Puchar Wielkopolski
Walki mężczyzn

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Kędzierski Mateusz - SP (Smok Poznań) - Mruk Arkadiusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  2. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Kędzierski Mateusz - SP (Smok Poznań) - Czas walki: 5:00 - Decyzja
  3. Rybak Mateusz (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Mruk Arkadiusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:54 - (T)KO - TKO

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Wyroślak Gracjan - GŁD (GŁD Team Piła) - Sadowski Filip - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 5:00+5:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria OPEN

  1. Szewczyk Rafał (Aligatores Warszawa) - Dudkowiak Jędrzej - AZP (Ankos Zapasy Poznań ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Derbin Aneta - OSZP (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Szczekutowicz Agnieszka - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 2:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Kaczmarek Dominik - 23 EFA (23 Evolution Fight Academy) - Sołogub Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Sołogub Paweł - FLW (FightLab Wrocław) - Krukowski Mikołaj - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaczmarek Dominik - 23 EFA (23 Evolution Fight Academy) - Krukowski Mikołaj - SGT (Sihasapa Gold Team) - Czas walki: 2:26 - Poddanie - mataleo

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Kataev Turpal-Eli (Berserkers Team Stargard ) - Mendlewski Krzysztof (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kataev Turpal-Eli (Berserkers Team Stargard ) - Jurewicz Marcin - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Madej Marek - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Olechnowski Marcel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kimula Patryk - ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Markowski Piotr - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Mrozowski Kamil - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - duszenie zza pleców
  6. Markowski Piotr - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Kataev Turpal-Eli (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Kataev Turpal-Eli (Berserkers Team Stargard ) - Olechnowski Marcel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:07 - (T)KO - TKO
  8. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Olechnowski Marcel - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  9. Markowski Piotr - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Szczepaniak Oskar (Jatubaht Szczecin) - Ganczarek Szymon - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:25 - Poddanie - mataleo
  2. Szczepaniak Oskar (Jatubaht Szczecin) - Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kaczmarski Kuba - OFT (OBAMMA Fight Team) - Jędrzejewski Łukasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 1:43 - Poddanie - mataleo
  4. Jędrzejewski Łukasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:25 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Szczepaniak Oskar (Jatubaht Szczecin) - Łuczak Fabian - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 1:00 - (T)KO - KO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Kaczmarski Konrad - OFT (OBAMMA Fight Team) - Stabach Grzegorz - RGTK (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Czas walki: 2:31 - (T)KO - RSC
  2. Kaczmarski Konrad - OFT (OBAMMA Fight Team) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Stabach Grzegorz - RGTK (MLA - Marcin Łazarz Academy) - Kucharczyk Tomasz - GTP (Gold Team Polska) - Czas walki: 4:00+1:31 - Poddanie - mataleo

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Cegła Wktor - TK (Tornado Kalisz MMA) - Sztandera Piotr - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 1:21 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Sobków Szymon - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Sznigir Mikołaj - KT (Kliasen Team) - Czas walki: 3:17 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Brylewski Filip - OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Somerski Artur - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 1:52 - Poddanie - balacha
  3. Sobków Szymon - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Nahorniy Nazar - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 2:39 - Poddanie - mataleo
  4. Nowak Michał - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Brylewski Filip - OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 0:57 - Poddanie - mataleo
  5. Sobków Szymon - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Nowak Michał - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Nahorniy Nazar - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Brylewski Filip - OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Studziński Krystian - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jacykowski Jan - KO_GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Mikołajczyk Mikołaj - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - mataleo
  3. Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Siepak Hubert - STN (MMA Solo Team Namysłów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Jacykowski Jan - KO_GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Hornicki Miłosz - JG (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 3:42 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Jacykowski Jan - KO_GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Karolczyk Bartłomiej - W (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00+0:18 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Panachida Kuba - TF (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 1:54 - Poddanie - balacha
  9. Jacykowski Jan - KO_GW (K.O.Zak Gorzów Wielkopolski) - Kobylecki Damian - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  10. Bugdalski Adam - GBT (Gracie Barra Toruń) - Gozdowski Łukasz - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 0:48 - Poddanie - balacha

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Nowicki Kevin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 2:40 - Decyzja - kimura
  2. Rogoziński Michał - PP (Pretorium Poznań) - Chorążyczewski Eryk - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Czas walki: 1:06 - Poddanie - anaconda
  3. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Ubycha Jakub - TK (Tornado Kalisz MMA) - Czas walki: 0:33 - (T)KO - KO
  4. Borowski Michał - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Rogoziński Michał - PP (Pretorium Poznań) - Czas walki: 3:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  5. Chorążyczewski Eryk - EMT (ELITARNI MMA TEAM ) - Nowicki Kevin - WG (Walka Gniezno) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Monarcha Wojciech - MMA_W (MMA Witkowo ) - Kobylecki Filip - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00+0:51 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Falbiychuk Vladyslav - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Lubowicz Konrad - GBT (Gracie Barra Toruń) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dworak Dawid - JG (Jamniuk Gorzów) - Pakeltys Kacper - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 0:44 - Poddanie - balacha
  3. Dworak Dawid - JG (Jamniuk Gorzów) - Koza Dawid - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:31 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  4. Lubowicz Konrad - GBT (Gracie Barra Toruń) - Koza Dawid - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Dworak Dawid - JG (Jamniuk Gorzów) - Falbiychuk Vladyslav - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 1:28 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria OPEN

  1. Nowicki Michał - MMA_W (MMA Witkowo ) - Krawczyk Paweł (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Cydzik Dawid - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - kimura
  3. Paluszczak Robert - TK (Tornado Kalisz MMA) - Nowicki Michał - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  4. Cydzik Dawid - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Krawczyk Paweł - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 0:20 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Zaborski Leszek - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Matcharashvili Irakli (Brak klubu) - Kruszakin Mariusz - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 2:27 - Decyzja - TKO
  3. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Patra Grzegorz - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 2:42 - (T)KO - TKO
  4. Jóskowiak Mateusz - AP (Brak klubu) - Pawłowski Jarosław - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Badocha Łukasz - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Szulgo Filip - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Matcharashvili Irakli (Brak klubu) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  7. Jóskowiak Mateusz - AP (Brak klubu) - Badocha Łukasz - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  8. Jabłoński Norbert - AMR (Apogeum MMA Rogoźno) - Jóskowiak Mateusz - AP (Brak klubu) - Czas walki: 0:50 - Decyzja - duszenie gilotynowe
  9. Matcharashvili Irakli (Brak klubu) - Badocha Łukasz - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Olesek Mariusz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Janikowski Damian - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Emche Michał - JG (Jamniuk Gorzów) - Walent Wojciech - JMG (judo Miejska Górka ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Mroziński Piotr - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Terechowicz Patryk - MT (Malinowski Team) - Krzemiński Kamil - JS (Jatubaht Szczecin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Jurasik Mariusz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Ćwikła Kacper (Brak klubu) - Czas walki: 1:05 - Poddanie - balacha
  6. Jurasik Mariusz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Olesek Mariusz - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 3:05 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  7. Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Janowski Kuba (Brak klubu) - Czas walki: 1:05 - (T)KO - KO
  8. Terechowicz Patryk - MT (Malinowski Team) - Bor Benjamin (Brak klubu) - Czas walki: 1:35 - (T)KO - TKO
  9. Mroziński Piotr - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Krot Kamil - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  10. Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Terechowicz Patryk - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  11. Jurasik Mariusz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Emche Michał - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  12. Emche Michał - JG (Jamniuk Gorzów) - Łapka Bartosz - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Czas walki: 1:50 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  13. Jurasik Mariusz - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Zientek Hubert - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 1:16 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami (odwrócone)
  14. Emche Michał - JG (Jamniuk Gorzów) - Terechowicz Patryk - MT (Malinowski Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Zbierski Bartłomiej (Brak klubu) - Felberg Adrian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wachowiak Adrian - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Jurek Kacper - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kubiak Michał - MGT (Murowana Goślina Team ) - Zbierski Bartłomiej (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Ból Marcin (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Barański Przemysław - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Obliński Marek - GHW (Ghost Team Wolsztyn) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  6. Szustak Axel - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Kelma Paweł (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  7. Żuber Jan - SK (Shooters Konin) - Barbachowski Jakub - K.O. (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 1:01 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma
  8. Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Owczarek Patryk - DP (MMA Devil Poznań) - Czas walki: 3:24 - Poddanie - balacha
  9. Metelski Jonasz - KP (Kohorta Poznań) - Żuber Jan - SK (Shooters Konin) - Czas walki: 0:29 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  10. Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Ryłko Błażej - CSP (Czerwony Smok Poznań) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - KO
  11. Marciniak Mateusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Wachowiak Adrian - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  12. Kubiak Michał - MGT (Murowana Goślina Team ) - Bogdan Patryk - PW (Puncher Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  13. Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Metelski Jonasz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  14. Barański Przemysław - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Szustak Axel - BTS (Berserkers Team Stargard ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  15. Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Marciniak Mateusz - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Czas walki: 1:19 - Poddanie - balacha
  16. Barański Przemysław - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  17. Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Barański Przemysław - SSWM (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  18. Janikowski Dominik - CSWC (Centrum Sztuk Walki Chojnice) - Kubiak Michał - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  19. Rybak Kacper -ŻKSW (Żarski Klub Sportów Walki) - Kubiak Michał - MGT (Murowana Goślina Team ) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Jarocki Filip - MT (Malinowski Team) - Hrek Serhii - DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Satława Tobiasz (Brak klubu) - Buda Adrian - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Krych Filip (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Walaszek Janusz - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Jarocki Filip - MT (Malinowski Team) - Satława Tobiasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  5. Dziurla Bartek - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Smoliński Alan - PP (Pankration Poznań) - Czas walki: 0:37 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  6. Dziurla Bartek - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Krych Filip (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Czas walki: 1:20 - (T)KO - TKO
  7. Krych Filip (Strefa Sztuk Walki Mogilno) - Satława Tobiasz (Brak klubu) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  8. Jarocki Filip - MT (Malinowski Team) - Dziurla Bartek - TFZG (Team Fighting Zielona Góra) - Czas walki: 3:45 - Poddanie - dźwignia na staw łokciowy
  9. Hrek Serhii - DŚ (MMA Devil Świebodzin) - Kaszak Marcin - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 4:00+1:39 - (T)KO - RSC

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Szymański Dominik - JG (Jamniuk Gorzów) - Bielak Mateusz - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Baliński Tomasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Psonak Damian - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) - Czas walki: 1:21 - Poddanie - balacha
  3. Jakob Norbert - PP (Pankration Poznań) - Baliński Tomasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 2:20 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Szymański Dominik - JG (Jamniuk Gorzów) - Mirabelli Nico - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Czas walki: 1:40 - (T)KO - RSC
  5. Jakob Norbert - PP (Pankration Poznań) - Szymański Dominik - JG (Jamniuk Gorzów) - Czas walki: 4:00+0:50 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  6. Mirabelli Nico - GFW (Gym-Fight Wrocław ) - Baliński Tomasz - RGCW (Rio Grappling Club Wrocław) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Kaczmarek Marcin - MMA_W (MMA Witkowo ) - Saganowski Paweł - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Kaczmarek Marcin - MMA_W (MMA Witkowo ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Kujawski Kacper -BTS (Berserker Szczecin ) - Saganowski Paweł - HGB (Hunter Gym Bydgoszcz) - Czas walki: 3:11 - Poddanie - mataleo
Walki kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 66 kg

  1. Rzemyszkiewicz Kinga - SK (Shooters Konin) - Krzyżaniak Anna - KP (Kohorta Poznań) - Czas walki: 3:30 - (T)KO - TKO

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety do 57 kg

  1. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Jałocha Anna - PBT (Przemol Boxing Team) - Wróblewska Katarzyna - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Wróblewska Katarzyna - BTS (Berserker Szczecin ) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  4. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) - Derbin Aneta - OSZP (Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści) - Czas walki: 1:15 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów