Bull Terror Challenge
Walki mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria kobiety +66 kg

  1. Sobczuk Angelika (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Forysiuk Dominika - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Borowiec Karol - G (Gladio) - Sprawka Karol - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Masierak Adrian - G (Gladio) - Piątkowski Łukasz - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Piątkowski Łukasz - BT (MMA & BOXING "BULDOG" TEAM) - Czas walki: 1:52 - (T)KO - TKO
  3. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) - Masierak Adrian - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Tronina Jakub - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Śliwiński Robert - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Grzeszczak Paweł - G (Gladio) - Albrecht Adam (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 1:02 - Poddanie - duszenie trójkątne rękoma

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Chorąży Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Dudek Marcin - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Piesta Kamil - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 3:52 - Poddanie - duszenie trójkątne rękami
  2. Więcek Wiktor - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Szczepaniak Mateusz - L (MKS Lubartów) - Czas walki: 4:00+1:01 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Więcek Wiktor - KMT (Szkoła Walki Drwala) - Piesta Kamil - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 0:39 - (T)KO - TKO

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Wójcik Rafał - XF (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Nowosad Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Steć Jakub - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Steć Jakub - G (Gladio) - Wójcik Rafał - XF (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Olszta Krystian - L (MKS Lubartów) - Nowosad Jakub - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Pervushyn Denys - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Bednarczyk Patryk - GL (K1 Fighting Center) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Bara Grzegorz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 0:39 - Poddanie - duszenie gilotynowe
  3. Bednarczyk Patryk - GL (K1 Fighting Center) - Bara Grzegorz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 1:53 - (T)KO - KO
  4. Pervushyn Denys - E/F (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Wojciechowski Jan - FGL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

  1. Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Niemiec Kacper - G (Gladio) - Czas walki: 2:18 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  2. Moros Michał - SL (Shootfighters Lublin) - Strzelecki Maciej - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 0:08 - (T)KO - KO
  3. Szewczyk Bartosz - ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) - Moros Michał - SL (Shootfighters Lublin) - Czas walki: 2:23 - Poddanie - duszenie
  4. Niemiec Kacper - G (Gladio) - Strzelecki Maciej - K1 (K1 Fighting Center) - Czas walki: 4:00 - Walkower

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

  1. Ożga Wojciech - SRz (Spartakus Rzeszów) - Baron Grzegorz - XF (X-Fight Piaseczno) - Czas walki: 2:00 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

  1. Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Warowny Marek - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Kaliszyk Karol - G (Gladio Niemce) - Dybowski Bartłomiej - G (Gladio) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  3. Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Litwiniuk Konrad - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  4. Dybowski Bartłomiej - G (Gladio) - Litwiniuk Konrad - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  5. Dybowski Bartłomiej - G (Gladio) - Trzyna Michał - SRz (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 2:41 - Poddanie - kimura
  6. Grodzicki Dariusz - MMA_S (MMA Siedlce) - Kaliszyk Karol - G (Gladio Niemce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Sobczuk Przemysław - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Kasperek Krystian - GN (Gladio Niemce) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Curzytek Kacper - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Wszołek Łukasz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 3:30 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Kasperek Krystian - GN (Gladio Niemce) - Wszołek Łukasz - GKSW (Gorlicki Klub Sportów Walki) - Czas walki: 2:46 - Poddanie - kimura
  4. Curzytek Kacper - PTR (Pankration Team Rzeszów) - Sobczuk Przemysław - EkoR_PT (Eko Różanka Pankration Team/Fabryka Sportu Chełm) - Czas walki: 0:37 - (T)KO - KO

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

  1. Olszak Krystian - FD (Forca Dęblin) - Cieśliński Paweł - SP (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  2. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Olszak Krystian - FD (Forca Dęblin) - Czas walki: 0:42 - Poddanie - duszenie trójkątne nogami
  3. Ivashchuk Vadym - S_Rz (Spartakus Rzeszów) - Cieśliński Paweł - SP (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 0:59 - Poddanie - balacha

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

  1. Bernacki Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Polit Bartosz - SRZ (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Decyzja
  2. Chabiera Krzysztof - BFC (Bąkowski Fight Club) - Lepiarz Paweł - DW (Dziki Wschód) - Czas walki: 4:00+2:00 - Decyzja
  3. Lepiarz Paweł - DW (Dziki Wschód) - Polit Bartosz - SRZ (Spartakus Rzeszów) - Czas walki: 4:00 - Walkower
  4. Bernacki Wojciech - DW (Dziki Wschód) - Chabiera Krzysztof - BFC (Bąkowski Fight Club) - Czas walki: 4:00 - Dyskwalifikacja
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów