętochłowice) - Wielgosz Dominik - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Czas walki: 2:36 - Poddanie - mataleo
  12. Wielgosz Dominik - PB (Piękna i Bestia Fitness Club) - Kowalczyk Krystian - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Gierczak Filip - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 0:18 - (T)KO - KO
  3. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Kisielewski Karol - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Owczarzak Patryk - SCh (UKS Ronin Świętochłowice) - Czapski Patryk - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 3:47 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  5. Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) - Winnik Jakub - LŻ (Ludus Żuromin) - Czas walki: 1:09 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Papliński Kacper - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) - Czas walki: 0:22 - (T)KO - TKO
  7. Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) - Owczarzak Patryk - SCh (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Włodarczyk Igor - AO (Arrachion Olsztyn) - Owczarzak Patryk - SCh (UKS Ronin Świętochłowice) - Czas walki: 1:38 - Poddanie - balacha
  9. Niedźwiedzki Dawid - E (MMA Team Ełk) - Ślązak Kuba - GM (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Zaręba Mariusz - NM (MMA Nowe Miasto) - Karpiński Adam - KS Karim (Klub Sportów Walki KARIM) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - klucz na rękę
  2. Kabara Kacper - NGT (Natal Gold Team) - Maciejewski Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 0:09 - (T)KO - KO
  3. Kabara Kacper - NGT (Natal Gold Team) - Zaręba Mariusz - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 0:24 - (T)KO - KO
  4. Karpiński Adam - KS Karim (Klub Sportów Walki KARIM) - Maciejewski Daniel (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Bałdyga Adrian - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Kopczyński Andrzej - PZ (Pride Złotoria) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Dzierżanowski Adrian - SBT (Sportowy Białystok Team) - Czas walki: 1:30 - Poddanie - balacha
  3. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) - Bałdyga Adrian - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Czas walki: 0:49 - Poddanie - balacha
  5. Bałdyga Adrian - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Golian Jacek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 0:37 - (T)KO - KO
  6. Janicki Cezary - CFR (Cross Fight Radom) - Golian Jacek (GLKS Nadarzyn) - Czas walki: 1:31 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sońta Dawid (Brak klubu) - Popławski Artur - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 2:40 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Zontak Sebastian - CŁ (Copacabana Łódź ) - Czas walki: 4:00+1:50 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Baran Grzegorz - X-F (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 3:13 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  4. Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Świerzbiński Michał - MMA_E (MMA Team Ełk) - Czas walki: 1:51 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Sońta Dawid (Brak klubu) - Czarski Sebastian - NGT (Natal Gold Team) - Czas walki: 4:00+0:16 - (T)KO
  6. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Bralski Wojtek - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 0:32 - (T)KO - KO
  7. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Sońta Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  8. Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 3:43 - Poddanie - duszenie zza pleców
  9. Kurembski Karol SFG (Marga SFG Radom ) - Gładysz Jakub - BCB (Bushido Centrum Bemowo) - Czas walki: 2:27 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Lachowicz Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Sońta Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Kardasiński Przemysław - STT (SHARK TOP TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Chobotow Patryk - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Trafalski Dominik (Brak klubu) - Mucha Norbert - KS K (Klub Sportów Walki KARIM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Galin Piotr - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Wocial Wojtek - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Ptak Szymon - TE (MMA Team Ełk) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Teper Gracjan - HM (Husaria Mława) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Galin Piotr - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Trafalski Dominik (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Ptak Szymon - TE (MMA Team Ełk) - Boczar Patryk - NGT (Natal Gold Team) - Czas walki: 2:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  9. Teper Gracjan - HM (Husaria Mława) - Kowalczyk Konrad - NM (MMA Nowe Miasto) - Czas walki: 0:52 - Poddanie - duszenie zza pleców
  10. Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Rajkowski Tomasz - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 2:14 - Poddanie - duszenie zza pleców
  11. Majda Kamil (Brak klubu) - Dąbrowski Dawid (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+1:30 - (T)KO - TKO
  12. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Majda Kamil (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  13. Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Galin Piotr - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Galin Piotr - FTM (Fighters Team Mrągowo) - Wiśniewski Kuba - FCŁ (Fight Club Łomża ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  16. Braha Yevhen - AO (Arrachion Olsztyn) - Kalinowski Krystian - GTM (Grappling Team Mława ) - Czas walki: 3:26 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jasiocha Szymon - FD (Forca Dęblin) - Jabłoński Krzysztof - AN (Arrachion Nidzica ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Walczak Jarosław - BSB (Bushido Centrum Bemowo) - Jasiocha Szymon - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - mataleo
  3. Olczyk Jakub - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Kowalczyk Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Olczyk Jakub - FCŁ (Fight Club Łódź ) - Walczak Jarosław - BSB (Bushido Centrum Bemowo) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jasiocha Szymon - FD (Forca Dęblin) - Kowalczyk Łukasz (Brak klubu) - Czas walki: 2:22 - Poddanie - duszenie zza pleców

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Aleksandrowicz Kacper - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Ziarkowski Bartłomiej - CRS (CRS Pabianice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kowalczyk Filip (Brak klubu) - Staniszewski Rafał - CFR (Cross Fight Radom) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Aleksandrowicz Kacper - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Lasota Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Kowalczyk Filip (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) - Aleksandrowicz Kacper - GBŁ (Gracie Barra Łódź) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Kowalczyk Filip (Brak klubu) - Lasota Kacper - KWG (Klub Walki Grappler) - Czas walki: 4:00 - Walkower
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów